1  / 20
Продаж комерційного комплексу 521 м² на фасаді дороги, м. Узин - фото 1
Продаж комерційного комплексу 521 м² на фасаді дороги, м. Узин - фото 2
Продаж комерційного комплексу 521 м² на фасаді дороги, м. Узин - фото 3
Продаж комерційного комплексу 521 м² на фасаді дороги, м. Узин - фото 4
Продаж комерційного комплексу 521 м² на фасаді дороги, м. Узин - фото 5
Продаж комерційного комплексу 521 м² на фасаді дороги, м. Узин - фото 6
Продаж комерційного комплексу 521 м² на фасаді дороги, м. Узин - фото 7
Продаж комерційного комплексу 521 м² на фасаді дороги, м. Узин - фото 8
Продаж комерційного комплексу 521 м² на фасаді дороги, м. Узин - фото 9
Продаж комерційного комплексу 521 м² на фасаді дороги, м. Узин - фото 10
Продаж комерційного комплексу 521 м² на фасаді дороги, м. Узин - фото 11
Продаж комерційного комплексу 521 м² на фасаді дороги, м. Узин - фото 12
Продаж комерційного комплексу 521 м² на фасаді дороги, м. Узин - фото 13
Продаж комерційного комплексу 521 м² на фасаді дороги, м. Узин - фото 14
Продаж комерційного комплексу 521 м² на фасаді дороги, м. Узин - фото 15
Продаж комерційного комплексу 521 м² на фасаді дороги, м. Узин - фото 16
Продаж комерційного комплексу 521 м² на фасаді дороги, м. Узин - фото 17
Продаж комерційного комплексу 521 м² на фасаді дороги, м. Узин - фото 18
Продаж комерційного комплексу 521 м² на фасаді дороги, м. Узин - фото 19
Продаж комерційного комплексу 521 м² на фасаді дороги, м. Узин - фото 20

Продаж комерційного комплексу 521 м² на фасаді дороги, м. Узин

Узин

Поскаржитись
120 000 $
17 143 $ за м²
2 перегляди оголошення | 0 сьогодні Показати статистику
Додано: 7 травня 2026, ID: 5005830
Характеристики
  • Общая площадь 7 м2
  • Этаж
  • Этажность 12 
  • Ремонт Так 
  • Так 
  • Отопление Собственная котельная 
Опис
Продається функціональний комерційний комплекс у місті Узин, розташований на власній приватизованій ділянці площею 15 соток.

Об’єкт знаходиться на фасаді дороги з активним автомобільним трафіком. Поруч розташовані великі підприємства та заводи, а також проходить діюча залізнична колія — ідеально для логістики, виробництва або складування.

Загальна площа будівлі — 521 м²:

2 поверхи (можливість зонування під різні бізнес-процеси)
2 окремі складські приміщення
повноцінне бомбосховище з вентиляцією

Комунікації та оснащення:

електроенергія (3 фази)
газове опалення
твердопаливне опалення (альтернатива для економії)
власний колодязь
поруч проходить центральна каналізація (можливість підключення)
система відеонагляду

Об’єкт повністю готовий до використання та підходить для безперервної роботи навіть в умовах підвищених вимог до безпеки.

Ідеально під:

виробництво
складський комплекс
логістичний центр
СТО або автобазу
переробне підприємство
будь-який інший комерційний напрямок

Це відмінна можливість придбати готовий комерційний об’єкт з великою територією, вигідним розташуванням і широкими можливостями для бізнесу.

Наша компанія спеціалізується на оренді та продажу виробничих, складських, торгових обєктів та земельних ділянок комерційного призначення, а також елітної нерухомості міста. Звертайтеся - кваліфікований підхід гарантовано досвідом.
Зворотній зв’язок
Ксенія
офлайн
Схожі оголошення
Оренда приміщення Біла Церква 3
    19 500 грн.
    Здам в оренду капітальне приміщення в м. Біла Церква по вул. Сухоярська загальною площею 250кв. м, під склад або виробництво, Сухий. Рівна підлога. Хороший під'їзд. Закрита територія. Поруч Одеська траса. Підійде під будь-яку групу, крім хімічної. ціна 50грн. за 1 кв. м. Офіційно зареєстроване підприємство з постійною адресою, кваліфікованим персоналом та досвідом роботи, надає повний перелік послуг з питань, пов'язаних з нерухомістю. Безкоштовно приймаємо заявки від продавців і орендодавців. Гарантуємо об'єктивну оцінку, якісну рекламну компанію і юридичну підтримку. Юридичний супровід угод до моменту вручення правовстановлюючих документів, перевірка нерухомості на наявність арештів, обтяжень, и.т.п.
    Біла Церква
    Пропонується в оренду фасадне підвальне приміщення площею Біла Церква 3
      250 грн.
      Пропонується в оренду фасадне підвальне приміщення площею 250кв.м. по вул. Леваневського район ДК Росава .- Варіанти використання: магазин, банк, салон, представництво, т.д - Фасад, велике місце під рекламу. Активний пішохідний і автомобільний потік людей. Оточення: в 50м. McDonald's, базар, магазини, ресторани, банки, бізнес-центри, житлові будінку. зупинка громадського транспорту. Телефонуйте !!! цікавий варіант. Перегляди в зручне для Вас час. Офіційно зареєстроване підприємство з постійною адресою, кваліфікованим персоналом та досвідом роботи, надає повний перелік послуг з питань, пов'язаних з нерухомістю. Безкоштовно приймаємо заявки від продавців і орендодавців. Гарантуємо об'єктивну оцінку, якісну рекламну компанію і юридичну підтримку. Юридичний супровід угод до моменту вручення правовстановлюючих документів, перевірка нерухомості на наявність арештів, обтяжень, и.т.п.
      Біла Церква
        16 грн.
        Відповідальне зберігання товару, Білогородка. Оренда палетомісць. Склад. Палетне зберігання. Капітальна будова. Рампа для навантаження/розвантаження. Рівна бетонна підлога. Ролетні ворота 3х3. Є запас потужності з електроенергії (своя підстанція) Територія огороджена, охороняється, встановлено відеоспостереження. Є адміністративна будівля під офіс. Розташування – 2 км від Софіївській Борщагівці у бік Білогородки. Ціна за домовленістю.
        Білогородка
        офлайн
        Ксенія
        На сайті з 16 квітня 2020