1  / 8
Продаж будинку під комерцію - фото 1
Продаж будинку під комерцію - фото 2
Продаж будинку під комерцію - фото 3
Продаж будинку під комерцію - фото 4
Продаж будинку під комерцію - фото 5
Продаж будинку під комерцію - фото 6
Продаж будинку під комерцію - фото 7
Продаж будинку під комерцію - фото 8

Продаж будинку під комерцію

Дрогобич

Поскаржитись
42 000 $
2 перегляди оголошення | 0 сьогодні Показати статистику
Додано: 27 липня 2026, ID: 5171592
Характеристики
  • Без комісії Ні 
  • Кімнат
  • Загальна площа 114 м2
  • Поверховість
  • Площа ділянки 20 сот.
  • Опалення Твердопаливне 
  • Ремонт Євроремонт 
  • Комфорт Кондиціонер, Балкон, Тераса 
  • Коммуникации Скважина, Электричество, Канализация септик, Вывоз отходов, Асфальтированная дорога 
Опис
Продається готовий прибутковий бізнес із житловими приміщеннями!

Село Волоща, Дрогобицький район

Пропонуємо до продажу унікальний об’єкт, який поєднує комерційну нерухомість та житлові приміщення в одному комплексі.
Перший поверх діючий магазин із вдалим розташуванням та хорошим потенціалом для ведення власного бізнесу або здачі в оренду.
Другий та третій поверхи — житлові приміщення, які можна використовувати як для власного проживання, так і для облаштування офісу, гостьових кімнат чи орендного бізнесу.
Загальна площа приміщень — 114
Фасадне розташування при дорозі
Зручний заїзд та хороша транспортна розв’язка
Активний автомобільний та пішохідний трафік
Можливість поєднати проживання та власну справу в одному місці
Чудовий варіант для інвестиції та отримання стабільного доходу
Це ідеальне рішення для тих, хто шукає готовий бізнес, хоче розширити свою діяльність або придбати нерухомість із перспективою прибутку.
За детальною інформацією та організацією огляду звертайтеся
Зворотній зв’язок
Luba
офлайн
Схожі оголошення
Будинок в котеджне селище "Антей" смт. Слобожанське. Слобожанське 13
  • П’ятикімнатна
  • 330 м2
  • 12 соток
130 000 $
Закритий котеджне селище Антей смт. Слобожанське. Чудовий цегляний будинок, утеплений, площею 330 кв.м. з мансардним поверхом, цокольним поверхом і гаражем, розташований у селищі Ювілейний, район "Зоряний" у Дніпрі. Цокольний поверх гараж, сауна, с/в, ванна кімната і кімната відпочинку, зимовий сад, 1-й поверх, гостина з каміном і санвузлом, кухня, коридор. 2-й поверх з трьома спальнями, с/в, і верандою з панорамним склінням, а також мансардний поверх, вільна площа. Ділянка площею 12 соток приватизована, з газоном і декоративними насадженнями. В будинок заведено центральне водопостачання, каналізація, є свердловина, є меблі, знаходиться в 6 км від ТРЦ "Караван" і в 15 хвилинах ходьби від магазинів "Епіцентр" і "Метро". Дорога до будинку заасфальтована, є шлагбаум.
Слобожанське
Продаж 2 поверхового будинку у с. Пулемець Ковельського району Волинської області Ковель 8
  • 6 комнатная
  • 146.07 м2
  • 15 соток
99 500 $
Будинок 2020р з бруса, критий металочерепицею. Заг.площа - 146.07м2,житлова - 87.13м2. 2 поверхи: 2поверх - 4 спальні+ балкон. 1 поверх 1 спальня, кухня, вітальня, душова з туалетом, парилка, котельня, коридор+крита тераса. Всі кімнати вмебльовані дерев'яними меблями, кухня дерево+побутова техніка. Постіль 2 комплекти, сходи на 2 поверх- дуб. Ділянка 0.15га, ставок 0.04 га, парковка крита 7×14 м на 4 авто, сарай, альтанка, гойдалка, вуличний туалет. Скважина, каналізація, дерев'яна огорожа, електрика до 18кВт. Перша лінія, до озера +-400м. Без сусідів, власний під'їздний провулок. Продаж у зв'язку із проживанням за кордоном.
Ковель
Продам дом в Крыжановке Одеса 7
  • Чотирикімнатна
  • 90 м2
  • 3.5 сотки
45 000 $
Предлагается к продаже дом в Крыжановке на Морской стороне. Два этажа, 4 комнаты общей площадью 90кв.м. 1й этаж: две раздельные спальни, кухня-студия, Сан.Узел Т/Ванна. 2й этаж: две комнаты. Жилое состояние. Все коммуникации: свет, вода, газ, в рабочем состоянии. Автономное отопление газовый котел (АГВ). Хороший, асфальтированный подъезд. Просторный двор. Цена 45 000у.е.
Одеса, крыжановка
офлайн
Luba
На сайті з 16 квітня 2020