Продаж 4-к квартири вул.Депутатська 23а

Київ, Святошинський

Поскаржитись
190 000 $
0 переглядів оголошення | 0 сьогодні
Додано: 27 лютого 2026, ID: 4798656
Характеристики
  • Без комісії Ні 
  • Кімнат
  • Загальна площа 212 м2
  • Площа кухні 18.7 м2
  • Поверх 24 
  • Поверховість 24 
  • Ремонт Косметичний ремонт 
  • Тип стін Цегляний 
  • Опалення Централізоване 
Опис
Продаж 4-к квартири вул.Депутатська 23а.
Якісний ремонт.
Квартира складається з двох рівнів:
На першому розташована простора кухня-їдальня, містка вбиральня, пральна, гостьовий санвузол, велика вітальня облаштована каміном та всіма необхідними меблями. Велика тераса з лаундж зоною та барбекю, де тягнеться вид на весь Київ. Вихід на терасу з кухні та вітальні.
Другий рівень - майстер спальня з господарською ванною кімнатою та вбудованою шафою, дві дитячі кімнати з вбудованими шафами та кондиціонерами (дитячі без меблів), додатковий санвузол та ванна кімната на поверсі. Також є просторе місце для зберігання.

Будинок на один під'їзд з домофоном та консьєржем, три пасажирські ліфти, 1 вантажний, дитячий майданчик біля будинку, підземний паркінг.

044 200 10 80

Зворотній зв’язок
АН Валион
офлайн
Схожі оголошення
Продам 3х.комн.квартиру 2 мкр Левый берег Кам'янське 5
  • Трикімнатна
  • 64 м2
  • 6 / 9 пов.
22 300 $
Пропонуємо до продажу 3-кімнатну квартиру загальною площею 64 кв. м, розташовану на 6-му поверсі 9-поверхового будинку на проспекті Металургів. Не кутова. С/в роздільний. Встановлено м/п вікна, балкон та лоджія засклені, що дає відчутний комфорт, а також Ви будете позбавлені зайвого шуму. Виконано перепланування (збільшена кухня-студія), бетонна стяжка підлоги. Встановлено лічильник на воду, є лічильник на опалення (у під’їзді), що дозволить економити при оплаті компослуг. Нові вхідні двері. Стан квартири – під Ваш індивідуальний ремонт. Будинок розташований на 2-му мікрорайоні з розвиненою інфраструктурою: гімназія № 39, дитсадок, дитячо-юнацька спортивна школа «Надія», поліклініка, «Нова пошта», супермаркети «Варус» та «АТБ», ринок – все це буквально у кроковій доступності. Телефонуйте! Приїжджайте, дивіться, пропонуйте свій варіант ціни. Кожна пропозиція розглядатиметься індивідуально. Якщо у Вас є нерухомість, яку Ви хочете продати чи здати в оренду – телефонуйте! Ми працюємо на Ваших умовах, надаємо безкоштовні юридичні консультації, оформлюємо всю документацію та шукаємо потенційних покупців.
Кам'янське, 2 мкрн
Продаж 3-к квартири вул. Олександра Олеся 4а Київ 5
  • Трикімнатна
  • 104 м2
  • 24 / 25 пов.
170 000 $
Продаж 3-к квартири вул. Олександра Олеся 4а. ЖК Варшавський. Кухня та балкон з видом на ліс. Три кімнати з видом у тихий двір на дитячий майданчик та панораму міста Києва. Стан після забудовника — можливе перепланування під власний дизайн-проєкт. Встановлені енергоефективні вікна Rehau, радіатори опалення, броньовані вхідні двері. Індивідуальні лічильники на тепло, воду та електроенергію — контроль над витратами. 044 200 10 80
Київ, Подільський
Продаж 2-к квартири вул. Виговського Івана 10 ЖК Варшавський 3 Київ 5
  • Двокімнатна
  • 77 м2
  • 21 / 23 пов.
89 000 $
2к квартира 77.8 к м. Варшавський 3 Будинок 10.10 Продам 2к квартиру 78 м2 на 21 поверсі 23 поверхового будинку. Планування квартири 2С7. Вікна виходять на вул. Івана Виговського, з 21 поверху буде гарний вид. Квартира з балконом). Здача будинку 4 квартал 2026 року. Перепоступка в офісі забудовника, ненотаріальна. Чудова велика 2к квартира. Вартість вказана з врахуванням всіх розходів, переоформлення за рахунок продавця. 044 200 10 80
Київ, Подільський
офлайн
АН Валион
На сайті з 28 травня 2025
Realtors|Перевірений партнер
VALION
Довіряйте професіоналам!
VALION — лідер на ринку нерухомості, що працює з 2007 року. За час своєї роботи ми досягли не тільки визнання як професіоналів своєї справи та безліч задоволених клієнтів, але й отримали визнання на міжнародних конференціях — як компанія року. Мета нашої компанії — це не тільки підбір нерухомості клієнту, а й допомога в оформленні угоди від «А» до «Я».