Продаж будинку, 250 м2, КГ Хутор Ясний, Лісники
Додано: 20 березня 2026, ID: 4853002
Характеристики
-
Без комісії
Ні
-
Кімнат
5
-
Загальна площа
250 м2
-
Поверховість
2
-
Площа ділянки
12 сот.
-
Комфорт
Ванна, Душова кабіна, Допоміжні приміщення
-
Коммуникации
Электричество
Опис
Продаж 2-поверхового будинку, 250 м2, КГ Хутор Ясний, Лісники.
Продажа 2-этажного дома, 250 м2, КГ Хутор Ясный, Лесники.
Запрошуємо ознайомитися з затишним будинком, який доступний для покупки в живописному місці в Лісниках КМ "Хутір Ясний".
Цей просторий будинок має загальну площу 250 квадратних метрів та розташований на земельній ділянці площею 12 соток .
-У будинку є 4 окремі спальні, включаючи спальні кімнати та дитячу кімнату або кабінет.
- Два санвузла та простора кухня-студія.
- На території є окремий гостьовий будинок, який також передбачений для проживання , що додає комфорту та зручності.
- Абсолютно автономний будинок, опалення газове, є генератор.
- Крім цього, в будинку є повноцінний підвал, який може слугувати як укриття.
- В КГ повноцінна цілодобова охорона та закритий в'їзд для жителів КГ.
КМ «Хутір Ясний» розташований в мальовничій місцевості навколо великого озера, що створює чудові умови для відпочинку та розваг. Відстань до Києва складає всього 7,5 кілометрів.
Поблизу проходить Дніпровське шосе, а до залізничної станції «Лісники» можна дістатися всього за п'ятнадцять хвилин, що робить цю локацію дуже зручною для переміщень.
Котеджне селище «Хутір Ясний» матиме власну розвинену інфраструктуру: дитячий садок, школу, кафе, супермаркет, фітнес-центр, дитячий майданчик і зону відпочинку, що робить його ідеальним місцем для комфортного та зручного проживання.
Запрошуємо на перегляд!
#A4841
Схожі оголошення
10
- Чотирикімнатна
- 228 м2
- 4 сотки
Продам двухэтажный частный дом на Ленпоселке.
Программы+ Ваучер+ Постанова+
56 000 $торг тел 0933464401
Общая площадь дома 228 м2. 4комнаты
Общая площадь участка 4 сотки.
Первый этаж: прихожая. кухня, ванная комната и туалет совмещен.
Четыре просторные комнаты: две отдельные спальни и две проходные с аркой.
Второй этаж - состояние от строителей, свободная планировка.
В шаговой доступности вся инфраструктура Ленпоселка и Авангарда.
2
- Чотирикімнатна
- 80 м2
- 5 соток
Продається затишний будинок з ділянкою по вул.В.Сухомлинського, 77 (Куйбишева). В будинку є всі комунікації. У дворі є гараж з добудованим 2 поверхом, літня кухня, вхідний погріб, сарай. Поруч школа, садочок, магазини, зупинка. Ціна 55 000 євро. Звертатись за телефонами: +380507040496; +38050545338
4
- 6 комнатная
- 160 м2
- 12 соток
Неподалік магазини, дитячий садок, школа