1  / 20
Продаж будинку з ремонтом  120 м2 Старий Білоус - фото 1
Продаж будинку з ремонтом  120 м2 Старий Білоус - фото 2
Продаж будинку з ремонтом  120 м2 Старий Білоус - фото 3
Продаж будинку з ремонтом  120 м2 Старий Білоус - фото 4
Продаж будинку з ремонтом  120 м2 Старий Білоус - фото 5
Продаж будинку з ремонтом  120 м2 Старий Білоус - фото 6
Продаж будинку з ремонтом  120 м2 Старий Білоус - фото 7
Продаж будинку з ремонтом  120 м2 Старий Білоус - фото 8
Продаж будинку з ремонтом  120 м2 Старий Білоус - фото 9
Продаж будинку з ремонтом  120 м2 Старий Білоус - фото 10
Продаж будинку з ремонтом  120 м2 Старий Білоус - фото 11
Продаж будинку з ремонтом  120 м2 Старий Білоус - фото 12
Продаж будинку з ремонтом  120 м2 Старий Білоус - фото 13
Продаж будинку з ремонтом  120 м2 Старий Білоус - фото 14
Продаж будинку з ремонтом  120 м2 Старий Білоус - фото 15
Продаж будинку з ремонтом  120 м2 Старий Білоус - фото 16
Продаж будинку з ремонтом  120 м2 Старий Білоус - фото 17
Продаж будинку з ремонтом  120 м2 Старий Білоус - фото 18
Продаж будинку з ремонтом  120 м2 Старий Білоус - фото 19
Продаж будинку з ремонтом  120 м2 Старий Білоус - фото 20

Продаж будинку з ремонтом 120 м2 Старий Білоус

Чернігів

Поскаржитись
119 000 $
2 перегляди оголошення | 0 сьогодні Показати статистику
Додано: 26 травня 2026, ID: 5052127
Характеристики
  • Без комісії Ні 
  • Кімнат
  • Загальна площа 117 м2
  • Поверховість
  • Площа ділянки 8 сот.
  • Опалення Власна котельня 
  • Ремонт Косметичний ремонт 
Опис
Ексклюзивна пропозиція! Продаж будинку Район С.Білоус

Будинок 2021 року побудови! це поєднання історисного стилю та сучасного будіництва.

Перший поверх: вітальня - 22м2, кухня-16м2, ванна кімната 6,3м2 коридор комора.
Другий поверх: три спальні: 10м2,18,4.и2 13м2
Цокольний поверх: котельня, майстерня, 53м2
Запрошуємо вас ознайомитися з унікальним будинком, створеним для тих, хто цінує високі стандарти життя, та історичну архітектуру.

Основні переваги:

• Загальна площа: 117 м² — продумане планування та простір для вашого комфорту.
• Стіни з червоної цегли.
* Фасад шліфована червона цегла 18-19 столітя.
* Утепленя між стінами: перлітом вулканічний наповнювач.
• Фундамент 2,85 м з утепленням забезпечує довговічність і стабільність конструкції.
• Опалення: твердопаливний котел.
• Тепла підлога по всьому першому поверху створює неймовірний рівень затишку.
• Своя власна скважина з грибиним насосом
• Вікна МП з посиленим утепленням відкосів гарантують енергоефективність та тишу у домі.
• Підключено інтернет оптоволокно.
• Розташування будинку в мальовничому місці біля лісу.

Будинок, де кожна деталь продумана для найвищого рівня життя. Готовий до заселення — чекає на свого власника!
Зворотній зв’язок
АН Благострой Борисенко Сергій
офлайн
Схожі оголошення
Терміновий продаж! Автономний Елітний будинок біля моря на Фонтані, Одеса Одеса 20
  • 6 комнатная
  • 501 м2
  • 20 соток
2 999 999 евр.
Терміново!Ексклюзив. Продаж елітного будинку біля моря на 9-й станції Великого Фонтану Якщо ви мрієте про будинок, де з кожним зітханням відчуваєте атмосферу середземноморського курорту, цей розкішний двоповерховий будинок – ваш ідеальний вибір. Престижний район 9-ї станції Великого Фонтану, вулиця Кордонна, всього за кілька хвилин ходьби від моря - це місце, де втілюються ваші мрії про комфорт і розкіш. Основні характеристики: • Загальна площа: 501 м², 2 рівні та бомбосховища. • підвальний поверх: лазня, хамам, джакузі, рядкова та бойлерна, всі системи опалення та зберігання вина. • Перший поверх: просторий хол, своя бібліотека, кімната відпочинку, вітальня та кухня з виходом на терасу, вбиральня та гостьовий санвузол. • Другий поверх: три спальні з майстер санвузлом та вбиральня. • Інтер'єр: виконаний в ексклюзивному стилі із використанням високоякісних матеріалів, що створюють атмосферу витонченої розкоші. Ділянка: • Площа: 20соток, оформлений державним актом. • Ландшафтне озеленення: шикарний сад, альтанка, басейн та зона барбекю – ідеальні умови для відпочинку та дозвілля. Гараж: на два автомобілі плюс місце для третього. Гостьовий будинок для ваших гостей чи персоналу. Розташування: будинок розташований в екологічно чистому районі, який славиться своєю зеленню та свіжістю морського бризу. За кілька хвилин ходьби — пляж «Чайка», парк «Юність», Траса Здоров'я. Для любителів активного відпочинку - ідеальні умови для пробіжок, велопрогулянок та прогулянок узбережжям. Інфраструктура: у кроковій доступності — приватна школа-гімназія, дитячі садки, поліклініки, супермаркети, фітнес-клуби, ресторани та кафе. Все, що потрібно для комфортного життя - поряд! Не пропустіть шанс стати власником цього унікального будинку, що поєднує стиль, комфорт та близькість до моря! Для запису на перегляд та додаткової інформації дзвоніть.Торг https://ah-era.rem.ua/ua
Одеса, Приморський
ПРОСТОРЕ домоволодіння з ВЕЛИЧЕЗНОЮ ділянкою 20сот Черкаси 5
  • Однокімнатна
  • 20 м2
  • 20 соток
18 500 $
Готові продавати за безготівковими розрахунками по Державним програмам Продаж домоволодіння на 20 сотках з будинком та великим потенціалом для будівництва в м.Корсунь-Шевченківський Пропонується до продажу просторе домоволодіння з земельною ділянкою 20 соток у затишному та зеленому місці. На ділянці розташований цегляний будинок у житловому стані, а також гараж і господарські споруди. Будинок має зручне планування та підійде як для проживання, так і для оновлення під сучасні потреби. На території є власна криниця — постійне джерело води. Ділянка рівна, доглянута, з плодовими молодими деревами. Просторий двір дозволяє облаштувати зону відпочинку, сад. Зручний заїзд, тиха вулиця, комфортне місце для життя. Переваги: -ділянка 20 соток -цегляний будинок -гараж та господарські споруди -фундамент під 2-поверховий будинок + проєкт -закуплені Вагомою перевагою є вже підготовлена база для нового будівництва: є фундамент під двоповерховий будинок та готовий проєкт — ви можете одразу розпочати реалізацію без зайвих витрат часу. будівельні блоки (за окрему плату) -власна криниця -кам’яний величезний погріб (може слугувати укриттям) -власний сад -тиха, спокійна локація Телефонуйте для детальної інформації та перегляду 0974619839, 0935597615
Черкаси
Продам будинок в Кривушах. Поруч хвойний ліс і річка Дніпро. Кременчук 9
  • 7 комнатная
  • 366 м2
  • 15 соток
85 000 $
Загальна площа-366,2 кв.м. Житлова площа-160,3 кв.м. В будинку два поверхи та підвальне приміщення. На першому поверсі: велика вітальна з холом, кухня-їдальня, кімната, службове приміщення, пральня, гараж. На другому поверсі: чотири кімнати, ванна кімната. Тераса з внутрішнього боку будинку. Заведена вода, електрика, газ підведений до будинку. Земельна ділянка приватизована, частково огорожена парканом, площа - 0,15га. Відстань до центру Кременчука – 7,5 кілометрів. Продаж без комісії для покупця. Можливий обмін.
Кременчук
офлайн
АН Благострой Борисенко Сергій
На сайті з 16 квітня 2020