1  / 18
Продаж комерційного приміщення в центрі, ТРЦ Княгинин - фото 1
Продаж комерційного приміщення в центрі, ТРЦ Княгинин - фото 2
Продаж комерційного приміщення в центрі, ТРЦ Княгинин - фото 3
Продаж комерційного приміщення в центрі, ТРЦ Княгинин - фото 4
Продаж комерційного приміщення в центрі, ТРЦ Княгинин - фото 5
Продаж комерційного приміщення в центрі, ТРЦ Княгинин - фото 6
Продаж комерційного приміщення в центрі, ТРЦ Княгинин - фото 7
Продаж комерційного приміщення в центрі, ТРЦ Княгинин - фото 8
Продаж комерційного приміщення в центрі, ТРЦ Княгинин - фото 9
Продаж комерційного приміщення в центрі, ТРЦ Княгинин - фото 10
Продаж комерційного приміщення в центрі, ТРЦ Княгинин - фото 11
Продаж комерційного приміщення в центрі, ТРЦ Княгинин - фото 12
Продаж комерційного приміщення в центрі, ТРЦ Княгинин - фото 13
Продаж комерційного приміщення в центрі, ТРЦ Княгинин - фото 14
Продаж комерційного приміщення в центрі, ТРЦ Княгинин - фото 15
Продаж комерційного приміщення в центрі, ТРЦ Княгинин - фото 16
Продаж комерційного приміщення в центрі, ТРЦ Княгинин - фото 17
Продаж комерційного приміщення в центрі, ТРЦ Княгинин - фото 18

Продаж комерційного приміщення в центрі, ТРЦ Княгинин

Івано-Франківськ

Поскаржитись
95 000 $
1 827 $ за м²
5 переглядів оголошення | 0 сьогодні Показати статистику
Додано: 12 листопада 2024, ID: 3256566
Характеристики
  • Расположение в административном здании 
  • Общая площадь 52 м2
  • Этаж
  • Этажность
  • Ремонт Так 
  • Меблірування Ні 
  • Санвузол Так 
  • Коммуникации Электричество, Вывоз отходов, Асфальтированная дорога 
Опис
ТРЦ Княгинин - це багатофункціональний чотириповерховий простір, площею понад 8000 м. кв. У ньому розмістяться супермаркет, магазини відомих брендів та розваги для всієї родини.

Сам центр обладнаний двома швидкісними ліфтами, ескалаторами, та гостьовими паркувальними зонами.
Наразі для оренди та покупки доступні комерційні приміщення, площею від 33 до 225 м кв, на другому та третьому поверхах.
Для відвідувачів ТРЦ доступні наземна та підземна парковки, на першому поверсі розмістився мережевий магазин Таврія В.

- Оптимальні 51 м.кв.
- Фасадні вікна (на дорогу), що дозволить Вашому майбутньому бізнесу кидатись в очі перехожим.
- Опалення: електричне + кондиціонування.
- Лед освітлення
- Санвузол в приміщенні
- Вигідне місце розташування: знаходиться біля ліфта з підземного паркінгу, а також 2ге по рахунку від центрального входу та ліфта.

Детальніше за номером телефону.
Зворотній зв’язок
Сергій
офлайн
Схожі оголошення
    700 000 $
    Продається виробниче приміщення в центрі Києва (Шевченківський р-н, вул. Жилянська). Ідеально підходить під склад, СТО, виробництво та інші види діяльності. Характеристики: Потужність електромережі: 150 кВт Висота стелі: 65 метрів Конструкція: капітальна цегляна будівля Ділянка: 15 соток, обгороджена, з окремим заїздом та забором. Комунікації: вода, каналізація. Безперебійне електропостачання. Багатофункціональне приміщення у самому серці міста. Подробиці по телефону БАГАТО КОМЕРЦІЙНОЇ НЕРУХОМОСТІ ДЛЯ ПРОДАЖУ ТА ОРЕНДИ
    Київ, Шевченківський
    Вигідна інвестиційна пропозиція у центрі Києва! Продається виробничо-складське приміщення у Шевченк Київ 3
      700 $
      Вигідна інвестиційна пропозиція у центрі Києва! Продається виробничо-складське приміщення у Шевченківському районі по вулиці Старовокзальній. Характеристики об'єкту: Розташування: Центр Києва, Шевченківський район, вул. Старовокзальна. Тип об'єкту: Виробничо-складське приміщення. Поверх: 2 поверх. Площа: 1500 кв. (Виробничо-складська) + 200 кв.м. (Офісна). Висота стелі: 5.5 метрів. Вантажні ліфти: 2 вантажні ліфти вантажопідйомністю 3 тонни кожен. Інфраструктура: Санвузол, душова. Територія: Закритий двір, зручний заїзд для фур, паркування на 10 автомобілів. Ціна: 700 у.о. за кв.м. Відмінна можливість для розвитку вашого бізнесу чи вигідного інвестування!
      Київ, Голосіївський
      Продаж логістично-складський центр 3000 кв.м. Київська обл. Рокитне 11
        1 300 000 $
        Пропонується багатофункціональний логістично-складський центр з офісними приміщеннями, ідеально підходить для агропромислового сектору (зерновий термінал, агрологістичний хаб, центр перевалки продукції). Загальна площа будівель: 3 000 м² Рік побудови: 2011–2015 Розташування: В межах міста, 25 км від траси Одеса–Київ, 100 км до м. Київ. Земельна ділянка: Окрема, огороджена територія з власною пожежною водоймою та системою охорони. Характеристики комплексу: Зерносховище: Місткість 5 000 тонн. Сушильний комплекс: Продуктивність до 200 тонн/добу. Вагова: Вантажопідйомність до 60 тонн. Навіси: Для зберігання зерна насипом та в біг-бегах. Безпека: Пожежна водойма, відеоспостереження, цілодобова охорона. Офісні приміщення: Комфортні, повністю мебльовані кабінети. Індивідуальне газове опалення, кондиціонери, сучасна пожежна сигналізація. Додаткові зручності: Обладнана кухня, душова кабіна, система сигналізації, захисні решітки на вікнах. Готовий до негайної експлуатації, не потребує додаткових інвестицій.
        Рокитне
        офлайн
        Сергій
        На сайті з 16 квітня 2020