1  / 8
Продаж 4-х кім. дворівневої квартира з  терасою в центрі міста! 20730 - фото 1
Продаж 4-х кім. дворівневої квартира з  терасою в центрі міста! 20730 - фото 2
Продаж 4-х кім. дворівневої квартира з  терасою в центрі міста! 20730 - фото 3
Продаж 4-х кім. дворівневої квартира з  терасою в центрі міста! 20730 - фото 4
Продаж 4-х кім. дворівневої квартира з  терасою в центрі міста! 20730 - фото 5
Продаж 4-х кім. дворівневої квартира з  терасою в центрі міста! 20730 - фото 6
Продаж 4-х кім. дворівневої квартира з  терасою в центрі міста! 20730 - фото 7
Продаж 4-х кім. дворівневої квартира з  терасою в центрі міста! 20730 - фото 8

Продаж 4-х кім. дворівневої квартира з терасою в центрі міста! 20730

Полтава

Поскаржитись
260 000 $
30 переглядів оголошення | 0 сьогодні Показати статистику
Додано: 7 січня 2026, ID: 4639925
Характеристики
  • Без комісії Ні 
  • Кімнат
  • Загальна площа 200 м2
  • Площа кухні 200 м2
  • Поверх
  • Поверховість
  • Ремонт Після будівельників 
  • Тип стін Цегляний 
  • Комфорт Подогрев полов, Лифт 
Опис
Шикарна дворівнева квартира з власною терасою в центрі міста .

Пропонується до продажу простора 2-рівнева квартира у цегляному будинку на 9-му поверсі, загальною площею 200 м². Це унікальна пропозиція для тих, хто цінує розкіш, комфорт та панорамні краєвиди на серце Полтави.

Особливості квартири:
Власна тераса – простір для відпочинку, де можна насолоджуватися мальовничими заходами сонця та видом на місто
Панорамні вікна та балкони – максимум природного світла і відчуття простору
Оздоблювальні роботи вже виконані – залишилося лише додати фінальні штрихи за вашим смаком
Підігрів підлоги – для максимального комфорту у будь-яку пору року
Елітний будинок – надійна цегляна конструкція, комфорт і престиж
Ідеальне розташування:
Квартира знаходиться в самому центрі міста, поруч:
-Ресторани, кафе, бутіки
-Парки та зелені зони
-Дитячі садки, школи, навчальні заклади
- Зручна транспортна розв’язка

Ця квартира – поєднання простору, елегантності та комфорту, яке задовольнить найвибагливіших покупців.
Зворотній зв’язок
Маргарита
офлайн
Схожі оголошення
Продаж 2-кімнатної (95м²) укомплектованої квартири в м. Київ, вул. Анни Ахматової, 22, Власник Київ 6
  • Двокімнатна
  • 95 м2
  • 24 / 24 пов.
165 000 $
Продаж 2-кімнатної квартири в Київ, вул. Анни Ахматової, 22 Простора та повністю укомплектована квартира площею 95м² на 24 поверсі. Продаж від власника. Квартира продумана до дрібниць — комфортне планування, якісне наповнення та багато місця для зберігання. Ідеально підійде для сім’ї або тих, хто цінує простір і готове житло без додаткових вкладень. Площа: 95 м² У квартирі: • 2 окремі кімнати • 24 поверх із гарним видом • кондиціонер у кожній кімнаті • роздільний санвузол • два великі гардероби • закритий балкон • бойлер на 80 л • вся техніка та меблі залишаються Будинок розташований у зручному районі з розвиненою інфраструктурою: поруч магазини, супермаркети, школи, садочки, транспорт та все необхідне для комфортного життя. Продаж від власника. Телефонуйте, домовимся про перегляд!
Київ, Дарницький
Продається укомплектована 2-кімнатна квартира (82м²) в м. Київ, вул. Анни Ахматової, 30 Київ 11
  • Двокімнатна
  • 82 м2
  • 20 / 20 пов.
132 000 $
Продаж 2-кімнатної квартири в Київ, вул. Анни Ахматової, 30 Простора квартира площею 82 м² на 20 поверсі. Продаж від власника. Квартира повністю готова до проживання — продумане планування, якісне наповнення та комфорт для щоденного життя. Світлий і функціональний простір, у якому все зроблено з розумом. Площа: 82 м² У квартирі: • 2 окремі кімнати • кондиціонер у кожній кімнаті • роздільний санвузол (є ванна та душ) • великі гардероби та багато місця для зберігання • закритий балкон • бойлер 80 л • вся техніка та меблі залишаються Будинок розташований у комфортному районі з розвиненою інфраструктурою: поруч супермаркети, школи, дитячі садки, кафе, транспорт та все необхідне для життя. Метро Позняки. Якщо шукаєте простору квартиру в хорошому районі Києва — телефонуйте, домовимося про перегляд. Квартира повністю готова до проживання та чекає на нових власників.
Київ, Дарницький
Продам 3х комн. квартиру на Крымском бульваре Одеса 10
  • Трикімнатна
  • 71 м2
  • 16 / 16 пов.
48 000 $
Предлагается к продаже 3-х комн. кв-ра, на Крымском бульваре/р-н «Сити Центра», Квартира общей площадью 71кв.м. «Сотовый проект» шикарная планировка, комнаты раздельные. В Квартире 4 лоджии. Сан.Узел раздельнй Т/Ванна. Установлен Бойлер. Вид из окон на море! Остается мебель и бытовая техника. Шикарное расположение. В пешей доступности: Северный Рынок, Торгово-Развлекательный Центр «Сити Центр», Школы, Детские Садики, Детские площадки, Парковая Зона. Удобная транспортная развязка во ВСЕ районы города. Цена 48 000у.е.
Одеса, Пересипський
офлайн
Маргарита
На сайті з 16 квітня 2020