1  / 15
Продаж 3к квартири вул. Василя Іваніса (Матеюка) 5Б, метро Лісова - фото 1
Продаж 3к квартири вул. Василя Іваніса (Матеюка) 5Б, метро Лісова - фото 2
Продаж 3к квартири вул. Василя Іваніса (Матеюка) 5Б, метро Лісова - фото 3
Продаж 3к квартири вул. Василя Іваніса (Матеюка) 5Б, метро Лісова - фото 4
Продаж 3к квартири вул. Василя Іваніса (Матеюка) 5Б, метро Лісова - фото 5
Продаж 3к квартири вул. Василя Іваніса (Матеюка) 5Б, метро Лісова - фото 6
Продаж 3к квартири вул. Василя Іваніса (Матеюка) 5Б, метро Лісова - фото 7
Продаж 3к квартири вул. Василя Іваніса (Матеюка) 5Б, метро Лісова - фото 8
Продаж 3к квартири вул. Василя Іваніса (Матеюка) 5Б, метро Лісова - фото 9
Продаж 3к квартири вул. Василя Іваніса (Матеюка) 5Б, метро Лісова - фото 10
Продаж 3к квартири вул. Василя Іваніса (Матеюка) 5Б, метро Лісова - фото 11
Продаж 3к квартири вул. Василя Іваніса (Матеюка) 5Б, метро Лісова - фото 12
Продаж 3к квартири вул. Василя Іваніса (Матеюка) 5Б, метро Лісова - фото 13
Продаж 3к квартири вул. Василя Іваніса (Матеюка) 5Б, метро Лісова - фото 14
Продаж 3к квартири вул. Василя Іваніса (Матеюка) 5Б, метро Лісова - фото 15

Продаж 3к квартири вул. Василя Іваніса (Матеюка) 5Б, метро Лісова

Київ, Деснянський

Поскаржитись
107 000 $
3 перегляди оголошення | 0 сьогодні Показати статистику
Додано: 28 травня 2025, ID: 3899085
Характеристики
  • Без комісії Ні 
  • Кімнат
  • Загальна площа 80 м2
  • Площа кухні 14 м2
  • Поверх 14 
  • Поверховість 16 
  • Ремонт Косметичний ремонт 
  • Опалення Централізоване 
Опис
Продаж 3-кімнатної квартири
вул. Василя Іваніса, 5б, метро Лісова, Деснянський район, Лівий берег

Простора, двустороння з функціональним плануванням і гарним краєвидом
Вдале розташування та зручна транспортна розв'язка, поряд метро.
Чудовий варіант для великої сім'ї

14/16 поверх, будинок серії Т4 (2004, керамзитобетон)
Площа: 80 м²/49 м²/14 м²
3 окремі кімнати, 2 санвузли, лоджія
Корпусні меблі, техника: 4 кондиционери, бойлер, великий холодильник
Охайний під'їзд та зелений двір з дитячим майданчиком, парковкою

Поруч є все для життя:

- Метро Лісова - до 10 хв пішки
- Парк «Кіото» - 5-7 хв пішки, ідеально для прогулянок і спорту
- У радіусі ~200 м: школа, дитсадок, поліклініка, аптеки, супермаркети
- Зупинка маршруток/транспорту
Спокійний, зелений район, поруч лісовий масив і доглянутий двір

Ціна: 107 000 $ без комісії для покупця
Можливий безготівковий розрахунок
Розглядаємо усі державні програми
Дзвоніть, щоб дізнатися докладніше і записатися на перегляд!
тел. (093) 548-70-25 Тетяна

Зворотній зв’язок
Тетяна Іванівна
офлайн
Схожі оголошення
1-к квартира Київ, Святошинський, 52000 $ Київ 15
  • Однокімнатна
  • 32 м2
  • 3 / 5 пов.
52 000 $
ЗАРОБИТИ +$5 000 на квартирі в Києві реально Святошинський район Академмістечко Біличі ЖК Обухівський Квартал вул. Обухівська, 91-А Метро Академмістечко 15 хвилин пішки Ця квартира ЗАПРАЦЮЄ з першого дня ВИГОДИ: - КУПИВ здав в оренду за 1день Орендна ставка 13000-15000грн./міс - НОВИЙ, сучасний та якісний РЕМОНТ - без додаткових вкладень - ТЕПЛО дає твердопаливний котел - Власна свердловина - ВОДА є завжди - Дойти до метро за 15хв. ДЕРЖАВНІ програми розглядаємо. Ціна 52000у.о.БЕЗ% Держ. мито та Пенсійний Фонд сплачує покупець.
Київ
Продаж 3к. квартири вул. Зверинецька 70-А,ЖК “Edelweiss House, Печерський  р-н Київ 7
  • Трикімнатна
  • 105 м2
  • 8 / 23 пов.
215 000 $
Продаж 3-к квартири, 105 м2 Звіринецька 70а Edelweiss House Едельвейс Печерськ Площа: 105/68/17 м2 Поверх: 8/23 Буд 2 ЖК “Edelweiss House” — це житло преміум-класу, розташоване на Печерських схилах, поруч із Ботанічним садом. Сучасні інженерні рішення: • енергоефективний фасад • система центральної вентиляції та звукоізоляції • датчики руху та система «антизатоплення» • швидкісні ліфти • підземний багаторівневий паркінг Власна інфраструктура, бізнес-зона, дитячі майданчики та мальовничі краєвиди на місто. Теплий паркінг на 625 паркомісць і нежитлові приміщення. Поряд: Buslov Hill, Тріумф, Новопечерскі липки. Розвинута інфраструктура Печерська. 5 хвилин до Ботанічного саду. 10 хвилин автомобілем до Хрещатика. Метро Видубичі 500 метрів. Ціна:215000 у.о. Анастасія 0932311808
Київ, Печерський
Продаж 3-кімнатної квартири на проспекті Берестейський, 18, Шевченковський район, м. Київ Київ 13
  • Трикімнатна
  • 64 м2
  • 4 / 9 пов.
90 000 $
Продається 3-кімнатна квартира у Шевченковському районі Києва, на проспекті Берестейський, 18 — локація з зручним доступом до центру міста та основних транспортних напрямків. Характеристики: Поверх: 4/9 Будинок: цегляний, спецпроєкт Рік будівництва: 1964 Загальна площа: 64 кв. м Житлова площа: 38,6 кв. м Кухня: 7,2 кв. м Кімнати: 13,6 / 19,4 / 14,6 кв. м Санвузол: сумісний — 3,5 кв. м Балкон: засклений, з місцями для зберігання Підлога: паркет, у ванній кімнаті — кахель Квартира повністю укомплектована меблями і технікою та готова до заселення або подальшого інвестиційного використання. Інфраструктура та локація: Метро “КПІ” — 5 хвилин пішки Будинок розташований уздовж Берестейського проспекту. Зручне транспортне сполучення з центром та іншими районами міста. Поруч дитячі садки, школи, ліцеї; магазини, супермаркети, аптеки, медичні заклади. Зупинки громадського транспорту в пішій доступності. Квартира підійде для проживання або інвестиційного використання — універсальне планування та функціональна локація. Телефонуйте, записуйтесь на перегляди! Ціна: 90 000 у.о. + 5% комісія Тел.: (068) 321-81-83, Світлана www.
Київ, Шевченківський
офлайн
Тетяна Іванівна
На сайті з 28 травня 2025
Realtors|Перевірений партнер
VALION
Довіряйте професіоналам!
VALION — лідер на ринку нерухомості, що працює з 2007 року. За час своєї роботи ми досягли не тільки визнання як професіоналів своєї справи та безліч задоволених клієнтів, але й отримали визнання на міжнародних конференціях — як компанія року. Мета нашої компанії — це не тільки підбір нерухомості клієнту, а й допомога в оформленні угоди від «А» до «Я».