1  / 11
Продаж будинку з газом в Зазимʼї БЕЗ КОМІСІЇ готовність весна - фото 1
Продаж будинку з газом в Зазимʼї БЕЗ КОМІСІЇ готовність весна - фото 2
Продаж будинку з газом в Зазимʼї БЕЗ КОМІСІЇ готовність весна - фото 3
Продаж будинку з газом в Зазимʼї БЕЗ КОМІСІЇ готовність весна - фото 4
Продаж будинку з газом в Зазимʼї БЕЗ КОМІСІЇ готовність весна - фото 5
Продаж будинку з газом в Зазимʼї БЕЗ КОМІСІЇ готовність весна - фото 6
Продаж будинку з газом в Зазимʼї БЕЗ КОМІСІЇ готовність весна - фото 7
Продаж будинку з газом в Зазимʼї БЕЗ КОМІСІЇ готовність весна - фото 8
Продаж будинку з газом в Зазимʼї БЕЗ КОМІСІЇ готовність весна - фото 9
Продаж будинку з газом в Зазимʼї БЕЗ КОМІСІЇ готовність весна - фото 10
Продаж будинку з газом в Зазимʼї БЕЗ КОМІСІЇ готовність весна - фото 11

Продаж будинку з газом в Зазимʼї БЕЗ КОМІСІЇ готовність весна

Зазим'я

Поскаржитись
165 000 $
0 переглядів оголошення | 0 сьогодні
Додано: 18 квітня 2026, ID: 4940222
Характеристики
  • Без комісії Так 
  • Кімнат
  • Загальна площа 155 м2
  • Поверховість
  • Площа ділянки 5 сот.
  • Ремонт Під чистове оздоблення 
  • Комфорт Ванна, Душова кабіна, Тераса, Автонавіc, Автоматичні ворота, Допоміжні приміщення 
  • Коммуникации Газ, Скважина, Электричество, Канализация септик, Асфальтированная дорога 
Опис
Продаж будинку з газом в Зазимʼї БЕЗ КОМІСІЇ готовність весна

Сучасні будинки бізнес-класу в лісі, Зазим’я,
Перша черга, будинки 150м2 здається весною 2026 року.
Друга черга, будинки 180м2 здається осінню 2026 року.

Пропонуємо до продажу 6 будинків у закритому котеджному комплексі серед соснового лісу — лише 15 хвилин до Києва.
Проєкт створено для тих, хто цінує комфорт, приватність і природу.

Характеристики
- Площа ділянки — 5 соток
- Повноцінні 2 поверхи
- Комунікації: газ, електрика, вода скважина 72 метри, скептик з переливом на 12м3, асфальтований під’їзд,
- Енергоефективні матеріали, панорамні вікна, сучасний дизайн

Планування — продумане до дрібниць

Будинок має ергономічне та функціональне планування, де кожна зона має логічне призначення.

1 поверх:
• Простора кухня-вітальня 44,7 м² із виходом на терасу
• Гостьова спальня / кабінет 12 м²
• Санвузол, технічна кімната, передпокій
• Тераса 23,7 м² — ідеальна для відпочинку
• Навіс на 2 авто — зручно та практично

2 поверх:
• Майстер-спальня 19,5 м² з власним санвузлом та гардеробною
• Ще дві спальні (15,2 і 16,2 м²)
• Додатковий просторий санвузол
• Зручний коридор і сходова зона

Усього — 4 спальні, 3 санвузли, гардеробна, технічна кімната, простора тераса.

Переваги комплексу:

• Закрита територія
• Асфальтований доїзд
• Сосновий ліс навколо — тиша, чисте повітря, затишок
• Місце для барбекю
• Навіс на 2 авто
• Усього 10 хвилин до Броварів, 25 хвилин до центру Києва
• У комплексі передбачено сучасне ландшафтне планування та зони відпочинку

Локація та інфраструктура поруч:

Об’єкт знаходиться у Зазим’ї, Броварський район — одна з найпривабливіших зон передмістя Києва:

• Лише 10 хв на авто до водойми / берега Десни — пляжі і відпочинкові зони
• У межах 7–10 хвилин — прогулянкові маршрути лісом, місця для велопрогулянок
• Поруч — приватні садочки та школа
• Зручна транспортна доступність: поруч автодороги, маршрутки до Києва
• 500 метрів до супермаркету АТБ, 400 метрів до магазину побутової хімії Eva
• 700 метрів ЖК Desna Residence
• 600 метрів відпочинковий комплекс Звіробій
• 50 метрів до медичного центру Медіан

По будь-яким питанням звертайтесь за номером, вказаному в оголошенні.
Оперативні перегляди,
Зворотній зв’язок
Ксения
офлайн
Схожі оголошення
Продам житловий автономний будинок під Києвом Дударків Бориспільський р-н Київ 20
  • П’ятикімнатна
  • 217 м2
  • 22 сотки
197 000 $
Продається капітальний житловий будинок в охайному, доглянутому стані: заходь - живи. Рік побудови - 2014. Розташування: Київська область, Бориспільський район, село Дударків (район зрубів). Відстань від воріт до ст. метро "Бориспільська" - 22 км, до ст. метро "Лісова" - 26 км. Під'їзд асфальтований. Загальна площа 216,8 кв.м., житлова - 111,6 кв.м., кухня - 12,4 кв.м., відкрита тераса 22 кв.м. В будинку чотири житлові кімнати (спальні), вітальня, два с/вузли з душовими кабінами, котельна, пральна, підвал, гараж на два авто (автоматичні ворота), погріб. Трифазне електропостачання з окремими стабілізаторами (на кожну фазу). Встановлено бензиновий генератор потужністю 6,5 кВт з автоматичним вмиканням у разі зникнення напруги в мережі. Газовий (з джерелом безперебійного живлення) та електричний опалювальні котли, бойлер для підігріву води. Водопостачання - особиста свердловина глибиною 60 метрів з фільтраційною системою очищення води. Чотири накопичувальні ємності (септики): для фекальної води (з вентиляцією) та відведення дощової (талої) води. Відеонагляд, домофон, сигналізація, провідний Інтернет. Площа земельної ділянки 22 сотки. Цільове призначення: будівництво та обслуговування житлового будинку. На території: літня кухня з барбекю, господарче приміщення, погріб, теплиця з полікарбонату, літній душ з вбиральнею, вольєр площею 13 кв.м., садок, газон з автоматичним поливом, город площею 7 соток. У садку: яблуні літніх та осінніх сортів, сливи, персики, вишні, черешня, айва, груша, смородина, виноград. По периметру ділянки паркан з профільного листа (фасадна частина на фундаменті з каменю). Автоматичні розсувні ворота. Будинок не перепродавався. Первісний документ - Свідоцтво про право власності. Поштова адреса, реєстрація місця проживання. Продаж за ціною власника, без комісійних посереднику.
Київ
Продаж будинку. Мікрорайон Ювілейний. Заходь і живи! Кривий Ріг 20
  • Чотирикімнатна
  • 150 м2
  • 7 соток
155 000 $
Мікрорайон Ювілейний. Вулиця Ревенка Владислава ( раніше Скляра ). Дуже зручне місце. Усе поруч. Асфальтована вулиця. Центральна каналізація. Продаж 2-х поверхового будинку. 2015 року побудови. Стіни ракушняк, утеплений, дах бітумна черепиця ( м'яка). Повний ремонт, усі комунікації нові. Металопластикові вікна і труби. Двухконтурний газовий котел. Нова електрика ( встановлено інвертор і акумулятори), світло є завжди. Тепла підлога. Кондиціонери. Гарний жилий стан. Вбудована кухня і техніка. Меблі в спальнях і вітальні також залишаються, залишається майже все. В будинку три окремі спальні, велика вітальня, кухня, два санвузли, кладова, гардеробні, великий панорамний балон. У дворі капітальна альтанка з мангалом і водою. Є погріб, вольєр, і технічні споруди. Земельна ділянка приватизована, 7 сотих, гарно спланована, є і декоративна зона ( газон , хвойні насадження), також є город і фруктові дерева. Гарна пропозиція, заходь і живи. Без боргів і проблем. Телефонуйте розповім детальніше. Ваш рієлтор Роман.
Кривий Ріг, Саксаганський
Продаж будинку. Вулиця Велика Софіївська. Розвилка. Кривий Ріг 17
  • Трикімнатна
  • 80 м2
  • 7 соток
17 900 $
Вулиця Велика Софіївська ( блінова). Між "питомником" та "розвилкою". Продаж цегляного будинку. Будинок 1991 року побудови. Цегляний, високий, з мансардним поверхом. Будинок в жилому стані, потребує косметики. 3 кімнати, кухня, роздільний санвузол. Є світло і вода, газ підходить до будинку, але був відрізаний власниками так як деякий час ніхто не проживав. Є літня кухня, літній душ і туалет, погріб, технічна споруда ( сарай). 7 сотих землі. Документи готові. Без боргів. Телефонуйте розповім детальніше.
Кривий Ріг, Довгинцівський
офлайн
Ксения
На сайті з 16 квітня 2020