1  / 14
Продаж Ексклюзивної двокімнатної квартири 82,4м2 Панорама на місто - фото 1
Продаж Ексклюзивної двокімнатної квартири 82,4м2 Панорама на місто - фото 2
Продаж Ексклюзивної двокімнатної квартири 82,4м2 Панорама на місто - фото 3
Продаж Ексклюзивної двокімнатної квартири 82,4м2 Панорама на місто - фото 4
Продаж Ексклюзивної двокімнатної квартири 82,4м2 Панорама на місто - фото 5
Продаж Ексклюзивної двокімнатної квартири 82,4м2 Панорама на місто - фото 6
Продаж Ексклюзивної двокімнатної квартири 82,4м2 Панорама на місто - фото 7
Продаж Ексклюзивної двокімнатної квартири 82,4м2 Панорама на місто - фото 8
Продаж Ексклюзивної двокімнатної квартири 82,4м2 Панорама на місто - фото 9
Продаж Ексклюзивної двокімнатної квартири 82,4м2 Панорама на місто - фото 10
Продаж Ексклюзивної двокімнатної квартири 82,4м2 Панорама на місто - фото 11
Продаж Ексклюзивної двокімнатної квартири 82,4м2 Панорама на місто - фото 12
Продаж Ексклюзивної двокімнатної квартири 82,4м2 Панорама на місто - фото 13
Продаж Ексклюзивної двокімнатної квартири 82,4м2 Панорама на місто - фото 14

Продаж Ексклюзивної двокімнатної квартири 82,4м2 Панорама на місто

Липини

Поскаржитись
85 000 $
23 перегляди оголошення | 0 сьогодні Показати статистику
Додано: 14 жовтня 2025, ID: 4385394
Характеристики
  • Без комісії Ні 
  • Кімнат
  • Загальна площа 82 м2
  • Площа кухні 14 м2
  • Поверх
  • Поверховість 10 
  • Планування Роздільна 
  • Тип стін Цегляний 
  • Коммуникации Газ, Центральный водопровод, Электричество, Центральная канализация, Вывоз отходов, Асфальтированная дорога 
Опис
У житловому комплексі «Comfort house»
продається ексклюзивна двокімнатна квартира з дуже красивою панорамою на місто.
Це унікальна пропозиція, з дуже гарним плануванням і вигідним наповненням м2.

Луцький р-н., с. Липини, вул. Максима Кривоноса (район пр-кту Відродження).

Загальна площа: 82,4 м2.

Розташована на 6 поверсі і має дуже красивий вигляд з панорамних вікон.

Площі:
Кухня: 13,7 м2
Кімната: 34,6 м2 (з великою лоджією)
Кімната: 18,4 м2 (з великою лоджією)
Коридор: 10,7 м2
Санвузол роздільний: 3,7 м2 та 1,5 м2

В квартирі виконані чорнові внутрішні роботи: гіпсова штукатурка стін, стяжка підлоги, тепла підлога, радіатори опалення, встановлений 2-контурний газовий котел, лічильники, до квартири заведена електрика 5 кВт, розведені сантехнічні виходи. Якісні вхідні двері та вікна.

Перевагою житлового комплексу є зручне розташування, власна інфраструктура, облаштована територія, дуже затишна локація.

Будинок зданий!

За детальнішою інформацією звертайтеся за номером: +38***********27 Інна
Зворотній зв’язок
Інна
офлайн
Схожі оголошення
Продам 2к квартиру вул. Володимира Антоновича ( Свердлова) 10Б Дніпро 14
  • Двокімнатна
  • 36 м2
  • 9 / 9 пов.
31 000 $
Продам 2к квартиру по вул. Володимира Антоновича ( Свердлова), 10Б Площа квартири 36 м2, спланована в кухню-студію + окрема кімната. Поверх 9/9. Квартира з ремонтом, санвузол суміщений, ванна, пральна машина, бойлер,електрична плита. Опалення електричне. Меблі та техніка включені у вартість. В квартирі ніхто не прописаний. Право власності більше 3 років. Реальним покупцям Торг! Можна під здачу в оренду.
Дніпро, Центральний
Продаж 3х кімнатної квартири по вул.Назарівська 7б Шевченківський Київ 18
  • Трикімнатна
  • 140 м2
  • 5 / 10 пов.
309 000 $
Продаж великої просторої 3К квартири в Історичному центрі міста, по вул.Назарівська 7б(Ветрова), Шевченківський район , біля ботанічного саду ім.Фоміна. Характеристики: Площа 140/97/9,8м2, Н=3м. Затишна квартира на 5 му поверсі 7 пов. клубного цегляного будинку 1998р. У квартирі створено атмосферу справжнього комфорту та затишку. На підлозі — натуральний паркет, який додає тепла та елегантності простору. Італійські меблі підкреслюють стиль і якість, кожен елемент інтер’єру продуманий до дрібниць. Сантехніка преміумкласу забезпечує комфорт у щоденному користуванні. Світла майстер-спальня з великими вікнами виходить у тихий зелений двір, де ніщо не заважає відпочинку. Високі стелі, багато природного світла, приємна кольорова гама — усе створює відчуття простору й гармонії. Квартира розташована у самому серці столиці — поруч із найкращими ресторанами, парками, магазинами та станціями метро. Ідеальний варіант для тих, хто цінує якість, комфорт і життя в центрі подій, але при цьому хоче мати власний спокійний куточок. Окремий двір, закрита територія, шлагбаум, презентабельне парадне, респектабельні сусіди, консьєрж, підземний паркінг, охорона двору, парковка безкоштовна, в будинку банкомати 3-ох банків; Розвинена інфраструктура Будинок у центрі міста, знаходиться в 5 хвилинах від ст.М"Університет", ЖД вокзал,, Університет Т.Шевченка, поруч ботанічний сад ім.А.Фоміна. школа майбутніх мам "Дар", салон краси і солярій "Дезире", адвокатські та юридичні послуги, студія весільного планування. Зручна локація. Великий досвід допомоги з купівлі квартир за державними програмами, безготівковий розрахунок: 1) Є-оселя (єОселя), єВідновлення, Сертифікат, 2) Житло для ВПО та військових (постанова 280 та інші), Молодіжний кредит. Ціна 309000у.о. Моб.тел. +380953570166, +380982402742 Наталія Миколаївна Рибалко
Київ, Шевченківський
Продаж 2-к квартири вул. Гроденська 14 Київ 4
  • Двокімнатна
  • 63 м2
  • 24 / 26 пов.
73 000 $
Продаж 2-к квартири вул. Гроденська 14. Закритий двір без машин, дитячий та спортивний майданчик. В будинку консьєрж, відеонагляд, 3 ліфти з важним. В будинку підземний паркінг для жильців, укриття. Поруч сквер, бювет, ЖД Дарниця, садочок, школа, зупинка з громадським транспортом, лікарня, продуктові магазини, ринок. 044 200 10 80
Київ, Дніпровський