1  / 16
Продаж будинку Малехів біля Львова - фото 1
Продаж будинку Малехів біля Львова - фото 2
Продаж будинку Малехів біля Львова - фото 3
Продаж будинку Малехів біля Львова - фото 4
Продаж будинку Малехів біля Львова - фото 5
Продаж будинку Малехів біля Львова - фото 6
Продаж будинку Малехів біля Львова - фото 7
Продаж будинку Малехів біля Львова - фото 8
Продаж будинку Малехів біля Львова - фото 9
Продаж будинку Малехів біля Львова - фото 10
Продаж будинку Малехів біля Львова - фото 11
Продаж будинку Малехів біля Львова - фото 12
Продаж будинку Малехів біля Львова - фото 13
Продаж будинку Малехів біля Львова - фото 14
Продаж будинку Малехів біля Львова - фото 15
Продаж будинку Малехів біля Львова - фото 16

Продаж будинку Малехів біля Львова

Малехів

Поскаржитись
270 000 $
13 переглядів оголошення | 0 сьогодні Показати статистику
Додано: 24 серпня 2025, ID: 4209143
Характеристики
  • Без комісії Ні 
  • Кімнат
  • Загальна площа 273 м2
  • Поверховість
  • Площа ділянки 16 сот.
  • Опалення Тепловий насос 
  • Ремонт Під чистове оздоблення 
  • Комфорт Балкон, Тераса, Камін, Відеоспостереження, Охоронювана територія, Гараж, Допоміжні приміщення 
  • Коммуникации Центральный водопровод, Электричество, Вывоз отходов, Асфальтированная дорога 
Опис
Новий будинок для великої родини.
Будували за дизайнерським проектом.
Продумано усе для зручності і комфорту.
Локація дуже зручна, до Львова 5 хв., 2 хв до готелю "Варшава".
Велике подвір'я 16 сот.
На першому поверсі:
-велика і світла кухня-вітальня з панорамними вікнами і виходом на терасу на внутрішньому дворі;
- кабінет;
-санвузол;
-паливна.
На другому поверсі:
- 4 ізольовані спальні, 2 санвузли, тераса.
Зроблено багато зовнішніх і внутрішніх робіт:
Ділянка огороджена,підведені вода та світло і розведені по будинку.
Приватна каналізація на подвір'ї та розведена в будинку.
Будинок збудований з цегли.
На підлозі зроблена щебенева подушка, чорнова стяжка, постелений під опалення екструдований пінопласт, розведена по всьому будинку тепла підлога і залита чистова стяжка. Можна класти уже паркет та плитку.
Стіни поштукатурені, можна шпаклювати та фарбувати.
На будинок і ділянку виготовлені усі документи( свідоцтво на право власності, технічний паспорт, будинкова книга) Розведена сигналізація, під охороною.
Є гараж на 2 автомобілі і господарське приміщення.
Приходьте на огляд і ви захочете тут залишитись, адже цей затишний куточок нікого не залишить байдужим.
Зворотній зв’язок
АН Оксани Савули
офлайн
Схожі оголошення
Продаж нового двоповерхового будинку, нижній ДНС. Біла Церква 20
  • Трикімнатна
  • 104 м2
  • 2.5 сотки
165 000 $ Торг
Продаж нового двоповерхового будинку 2022 року, нижній ДНС. Два поверху плюс підвал і холодне горище. Газоблок Д-400 вкритий метало черепицею,штукатурений і пофарбований,перекритий монолітним залізобетоном. Площа будинку 104кв.м. Перший поверх: велика кухня 30кв.м. з панорамним , скляним виходом на задній двір,передпокій,коридор,санвузол. Другий поверх: три кімнати,санвузол,сходовий марш. У підвалі котельна. На горище розкладна дробина. Заведена вода зі свердловини 85м. Центральна каналізація. Електроенергія 20КВт. Змонтована система водяних теплих підлог і радіаторів. Електричний котел 10КВт. По усьому будинку виконана розводка електрики. Стіни перетерті, металопластикові вікна. В санвузлах розведена і змонтована сантехніка, укладений кахель. Душова кабіна на першому і ванна на другому поверсі. Ділянка 2.5 сотки, обгороджена. Автоматичні ворота. Двір вимощений тротуарною плиткою. Зроблено відведення стічних вод в дренажний колодязь. Залитий фундамент і колони під бесідку і барбекю. З вікон і бесідки відкривається чудовий панорамний краєвид на зелену зону річки Рось. Ціна: 165.000у.о. торг.
Біла Церква, ДНС
Продається будинок у затишному селі Саливонки, Білоцерківський район! Біла Церква 16
  • Трикімнатна
  • 85 м2
  • 16 соток
32 000 $ Торг
Продається будинок у затишному селі Саливонки, Білоцерківський район! • Розташування: 14 км до Білої Церкви, 55 км до Києва • Будинок: 90-х років побудови, 85 м², 2 поверхи, 3 кімнати, кухня, санвузол у будинку • Ділянка: 16 соток, город виходить до річки • Гос. споруди : літня кухня, сарай, гараж • Село: розвинена інфраструктура — школа, садочок, магазини, підприємства, автобуси на Київ та Білу Церкву Ціна: 32 000$ (торг) Телефонуйте для деталей та перегляду!
Біла Церква
4-к будинок Бориспільський, Гнідин, 69900 $ Гнідин 20
  • Чотирикімнатна
  • 99.3 м2
  • 3 сотки
69 900 $
Продаж дуплексу готовий до вашого облаштування Розглядаємо продаж через державніі програми. Пропонується до продажу сучасний дуплекс площею 99 кв. м на ділянці 3 сотки, розташований у затишному районі з комфортними сусідами та поруч із природою. Планування: 4 спальні кімнати 2 санвузли Простора зона для кухні-вітальні та відпочинку Дуплекс можливість проживати одній родині або двом сім’ям Комунікації: Підключена електроенергія Водопостачання заведене Будинок придатний для цілорічного проживання Земельна ділянка: 3 сотки землі Рівна ділянка, правильної форми, зручна для облаштування двору або зони відпочинку Локація та оточення: Поруч проживають стильні та доброзичливі сусіди Будинок розташований поруч із лісом та зеленими зонами Тихе та спокійне середовище для життя Додаткові переваги: Підходить під державні програми та іпотеку Коробка будинку готова до облаштування під ваш стиль та смак Чудовий варіант як для власного проживання, так і для інвестиції За додатковою інформацією та для організації перегляду звертайтесь До зустрічі з GoldenKeyWithIrina будинок, стіни: газобетон; житлових повірхів: 2; ділянка: 3 сот.
Гнідин
офлайн
АН Оксани Савули
На сайті з 16 квітня 2020