1  / 15
Продаж фасадного приміщення 50,4 м.кв+ земля 0.84 сотки у власності - фото 1
Продаж фасадного приміщення 50,4 м.кв+ земля 0.84 сотки у власності - фото 2
Продаж фасадного приміщення 50,4 м.кв+ земля 0.84 сотки у власності - фото 3
Продаж фасадного приміщення 50,4 м.кв+ земля 0.84 сотки у власності - фото 4
Продаж фасадного приміщення 50,4 м.кв+ земля 0.84 сотки у власності - фото 5
Продаж фасадного приміщення 50,4 м.кв+ земля 0.84 сотки у власності - фото 6
Продаж фасадного приміщення 50,4 м.кв+ земля 0.84 сотки у власності - фото 7
Продаж фасадного приміщення 50,4 м.кв+ земля 0.84 сотки у власності - фото 8
Продаж фасадного приміщення 50,4 м.кв+ земля 0.84 сотки у власності - фото 9
Продаж фасадного приміщення 50,4 м.кв+ земля 0.84 сотки у власності - фото 10
Продаж фасадного приміщення 50,4 м.кв+ земля 0.84 сотки у власності - фото 11
Продаж фасадного приміщення 50,4 м.кв+ земля 0.84 сотки у власності - фото 12
Продаж фасадного приміщення 50,4 м.кв+ земля 0.84 сотки у власності - фото 13
Продаж фасадного приміщення 50,4 м.кв+ земля 0.84 сотки у власності - фото 14
Продаж фасадного приміщення 50,4 м.кв+ земля 0.84 сотки у власності - фото 15

Продаж фасадного приміщення 50,4 м.кв+ земля 0.84 сотки у власності

Бориспіль

Поскаржитись
158 500 $
3 145 $ за м²
2 перегляди оголошення | 0 сьогодні Показати статистику
Додано: 14 січня 2026, ID: 4663294
Характеристики
  • Общая площадь 50.4 м2
  • Этаж
  • Этажность
  • Ремонт Так 
  • Меблірування Так 
  • Санвузол Так 
  • Коммуникации Центральный водопровод, Электричество, Канализация септик, Вывоз отходов, Асфальтированная дорога 
Опис

м. Бориспіль
Вул.Лютнева,3-б
Окрема будівля 50,4 м.кв.
Є торговий зал, с/в, підсобне приміщення. Вихід на задній двір, де вже забетонована площадка.
В приміщення вхід з фасаду по вул. Лютнева.
Підключено 15квт електроенергії .
Централізоване водопостачання.
Септик.
Земельна ділянка у власності
0.0084 га
Призначення : для будівництва та обслуговування будівель торгівлі ( роздрібної торгівлі та комерційних послуг)

Ціна 158 500 дол США
Без комісії

Ріелтор Дарія
Зворотній зв’язок
Новик Дарія
офлайн