1  / 11
Продаж 3-кімнатної квартири ЖК "Кристалл" м. Левада (10873) - фото 1
Продаж 3-кімнатної квартири ЖК "Кристалл" м. Левада (10873) - фото 2
Продаж 3-кімнатної квартири ЖК "Кристалл" м. Левада (10873) - фото 3
Продаж 3-кімнатної квартири ЖК "Кристалл" м. Левада (10873) - фото 4
Продаж 3-кімнатної квартири ЖК "Кристалл" м. Левада (10873) - фото 5
Продаж 3-кімнатної квартири ЖК "Кристалл" м. Левада (10873) - фото 6
Продаж 3-кімнатної квартири ЖК "Кристалл" м. Левада (10873) - фото 7
Продаж 3-кімнатної квартири ЖК "Кристалл" м. Левада (10873) - фото 8
Продаж 3-кімнатної квартири ЖК "Кристалл" м. Левада (10873) - фото 9
Продаж 3-кімнатної квартири ЖК "Кристалл" м. Левада (10873) - фото 10
Продаж 3-кімнатної квартири ЖК "Кристалл" м. Левада (10873) - фото 11

Продаж 3-кімнатної квартири ЖК "Кристалл" м. Левада (10873)

Харків, Основ'янський

Поскаржитись
110 000 $
0 переглядів оголошення | 0 сьогодні
Додано: 19 травня 2026, ID: 5026063
Характеристики
  • Без комісії Ні 
  • Кімнат
  • Загальна площа 110 м2
  • Площа кухні 43 м2
  • Поверх
  • Поверховість 16 
  • Ремонт Після будівельників 
  • Планування Роздільна 
  • Тип стін Монолітний 
  • Опалення Централізоване 
  • Комфорт Парковочное место, Лифт 
  • Коммуникации Центральный водопровод, Электричество, Центральная канализация, Вывоз отходов, Асфальтированная дорога 
Опис
У продажу 3-кімнатна квартира в сучасному житловому комплексі «Кристал» (комфорт-клас) від надійного забудовника Жилстрой-2.

Квартира розташована на 8 поверсі 16-поверхового будинку
Загальна площа — 88 м²
Висота стелі — 3 м
Вільне планування — можливість реалізувати індивідуальний проєкт

Панорамне скління відкриває вид на місто та забезпечує максимальну кількість природного світла

Технологія будівництва:
– монолітний залізобетонний каркас
– стіни з газобетону
– зовнішнє утеплення
– фасадна штукатурка

Комплекс:
– закритий двір
– відеоспостереження
– дитячий та спортивний майданчики
– швидкісний ліфт

Локація: одна з ключових магістралей міста
У пішій доступності: метро «Проспект Гагаріна» та «Спортивна», центр міста
Поруч: супермаркети, ринок, фітнес-клуби, кафе, ресторани, школи, ліцей, дитячі садки, спортивна школа, аптеки, банки, ЖД станція Левада, автовокзал, стадіон «Металіст»

Додатково: паркомісце в підземному паркінгу 17 м² з документами
Зворотній зв’язок
Павло
офлайн
Схожі оголошення
Продаж чудової 2к квартири (кільце 129 кварталу) Кривий Ріг 12
  • Двокімнатна
  • 50 м2
  • 9 / 9 пов.
17 000 $
Шукаєте квартиру з гарним ремонтом? Живете у місті Кривий Ріг і втомилися від нашого повітря? Тоді пропонуємо до Вашої уваги чудову двокімнатну квартиру з якісним ремонтом на дев'ятому поверсі дев'ятиповерхового будинку по вулиці Ватутіна (Федора Караманиць). Всі вікна дуже якісні - трикамерні склопакети. Встановлено бойлер. Влітку не буде жарко, тому що в квартирі встановлено два кондиціонери. По всій квартирі поклали дуже якісну підлогу. Квартира не кутова, кімнати роздільні, санвузол роздільний. Тихі сусіди на майданчику та стояку. Боргі відсутні. прописанних немає. Лічильники на газ, світло, воду. У дворі велике паркування для автомобілів. Цей район має гарну транспортну розв'язку, поряд зупинка громадського транспорту. У кроковій доступності АТБ, Терра, школа, дитячий садок, ринок, аптека, банки. Сам район входить до складу найбільш екологічно чистих місць Кривого Рогу. Це дуже гарний варіант для тих, хто шукає затишно житло у тихому районі, але при цьому хоче мати всі необхідні зручності поряд. Новим власникам потрібно розставити меблі та насолоджуватися комфортним життям. Телефонуйте, приходьте на перегляд та купуйте!
Кривий Ріг, Покровський
Продаж 2-к квартири (Всебратське-2) Кривий Ріг 12
  • Двокімнатна
  • 53 м2
  • 6 / 8 пов.
19 600 $
Продається простора 2-кімнатна квартира чеського проєкту на 6 поверсі 8-поверхового будинку. ???? Загальна площа — 53,3 м² ???? Житлова — 28,3 м² ???? Кухня — 9,3 м² Квартира не кутова, тепла та світла, з гарним плануванням. Встановлені металопластикові вікна, натяжні стелі та 3 кондиціонери, які забезпечать комфорт у будь-яку пору року. Є засклений балкон. Залишаються кухонний гарнітур, вбудовані шафи у коридорі та спальні, а також пральна машина. Будинок доглянутий, ОСББ, чистий під’їзд, є зручний заїзд для дитячих і інвалідних візків. Встановлено будинковий теплолічильник, є лічильники на газ та електроенергію. Поруч є все необхідне для комфортного життя: кілька дитячих садків, школа, магазини, зупинка громадського транспорту. Квартира без боргів. Додатково є можливість придбати гараж поруч із будинком Телефонуйте та записуйтеся на перегляд — квартира варта вашої уваги
Кривий Ріг, Центрально-Міський
Терміново!Продам квартиру як з обкладинки стильного журналу в Приморському рн. Одеса 19
  • Двокімнатна
  • 120 м2
  • 10 / 24 пов.
224 999 $
Терміново!Продаж квартири як з обкладинки стильного журналу або з добірки Pinterest. Інстаграмна двокімнатна квартира + кухня-вітальня у новому ЖК на проспекті Шевченка у Приморському районі міста Одеси. Цей будинок еліт-класу. Унікальна квартира з дизайнерським ремонтом та видом на море, прямий вихід до парку Перемоги. Характеристики квартири: Площа: 118,7 кв. м. Поверх: 21 з 24 Планування: кухня-вітальня та дві спальні Кухня обладнана якісними меблями та технікою, включаючи індукційну плиту, духовку, холодильник, посудомийну машину та пральну машину. Підлога: ламінат та іспанська плитка; тепла підлога у ванній кімнаті. Вбудовані меблі на замовлення з Італії: стіл, стільці, диван. Три інверторні кондиціонери з іонізацією повітря Mitsubishi і два телевізори Samsung Smart. Ця квартира призначена для тих, хто цінує комфорт та розкіш у кожній деталі. Переваги розташування: Центральне розташування у самому серці Одеси. Піша доступність до парку Шевченка та пляжу "Ланжерон" всього за 10 хвилин. Розвинена інфраструктура району: громадський транспорт, школи, дитячі садки та багато іншого. Тихі та спокійні сусіди, які створюють затишну атмосферу для проживання. Не пропустіть шанс придбати затишне житло в мальовничому куточку Одеси! Телефонуйте зараз, щоб домовитися про перегляд! Деталі Будинок Введено в експлуатацію - Бетонно монолітний, в квартирі 2 кімнати. Планування кімнат Кухня-вітальня. Нема газу. Гаряча вода – електричний бойлер. Опалення автономний котел електричний. У квартирі є Телевізор, Праска, Фен, Шкаф, Холодильник, Ліжко, Пральна машина, Мікрохвильовка, Посуд, Кондиціонер, Сигналізація, Супутникове ТБ, Лічильники, Душова кабіна. Загальний стан - Дизайнерський ремонт. Терміново, Вільна, Ексклюзивний договір. Є автономна електроенергія – генератор. Інтернет дротовий (кабельний). Торг https://ah-era.rem.ua/ua
Одеса
офлайн
Павло
На сайті з 16 квітня 2020