1  / 7
Продаж ділянки у с.Солонка - фото 1
Продаж ділянки у с.Солонка - фото 2
Продаж ділянки у с.Солонка - фото 3
Продаж ділянки у с.Солонка - фото 4
Продаж ділянки у с.Солонка - фото 5
Продаж ділянки у с.Солонка - фото 6
Продаж ділянки у с.Солонка - фото 7

Продаж ділянки у с.Солонка

Солонка

Поскаржитись
2 714 377.60 грн.
0 переглядів оголошення | 0 сьогодні
Додано: 27 серпня 2026, ID: 5255739
Характеристики
  • Расстояние до ближайшего города В городе 
  • Кадастровый номер 4623686600 
  • Площадь участка 8 соток
  • Коммуникации Газ, Центральный водопровод, Электричество 
  • Инфраструктура Детский сад, Школа, Остановка транспорта, Аптека, Отделение почты 
  • Ландшафт Озеро, Лес 
Опис
Продаж ділянки 8 сот під будівництво в с. Солонка (вул. Старицького)
Пропонується до продажу чудова земельна ділянка для будівництва власного будинку або котеджів у популярному та затишному передмісті Львова — с. Солонка (вул. Старицького).
Основні характеристики:
Площа: 8 соток
Форма: Правильна прямокутна — ідеально для планування будинку, подвір’я, альтанки чи саду
Цільове призначення: Для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд
Кадастровий номер: ⁠4623686600:01:003:1153⁠
Переваги та інфраструктура:
Локація та оточення: Район активно та якісно розбудовується, поруч зведені нові приватні будинки та сучасні котеджі.
Обжите місце: Сусіди поруч вже проживають.
Комунікації: Неподалік розташовані всі необхідні мережі — світло, вода, газ (легке та зручне підключення).
Доїзд: Хороший, тверда насипна дорога, зручний заїзд у будь-яку пору року.
Зручність: Неподалік знаходиться магазин «Близенько», що дуже зручно для щоденних покупок,зупинка громадського транспорту,школа.
Зворотній зв’язок
Неля
офлайн
Схожі оголошення
Участок 15соток г.Носовка Носовка 4
    1 200 $
    Земельна ділянка розташована в м.Носівка, оброблена, без бур'яну, 2 Акти на дві ділянки - один під забудову, другий для ведення сільського господарства, ділянки ухожені, на ділянці стоїть електричний стовп.
    Носовка
    Земельна ділянка 1.5 га з незавершеним будівництвом с. Неліпино | м. Свалява Свалява 11
      989 $
      Продаю незавершене будівництво промислової будівлі на зем. ділянці площею 1,5 га (150 соток), акт, розташоване на границі м. Свалява та с. Неліпино. Цільове призначення ділянки- промислове будівництво. Об’єкт розташований на землях с. Неліпино, 500 м. від м. Свалява, вул. Торгова 20. На ділянці знаходяться цоколь адмін будівлі, фундаменти під колони для будівлі 120/18 м. Можна поставити любу частину. Територія грунт, до асфальту 500 м, дорога відсипана щебнем,ел. енергія. Ціна 989 $ за сотку. Власник Петро. Дякую за покупку.
      Свалява
      Продаж земельної ділянки під житлову забудову, 10 Га Київська обл. Без комісії. Київ 10
        300 $
        Унікальна пропозиція для забудовників та інвесторів! Земельний масив 33 га під забудову біля КМ «Swisstown» Київська область (с. Копилів) лише 40 км від Києва по Житомирській трасі. Можлива купівля як усього масиву, так і окремих його частин. Ділянка юридично складається з 3 наділів: 20 га 10 га 3 га Переваги об'єкта: Призначення: під котеджну забудову (КМ, таунхауси, еко-резорт). Комунікації: До ділянки вже підведено газ.. Рельєф та ландшафт: Ділянка рівна. Місцями на території росте ліс. Всього за 7 км від ділянки пройде Нова Кільцева дорога (ВКАД). Локація-преміум: навпроти елітного котеджного містечка Swisstown («Швейцарське містечко»). Супер-ціна для цієї локації: всього 300 у.е. за сотку! БЕЗ КОМІСІЇ (від власника).
        Київ, Святошинський
        офлайн
        Неля
        На сайті з 16 квітня 2020