1  / 13
Продаж будинку (дуплекс 135м ) з дизайн проєктом/ ділянка 3 сотки/БЕЗ КОМІСІЇ/комплекс закритого тип - фото 1
Продаж будинку (дуплекс 135м ) з дизайн проєктом/ ділянка 3 сотки/БЕЗ КОМІСІЇ/комплекс закритого тип - фото 2
Продаж будинку (дуплекс 135м ) з дизайн проєктом/ ділянка 3 сотки/БЕЗ КОМІСІЇ/комплекс закритого тип - фото 3
Продаж будинку (дуплекс 135м ) з дизайн проєктом/ ділянка 3 сотки/БЕЗ КОМІСІЇ/комплекс закритого тип - фото 4
Продаж будинку (дуплекс 135м ) з дизайн проєктом/ ділянка 3 сотки/БЕЗ КОМІСІЇ/комплекс закритого тип - фото 5
Продаж будинку (дуплекс 135м ) з дизайн проєктом/ ділянка 3 сотки/БЕЗ КОМІСІЇ/комплекс закритого тип - фото 6
Продаж будинку (дуплекс 135м ) з дизайн проєктом/ ділянка 3 сотки/БЕЗ КОМІСІЇ/комплекс закритого тип - фото 7
Продаж будинку (дуплекс 135м ) з дизайн проєктом/ ділянка 3 сотки/БЕЗ КОМІСІЇ/комплекс закритого тип - фото 8
Продаж будинку (дуплекс 135м ) з дизайн проєктом/ ділянка 3 сотки/БЕЗ КОМІСІЇ/комплекс закритого тип - фото 9
Продаж будинку (дуплекс 135м ) з дизайн проєктом/ ділянка 3 сотки/БЕЗ КОМІСІЇ/комплекс закритого тип - фото 10
Продаж будинку (дуплекс 135м ) з дизайн проєктом/ ділянка 3 сотки/БЕЗ КОМІСІЇ/комплекс закритого тип - фото 11
Продаж будинку (дуплекс 135м ) з дизайн проєктом/ ділянка 3 сотки/БЕЗ КОМІСІЇ/комплекс закритого тип - фото 12
Продаж будинку (дуплекс 135м ) з дизайн проєктом/ ділянка 3 сотки/БЕЗ КОМІСІЇ/комплекс закритого тип - фото 13

Продаж будинку (дуплекс 135м ) з дизайн проєктом/ ділянка 3 сотки/БЕЗ КОМІСІЇ/комплекс закритого тип

Конопниця

Поскаржитись
170 000 $
0 переглядів оголошення | 0 сьогодні
Додано: 9 липня 2026, ID: 5156702
Характеристики
  • Без комісії Так 
  • Тип будинку Дуплекс 
  • Кімнат
  • Загальна площа 135 м2
  • Поверховість
  • Площа ділянки 2.9 сот.
Опис
Елітний заміський котеджний комплекс бізнес-класу - STONE VILLAGE.
Площа котеджу- 135м.
Відстань до Лісу - 50м.
Закрита територія з відеоспостереженням та охороною.
Мультифункціональне поле: футбол, теніс.
Дитячий майданчик.
Спортивний зал - 30м.
Будинок має 2 балкони та терасу.
Готовий дизайн проєкт (економія 2-3 місяці часу), отже одразу можна приступати до ремонту.
Управлінська компанія з послугами:покоївки, клінінгу, садівника, домашнього майстра.

Додатково на території комплексу планується:
відкритий басейн
спеціально облаштоване укриття
центр дитячого дозвілля
бігова доріжка біля лісу
власне водойма
супермаркет, кафе, аптека, перукарня

Будівництво:
монолітний гідроізольований утеплений фундамент
монолітне перекриття
висота стель 3м
електрика 15 квт
підведено газ
каналізація
вода - свердловина 25м+
інтернет - оптоволокно

Право власності.
До центру міста 25 хв. і в той же час природа поряд. Поєднання комфорту сучасного житла та природи.
Зворотній зв’язок
Anatoliy
офлайн
Схожі оголошення
Уютный дом с евро ремонтом в фонтанке Фонтанка 3
  • Трикімнатна
  • 80 м2
  • 5 соток
165 000 $
Одесса ФонтанКа 2 Продам ДОМ 80 м.кв. , 1 этаж, 3 комнаты, кухня студия, санузел, угловой участок 5 соток. Евроремонт Газ, свет, вода, асфальт, ландшафт, газон, место для 2-3х авто. 165000$ 0671844975 Татьяна
Фонтанка
Продаж будинку на Артемі ( єВідновлення) Кривий Ріг 19
  • Трикімнатна
  • 65 м2
  • 10 соток
42 500 $
Пропонуємо до продажу добротний будинок загальною площею 64,5 м², розташований на земельній ділянці 10 соток. Будинок глинобитний, обкладений цеглою, теплий та міцний. Зручне планування включає три окремі житлові кімнати, простору кухню площею 8,9 м², великий санвузол та два коридори. Житлова площа становить 42,2 м². У будинку вже виконані основні підготовчі роботи: стіни вирівняні та повністю підготовлені під поклейку шпалер, встановлені металопластикові вікна, замінені міжкімнатні двері. Підключені всі необхідні комунікації: газове опалення, газова колонка, центральна каналізація, водопостачання та електроенергія. Подвір’я просторе та доглянуте. На території розташований великий капітальний гараж зі смотровою ямою, що стане справжньою знахідкою для автовласників. Також є естакада для обслуговування автомобіля, літня кухня, капітальний погріб та окреме приміщення, яке можна облаштувати під майстерню, склад або використовувати для власної справи. Ділянка площею 10 соток дає достатньо місця для саду, городу чи облаштування комфортної зони відпочинку. На подвір’ї ростуть виноград та плодові дерева, створюючи затишну атмосферу. Будинок розташований у спокійному районі з хорошим під’їздом. Це чудовий варіант для сім’ї, яка шукає просторий будинок із власною земельною ділянкою, а також для тих, кому важливо мати великий гараж, майстерню та місце для обслуговування автомобіля. Телефонуйте, відповім на всі запитання та організую перегляд у зручний для вас час.
Кривий Ріг, Саксаганський
Продам Дом в Корабельном районе (Балабановка) Миколаїв 10
  • Двокімнатна
  • 64 м2
  • 6 соток
17 000 $
Возможна продажа по программам! В продаже дом в обычном жилом состоянии в тихом и спокойном месте Корабельного района В доме 2 комнаты Крыша шифер Отопление - печь + електро конвектор Участок 6 соток Удобства на улице Есть фундамент под строительство еще одного небольшого домика Небольшой ухоженный огород Асфальтированная улица Приглашаю к просмотру, звоните!
Миколаїв, Корабельний
офлайн
Anatoliy
На сайті з 16 квітня 2020