1  / 20
Продаж енергоефективного будинку, ділянка 6 соток, Ходосівка - фото 1
Продаж енергоефективного будинку, ділянка 6 соток, Ходосівка - фото 2
Продаж енергоефективного будинку, ділянка 6 соток, Ходосівка - фото 3
Продаж енергоефективного будинку, ділянка 6 соток, Ходосівка - фото 4
Продаж енергоефективного будинку, ділянка 6 соток, Ходосівка - фото 5
Продаж енергоефективного будинку, ділянка 6 соток, Ходосівка - фото 6
Продаж енергоефективного будинку, ділянка 6 соток, Ходосівка - фото 7
Продаж енергоефективного будинку, ділянка 6 соток, Ходосівка - фото 8
Продаж енергоефективного будинку, ділянка 6 соток, Ходосівка - фото 9
Продаж енергоефективного будинку, ділянка 6 соток, Ходосівка - фото 10
Продаж енергоефективного будинку, ділянка 6 соток, Ходосівка - фото 11
Продаж енергоефективного будинку, ділянка 6 соток, Ходосівка - фото 12
Продаж енергоефективного будинку, ділянка 6 соток, Ходосівка - фото 13
Продаж енергоефективного будинку, ділянка 6 соток, Ходосівка - фото 14
Продаж енергоефективного будинку, ділянка 6 соток, Ходосівка - фото 15
Продаж енергоефективного будинку, ділянка 6 соток, Ходосівка - фото 16
Продаж енергоефективного будинку, ділянка 6 соток, Ходосівка - фото 17
Продаж енергоефективного будинку, ділянка 6 соток, Ходосівка - фото 18
Продаж енергоефективного будинку, ділянка 6 соток, Ходосівка - фото 19
Продаж енергоефективного будинку, ділянка 6 соток, Ходосівка - фото 20

Продаж енергоефективного будинку, ділянка 6 соток, Ходосівка

Ходосівка

Поскаржитись
430 000 $
2 перегляди оголошення | 0 сьогодні Показати статистику
Додано: 18 квітня 2026, ID: 4939122
Характеристики
  • Без комісії Ні 
  • Кімнат
  • Загальна площа 180 м2
  • Поверховість
  • Площа ділянки 6.5 сот.
  • Ремонт Авторський проєкт 
  • Комфорт Кондиціонер, Душова кабіна, Тераса, Автонавіc, Автоматичні ворота 
  • Коммуникации Газ, Скважина, Электричество, Канализация септик, Вывоз отходов, Асфальтированная дорога 
Опис
Продажа энергоэффективного дома 180м2, участок 6 соток, Ходосовка

#31575
Продається енергоефективний будинок з навісом та газом. Розташувань у с. Ходосівка неподалік лісу

Основні характеристики:
Площа: 180 кв.м. терраса;
Ділянка: 6 соток;
Локація: с. Ходосівка;
Навіс на 3 авто.

Планування включає:
Кухня-вітальня з виходом на криту террасу;
4 кімнати, 2 санвузли, 1 великий гардероб, котельня;
Тераса.

Інженерні комунікації:
Газ;
Електрика: 16 кВт; 3 фази;
Водопостачання: свердловина;
Каналізація: септик із переливом на 12 м3.

Ділянка обладнана:
Рулонний газон, система автоматичного поливу;
Декоративні рослини, освітлення;
Бруківка, автоматичні ворота, металевий забор.

Інфраструктура с. Ходосівка:
ТРЦ, аутлет, школа, ліцей, дитячий садок, супермаркети, кафе, ліс, парк, фітнес-центр, кінний клуб.
Зворотній зв’язок
WarmHeron755
офлайн
Схожі оголошення
ЕКСКЛЮЗИВ: Таунхаус у ЖК «Нова Конча-Заспа» (Ходосівка) лінія «Будапешт». 15 хвилин до Печерська Ходосівка 8
  • П’ятикімнатна
  • 256 м2
  • 3 сотки
133 000 $
ЕКСКЛЮЗИВ: Таунхаус у ЖК «Нова Конча-Заспа» (Ходосівка) лінія «Будапешт». 15 хвилин до Печерська Локація: с. Ходосівка, ЖК «Нова Конча-Заспа». Поруч Голосіївський ліс, озера та розвинена інфраструктура (Мануфактура, МегаМаркет). Характеристики та площі: За інвестиційним договором площа 1 та 2 поверхів 132, 6 м². Будинок має 4 рівні (цоколь, 1-й поверх, 2-й поверх, мансарда). Всі рівні мають однаковий периметр. Загальна розрахункова площа: 265, 2 м² Планування: на кожному рівні є сходова клітка. Стан: готовий до ремонту та оформлення права власності. Прибудинкова територія: власний особистий двір для відпочинку. Переваги комплексу: Закрита територія під охороною 24/7. Стильний європейський екстерєр («стара Європа»). Дитячі майданчики та зони відпочинку на території. Лише 25 будинків у комплексі атмосфера приватного клубу. Ціна: $133 000 БЕЗ КОМІСІЇ
Ходосівка
Продаж 3 поверхового таунхауса у м. Чернівці Чернівці 15
  • 7 комнатная
  • 323.1 м2
  • 7 соток
380 000 $
Продається затишний тунхаус у місті Чернівці в Першотравневому районі з ділянкою 7 соток. По периметру ділянка з будинком огороджена парканом та має автоматичні ворота. В будинок заведено газ та центральне водопостачання, також є свердловина. Будинок має три поверхи, в яких є 7 кімнат, 4 з яких – спальні. В середині будинку гарний та сучасний ремонт: - оздоблення стелі- побілка та штукатурка; - підлога (покриття) - керамічна плитка та ламінат; - внутрішнє оздоблення – фарбування, шпалери, декоративна штукатурка та декоративний камінь. У будинку встановлена нова сучасна кухня з технікою та холодильником. Також є телевізор та інтернет. Будинок має три санвузли з душовою кабіною і ванною. Опалення будинку здійснюється газовим двоконтурним котлом, на першому поверсі обладнано теплу підлогу. На дворі є зона барбекю. В цокольній частині будинку знаходиться гараж. Будинок компактний, теплий, світлий і дуже функціональний. Ідеально підійде для великої родини.
Чернівці
Продається одноповерховий будинок 93,8м.кв з земельною ділянкою 12,4 сотки в с. Хлепча, Фастівського Київ 12
  • Трикімнатна
  • 93.8 м2
  • 12.4 соток
2 925 000 грн.
Продається затишний одноповерховий будинок з мансардою, площею 93,8 м.кв, який розташований у мальовничому та тихому місці в с. Хлепча, Фастівського району, де протікає річка Стугна. Одеський напрямок (35 км до метро Теремки) без заторів. Поруч Глеваха, Васильків, Калинівка. Зупинки електрички: Корчі, Калинівка. Маршрутка ВДНГ - с.Хлепча № 726 (проходить через Глеваху, Калинівку). Спокійне, обжите, закрите товариство ст. «Цукоренерго» з в’їздом до території через автоматичні ворота. Поряд чудовий ліс (300метрів), річка Стугна. Ідеальне місце для життя або відпочинку подалі від міського шуму. Тут завжди тиша, спокій та чисте повітря. Земельна ділянка складається з двох окремих (за кадастровими номерами) ділянок загальною площею 0,124 га ( 0,063га та 0,061га). Будинок в житловому стані, для дачі або постійного проживання з селікатної цегли, стіни оздоблени дерев одах - шифер. На 1-му поверсі (площа65.5м.кв ) 3 кімнати-36,5кв.м, коридор-11кв.м. зі сходами на мансарду площею-28,3м.кв, кухня-14,5м.кв, санвузол-3,5кв.м з умивальником, унітазом, душовою кабінкою, бойлером на 50л., підведеними комунікаціями для пральної машинки. На кухні встановлені пластикові вікна. Будинок електро- і газофікований, з водопостачанням (від своєї свердловини (45 м), гарячею водою від бойлера, каналізацією і септиком. Опалення - встановлені газові конвектори, які працюють без електрики та додатково є піч (з вбудованою плитою і камерою для підігріва їжі), яка обігріває дві кімнати. Окрім свердловини є колодязь і по території проходить водопровід від загальної (садового товариства) свердловини. Для зберігання інвентарю є господарська будівля, а поряд з нею - літні душ і туалет. Для авто є свій будинок – гараж 35м.кв (7,5Х5) з навісом. Ділянка охайно доглянута: зелений газон, плодові дерева та кущі – простір для відпочинку та натхнення з качелею. Не втратьте шанс стати власником цього будинку – телефонуйте та домовляйтесь про перегляд вже сьогодні. Торг можливий. Дзвоніть, на дзвінки відповідаю скоріше. Вдалих Вам покупок.
Київ
офлайн
WarmHeron755
На сайті з 16 квітня 2020