1  / 20
Продаж Комерційної, Історичної Нерухомості в Дубно, Без Комісії. - фото 1
Продаж Комерційної, Історичної Нерухомості в Дубно, Без Комісії. - фото 2
Продаж Комерційної, Історичної Нерухомості в Дубно, Без Комісії. - фото 3
Продаж Комерційної, Історичної Нерухомості в Дубно, Без Комісії. - фото 4
Продаж Комерційної, Історичної Нерухомості в Дубно, Без Комісії. - фото 5
Продаж Комерційної, Історичної Нерухомості в Дубно, Без Комісії. - фото 6
Продаж Комерційної, Історичної Нерухомості в Дубно, Без Комісії. - фото 7
Продаж Комерційної, Історичної Нерухомості в Дубно, Без Комісії. - фото 8
Продаж Комерційної, Історичної Нерухомості в Дубно, Без Комісії. - фото 9
Продаж Комерційної, Історичної Нерухомості в Дубно, Без Комісії. - фото 10
Продаж Комерційної, Історичної Нерухомості в Дубно, Без Комісії. - фото 11
Продаж Комерційної, Історичної Нерухомості в Дубно, Без Комісії. - фото 12
Продаж Комерційної, Історичної Нерухомості в Дубно, Без Комісії. - фото 13
Продаж Комерційної, Історичної Нерухомості в Дубно, Без Комісії. - фото 14
Продаж Комерційної, Історичної Нерухомості в Дубно, Без Комісії. - фото 15
Продаж Комерційної, Історичної Нерухомості в Дубно, Без Комісії. - фото 16
Продаж Комерційної, Історичної Нерухомості в Дубно, Без Комісії. - фото 17
Продаж Комерційної, Історичної Нерухомості в Дубно, Без Комісії. - фото 18
Продаж Комерційної, Історичної Нерухомості в Дубно, Без Комісії. - фото 19
Продаж Комерційної, Історичної Нерухомості в Дубно, Без Комісії. - фото 20

Продаж Комерційної, Історичної Нерухомості в Дубно, Без Комісії.

Дубно

Поскаржитись
700 000 $
1 832 $ за м²
10 переглядів оголошення | 0 сьогодні Показати статистику
Додано: 5 березня 2026, ID: 4821696
Характеристики
  • Общая площадь 382 м2
  • Этаж
  • Этажность
  • Ремонт Так 
  • Меблірування Так 
  • Санвузол Так 
  • Коммуникации Скважина, Электричество, Центральная канализация, Вывоз отходов, Асфальтированная дорога 
Опис
Готовий бізнес | Готельно-ресторанний комплекс «Антік Хаус»
м. Дубно, вул. Замкова, 17 | біля Дубенського замку
Пропонується до продажу діючий готельно-ресторанний комплекс «Антік Хаус» — унікальний об’єкт комерційної нерухомості в історичному центрі міста Дубно, безпосередньо біля входу до Дубенського замку та на автомобільному шляху міжнародного значення Київ–Чоп.
Локація та логістика
Рівне — 47 км
Луцьк — 56 км
Львів — 165 км
Київ — 377 км
Постійний туристичний, транзитний та локальний трафік.
Характеристики об’єкта
Земельна ділянка: 0,0512 га (приватизована)
Загальна площа будівель: 382 м²
Формат: готель + ресторан + винні підземелля
Стан: повністю готовий бізнес «під ключ»
Планування
1 поверх
Рецепція
Санвузол
Повністю обладнана професійна кухня
(пароконвектомат, електроплити, холодильне та морозильне обладнання, столи з нержавіючої сталі)
Банкетний зал — 6 посадкових місць
Основний зал — 16 посадкових місць (можливість банкетів до 30 осіб)
Барна стійка
Підземелля (винний погріб)
3 зали на 32 посадкові місця
Прямий вхід з двору або з ресторану
2 підсобні приміщення
2 поверх
1 одномісний номер
2 двомісні номери
Кабінет (можливо переобладнати в номер)
3 поверх
2 двомісні номери
Пральня та санвузол для персоналу
Усі готельні номери з окремими санвузлами та душовими кабінами.
Комунікації та інженерія