1  / 16
Продаж Будинку Коростишів • Терміново - фото 1
Продаж Будинку Коростишів • Терміново - фото 2
Продаж Будинку Коростишів • Терміново - фото 3
Продаж Будинку Коростишів • Терміново - фото 4
Продаж Будинку Коростишів • Терміново - фото 5
Продаж Будинку Коростишів • Терміново - фото 6
Продаж Будинку Коростишів • Терміново - фото 7
Продаж Будинку Коростишів • Терміново - фото 8
Продаж Будинку Коростишів • Терміново - фото 9
Продаж Будинку Коростишів • Терміново - фото 10
Продаж Будинку Коростишів • Терміново - фото 11
Продаж Будинку Коростишів • Терміново - фото 12
Продаж Будинку Коростишів • Терміново - фото 13
Продаж Будинку Коростишів • Терміново - фото 14
Продаж Будинку Коростишів • Терміново - фото 15
Продаж Будинку Коростишів • Терміново - фото 16

Продаж Будинку Коростишів • Терміново

Коростишів

Поскаржитись
40 000 $
18 переглядів оголошення | 0 сьогодні Показати статистику
Додано: 19 березня 2026, ID: 4849595
Характеристики
  • Без комісії Ні 
  • Кімнат
  • Загальна площа 75.2 м2
  • Поверховість
  • Площа ділянки 6 сот.
  • Опалення Комбіноване 
  • Ремонт Житловий стан 
  • Комфорт Допоміжні приміщення 
  • Коммуникации Газ, Центральный водопровод, Скважина, Электричество, Асфальтированная дорога 
Опис
Пропонується будинок на початку міста в зручній локації з розвиненою інфраструктурою.

Основний будинок
Площа — 75,2 кв.м
Земельна ділянка — 6 соток (приватизована)

У будинку є кухня, ванна кімната та туалет. Санвузол потребує ремонту.
Також необхідно замінити проводку (стара) та труби — через їхній стан наразі вода в будинок не подається, але:
- є підведені крани на кухні та у ванній
- вода централізована (не колодязь)
- на подвір’ї є колонка з централізованою водою

Опалення:
— будинок опалюється від котла
— літня кухня (времянка) — на грубі

На подвір’ї додатково є вуличний туалет та душ.

Локація дуже зручна:
— до двох шкіл (звичайна та гімназія) — 7–10 хв пішки
— найближчий магазин — 3 хв
— зупинка маршрутки — 5 хв (по місту курсують 2 маршрутки, обидві дозволяють дістатися додому)
— до ринку — близько 20 хв
— до центру — 20–25 хв пішки
— аптека — 10 хв
— дитячі садочки — близько 20 хв (знаходяться біля центру)

Будинок потребує оновлення, але має хороший потенціал для життя або під дачу. Земля приватизована, локація зручна для сім’ї з дітьми.

За деталями — телефонуйте
Зворотній зв’язок
Юлія АН Ріо
офлайн
Схожі оголошення
Продам будинок в м.Підгородне Підгородне 7
  • П’ятикімнатна
  • 42 м2
  • 12 соток
25 000 $
Продам будинок в м.Підгородне. 42 кв.м. (2 кімнати, 2 коридора, кухня і душова кабіна). Газове опалення. На территорії ділянки 0.12га є також сарай, літній душ, туалет, скважина, сад, рівний доглянутий город. Ділянка широка, є можливість поділу та забудови. Неподалік магазини, базар, транспорт і т.д. Приватизація, кадастровий номер, все є. Ціна-25 тис. $. Валентина, т.050-61-87-728.
Підгородне
Продаж великого маєтку у с. Надія (Радгоспне) Кривий Ріг 19
  • П’ятикімнатна
  • 300.7 м2
  • 12 соток
110 000 $
Ексклюзивний маєток у с. Надія (Радгоспне) — Ваш власний острів затишку та енергонезалежності! Шукаєте простір, де кожен член родини почуватиметься вільно? Цей величний двоповерховий будинок створений для тих, хто цінує масштаб, комфорт та сучасні технології. Є кадастровий номер. Головні переваги, які ********* у себе: Простір для кожного: 4 просторі та світлі спальні кімнати — ідеально для великої родини або облаштування кабінету та гостьових зон. Серце будинку: Велика вітальня (зала) з каміном, де Ви зможете збирати друзів за святковим столом або насолоджуватися затишними вечорами з близькими. Максимальна зручність: Два сучасні санвузли (на кожному поверсі), що позбавляє ранкових черг та додає комфорту. Енергонезалежність у подарунок: На даху встановлені сонячні панелі, які залишаються новим власникам! Це ваша свобода від рахунків за електрику! Чому саме цей будинок? Локація: Тихе та мальовниче селище Надія (колишнє Радгоспне) — це свіже повітря, спокій та всього кілька хвилин від міста. Стан: два повноцінні поверхи з продуманим плануванням. Прибудинкова територія: Велика ділянка, де вистачить місця і для ландшафтного дизайну, є зона для барбекю,велика альтанка для зустрічей з рідними та друзями, також можно розмістити басейн. Цей маєток — не просто нерухомість, це інвестиція у Ваш новий рівень життя! ???? Телефонуйте прямо зараз, щоб записатися на перегляд і відчути атмосферу цього дому на власні очі!
Кривий Ріг
Загородный дом возле водоема Васильків 8
  • Чотирикімнатна
  • 160 м2
  • 13 соток
25 500 $
Дом на 2 этажа, 50 км от Киева по шоссе на Васильков, с. Пинчуки. Земельный участок 12.5 соток, возле водоема. Детали по телефону. Торг!
Васильків, Пінчуки
офлайн
Юлія АН Ріо
На сайті з 16 квітня 2020