1  / 14
Продаж 3к квартири, пр-т М. Бажана, 7-А, Дарницький р-н, Харківський масив - фото 1
Продаж 3к квартири, пр-т М. Бажана, 7-А, Дарницький р-н, Харківський масив - фото 2
Продаж 3к квартири, пр-т М. Бажана, 7-А, Дарницький р-н, Харківський масив - фото 3
Продаж 3к квартири, пр-т М. Бажана, 7-А, Дарницький р-н, Харківський масив - фото 4
Продаж 3к квартири, пр-т М. Бажана, 7-А, Дарницький р-н, Харківський масив - фото 5
Продаж 3к квартири, пр-т М. Бажана, 7-А, Дарницький р-н, Харківський масив - фото 6
Продаж 3к квартири, пр-т М. Бажана, 7-А, Дарницький р-н, Харківський масив - фото 7
Продаж 3к квартири, пр-т М. Бажана, 7-А, Дарницький р-н, Харківський масив - фото 8
Продаж 3к квартири, пр-т М. Бажана, 7-А, Дарницький р-н, Харківський масив - фото 9
Продаж 3к квартири, пр-т М. Бажана, 7-А, Дарницький р-н, Харківський масив - фото 10
Продаж 3к квартири, пр-т М. Бажана, 7-А, Дарницький р-н, Харківський масив - фото 11
Продаж 3к квартири, пр-т М. Бажана, 7-А, Дарницький р-н, Харківський масив - фото 12
Продаж 3к квартири, пр-т М. Бажана, 7-А, Дарницький р-н, Харківський масив - фото 13
Продаж 3к квартири, пр-т М. Бажана, 7-А, Дарницький р-н, Харківський масив - фото 14

Продаж 3к квартири, пр-т М. Бажана, 7-А, Дарницький р-н, Харківський масив

Київ, Дарницький

Поскаржитись
130 000 $
3 перегляди оголошення | 0 сьогодні Показати статистику
Додано: 28 березня 2026, ID: 4876755
Характеристики
  • Без комісії Ні 
  • Кімнат
  • Загальна площа 64 м2
  • Площа кухні 9 м2
  • Поверх
  • Поверховість
  • Ремонт Косметичний ремонт 
  • Опалення Централізоване 
Опис
Продаж 3к квартири, пр-т М. Бажана, 7-А.
Квартира знаходиться на зручному 1-му поверсі 9 поверховго будинку. Загальна площа 64 кв.м., житлова – 42 кв.м., кухня - 9 кв.м. Кімнати окремі, санвузол сумісний (об'єднаний).
Замінена електропроводка, розетки, вимикачі, встановлені нові автомати. Підлога утеплена термобар'єрною плівкою та стиродуром, натуральна ламінатна дошка, на кухні та ванній кімнтаі плитка. Є електропідігрів підлоги на балконах, ванній кімнаті, кухні та при вході. Замінені радіатори тепла в кімнатах, а також додатково встановлені радіатори на балконах Стіни утеплені зовні та обробленні перед штукатуркою спеціальними засобами. Наявна вся необхідна побутова техніка – холодильник, мікрохвильова піч, духова шафа, бойлер, плита з газовою поверхнею, осмофільтр, кондиціонери в кожній кімнаті. Наявні лічильники холодної та горячої води
Розвинена інфраструктура: на масиві багато шкіл, садочків, дитячих майданчиків, позашкільних закладів, торгових центрів, супермаркетів, магазинів, кав'ярень, аптек, банків. В пішій доступності Парк Партизанської слави, Парк Інтернаціоналістів, озеро Вирлиця.

Зручне тсранспортна роз'язка: до метро Вирлиця та Харківська по 7 хв. пішки, а також громадський транспорт до метро Дарниця, ЛІвобережна, Правий берег.

Ціна 130000 у.о.
Телефлон: 0507684400 Оксана
Зворотній зв’язок
Оксана Миколаївна
офлайн
Схожі оголошення
продам 3хком Прохоровская Одеса 5
  • Трикімнатна
  • 99 м2
  • 5 / 16 пов.
85 000 $
ЖК Прохоровский квартал от СК СТИКОН Новострой, Центр, Сданный дом 5 этаж 3 комнатная в продаже 99.3 м² От строителей. цена 85000уе Самай низкая цена в комплексе,дешевле чем у Ск Стикон тел 0933464401
Одеса, Приморський
Продам 1-кімнатну квартиру в новобудові Одеса 13
  • Однокімнатна
  • 41 м2
  • 3 / 24 пов.
67 500 $
Продам 1-кімнатну квартиру в новобудові ЖК 67 Жемчужина Краснова вул., 3/1 67500 $ | 3/24 пов. | 40.50 м² тел 0933464401 Преимущества квартиры: — просторная отдельная спальня — кухня 12 м² — балкон — функциональная планировка — квартира светлая и уютная -выполнен качественный евроремонт, -установлена мебель и бытовая техника
Одеса, Приморський
Продам 3х ком Одиссей Одеса 14
  • Трикімнатна
  • 98 м2
  • 3 / 16 пов.
100 000 $
Продам 3-х ком. квартиру с ремонтом на Таирова. ЖК Одиссей 100 000 $ | 3/16 эт. | 98 м² Тел 0933464401 В продаже просторная квартира на Таирова. Расположена на третьем этаже 16-ти этажного комплекса. Современный, стильный ремонт. Евротрехкомнатная с отдельной кухней - гостиной. Два балкона и лоджия. Два санузла. Гардеробная. Закрытая благоустроенная территория. Рядом магазины, супермаркеты, школа, садик
Одеса, Київський
офлайн
Оксана Миколаївна
На сайті з 28 травня 2025
Realtors|Перевірений партнер
VALION
Довіряйте професіоналам!
VALION — лідер на ринку нерухомості, що працює з 2007 року. За час своєї роботи ми досягли не тільки визнання як професіоналів своєї справи та безліч задоволених клієнтів, але й отримали визнання на міжнародних конференціях — як компанія року. Мета нашої компанії — це не тільки підбір нерухомості клієнту, а й допомога в оформленні угоди від «А» до «Я».