1  / 7
Продаж 3к квартири | сучасний ремонт| цегляний будинок| 3 поверх - фото 1
Продаж 3к квартири | сучасний ремонт| цегляний будинок| 3 поверх - фото 2
Продаж 3к квартири | сучасний ремонт| цегляний будинок| 3 поверх - фото 3
Продаж 3к квартири | сучасний ремонт| цегляний будинок| 3 поверх - фото 4
Продаж 3к квартири | сучасний ремонт| цегляний будинок| 3 поверх - фото 5
Продаж 3к квартири | сучасний ремонт| цегляний будинок| 3 поверх - фото 6
Продаж 3к квартири | сучасний ремонт| цегляний будинок| 3 поверх - фото 7

Продаж 3к квартири | сучасний ремонт| цегляний будинок| 3 поверх

Полтава

Поскаржитись
92 000 $
0 переглядів оголошення | 0 сьогодні
Додано: 3 лютого 2026, ID: 4716918
Характеристики
  • Без комісії Ні 
  • Кімнат
  • Загальна площа 76 м2
  • Площа кухні 10 м2
  • Поверх
  • Поверховість 10 
  • Ремонт Євроремонт 
  • Планування Роздільна 
  • Тип стін Цегляний 
  • Опалення Централізоване 
  • Комфорт Кондиционер, Ванна, Мебель на кухне, Гардероб, Лифт 
  • Коммуникации Газ, Центральный водопровод, Электричество, Центральная канализация, Вывоз отходов, Асфальтированная дорога 
Опис
Продається 3-х кімнатна квартира в р-ні Боженка

Простора та світла 3к квартира на 3-му поверсі площею 76 м² у цегляному будинку.
Роздільні кімнати, окремий санвузол з ваною, кухня 10 м².
Свіжий ремонт (рік назад робився) - заїжджай і живи.
Опалення з тепловим лічильником - економні комунальні.

Зручний район із розвиненою інфраструктурою.
Чудовий варіант як для проживання, так і для інвестиції.
Телефонуйте - з радістю покажемо квартиру!
КОД 22720
Зворотній зв’язок
Ростислав Smart Rielt
офлайн
Схожі оголошення
2-к квартира Київ, Шевченківський, 60000 $ Київ 12
  • Двокімнатна
  • 48 м2
  • 2 / 5 пов.
60 000 $
Шевченківський, Нивки вул. Саратівська,53 (бульвар Павла Вірського) на перетині з вулицею Салютною продам двокімнатну квартиру.Квартира з ремонтом розташована на 2/5 будинку. 47/30/8,5. Кімнати суміжні. Нові вікна, балкон металопластиковий, утеплений. Кахель на кухні та в санвузлі. Лічильники повірені. Охорона, домофон. Все,що Ви бачите на фото залишається в квартирі. Із техніки пральна машина, бойлер, варильна поверхня Ардо, духова шафа Вірпул . Підїзд з ремонтом. У дворі стоять відеокамери. Прибудинкова територія цього будинку зайняла перше місце в районі. Рядом Фора, дитячий садок, школа, сквер з бюветом, ринок Нивки. Рядом з будинком знаходиться гаражний КООП Нивки-2 в якому продається гараж. Ціна 60000 у.є за все. +5% агентство. комісія: 5%
Київ
Продаж 3-х кімнатної квартири. Мікрорайон Ювілейний. Кривий Ріг 14
  • Трикімнатна
  • 63 м2
  • 7 / 9 пов.
17 900 $
Мікрорайон Ювілейний, будинок 11. З вікон вид на Собор і на новий McDonald's. Продаж 3-х кімнатної квартири. Не вуглова. Вікна на дві сторони. Є балкон і лоджія. Стан ретро. Під ремонт. Без боргів і проблем. Документи готові. Телефонуйте розповім детальніше. Ваш рієлтор Роман.
Кривий Ріг, Саксаганський
Продаж 4-х кімнатної квартири. Вулиця Павла Глазового. Кривий Ріг 15
  • Чотирикімнатна
  • 98 м2
  • 8 / 9 пов.
37 000 $
Вулиця Павла Глазового ( балакіно), нові будинки. 4-х кімнатна квартира поліпшеного планування з холом ( перепланованна з 5 кімнатної, перепланування узаконено). Квартира не вуглова. Кімнати окремо. Гарне місце, поруч станція швидкісного трамвая " Бульвар Вечірній ", гіпермаркет "Метро", "Епіцентр", АТБ, автостоянка, школи, дитячі садочки. Гарний жилий стан. Металопластикові вікна, лоджія засклена металопластиком. Вбудована кухня і техніка. В квартирі залишаються усі корпусні та м'які меблі. Взагалі все що на фото залишається, можна зайти і жити. Будинок під управлінням осбб, чистий доглянутий під'їзд. Не зважаючи на велику площу за опалення більше 2000 грн не буває! Є лічильник на тепло і на усі комунікації є лічильники. Без боргів і проблем. Документи готові. Телефонуйте розповім детальніше. Ваш рієлтор Роман.
Кривий Ріг, Саксаганський
офлайн
Ростислав Smart Rielt
На сайті з 16 квітня 2020