1  / 20
Продаж, 3-кімн. квартира, Винники, від власника - фото 1
Продаж, 3-кімн. квартира, Винники, від власника - фото 2
Продаж, 3-кімн. квартира, Винники, від власника - фото 3
Продаж, 3-кімн. квартира, Винники, від власника - фото 4
Продаж, 3-кімн. квартира, Винники, від власника - фото 5
Продаж, 3-кімн. квартира, Винники, від власника - фото 6
Продаж, 3-кімн. квартира, Винники, від власника - фото 7
Продаж, 3-кімн. квартира, Винники, від власника - фото 8
Продаж, 3-кімн. квартира, Винники, від власника - фото 9
Продаж, 3-кімн. квартира, Винники, від власника - фото 10
Продаж, 3-кімн. квартира, Винники, від власника - фото 11
Продаж, 3-кімн. квартира, Винники, від власника - фото 12
Продаж, 3-кімн. квартира, Винники, від власника - фото 13
Продаж, 3-кімн. квартира, Винники, від власника - фото 14
Продаж, 3-кімн. квартира, Винники, від власника - фото 15
Продаж, 3-кімн. квартира, Винники, від власника - фото 16
Продаж, 3-кімн. квартира, Винники, від власника - фото 17
Продаж, 3-кімн. квартира, Винники, від власника - фото 18
Продаж, 3-кімн. квартира, Винники, від власника - фото 19
Продаж, 3-кімн. квартира, Винники, від власника - фото 20

Продаж, 3-кімн. квартира, Винники, від власника

Винники

Поскаржитись
149 000 $
1 перегляд оголошення | 0 сьогодні Показати статистику
Додано: 29 березня 2026, ID: 4881744
Характеристики
  • Без комісії Так 
  • Кімнат
  • Загальна площа 128 м2
  • Площа кухні 22 м2
  • Поверх
  • Поверховість
  • Ремонт Євроремонт 
  • Планування Роздільна 
  • Тип стін Цегляний 
  • Комфорт Кондиционер, Подогрев полов, Ванна, Душевая кабина, Мебель на кухне, Гардероб, Сигнализация, Гостевой паркинг 
  • Коммуникации Газ, Центральный водопровод, Электричество 
Опис
Продаж дворівневої 3-кімн. квартири від власника, Винники

Винники вул. Кільцева, 14
4–5 поверх. Без додаткових комісій.
128 метрів

Продається світла та простора дворівнева квартира з меблями та побутовою технікою, готова до проживання. У квартирі встановлено індивідуальний газовий котел, а також підігрів підлоги на кухні, у коридорі та в санвузлах. На вікнах встановлені москітні сітки. Для безпеки квартира обладнана системою Ajax з датчиками руху та протікання води, також є домофон.

Перший рівень:
Простора кухня-студія з балконом, повністю облаштована меблями та технікою: посудомийна машина, холодильник, духова шафа, мікрохвильова піч. У зоні відпочинку – розкладний диван, велика барна стійка зі стільцями та обідній стіл. Також на цьому рівні розташовані велика вітальня та санвузол, під сходами додатковий простір для зберігання речей.

Другий рівень:
На другий поверх ведуть якісні дубові сходи. У холі розташований додатковий гардероб.
Головна спальня з балконом обладнана ліжком king-size з підйомним механізмом і місцем для зберігання, якісним матрацом, шафою, приліжковими тумбами, оттоманкою та невеликою стінкою з полицями. На вікнах встановлені блекаут штори.

Друга спальня має французький балкон та може використовуватися як спальня, дитяча або робочий кабінет. Наразі в кімнаті є офісний стіл.

На цьому рівні також розташований просторий санвузол з великим душем, ванною-джакузі, пральною машиною, біде, рушникосушкою та декоративними полицями.

З другого рівня є вихід на горище — велике приміщення для зберігання речей.

Оголошення актуальне, поки активне. Квартира доступна для оглядів
Є додаткові фото та відеоогляд, звертайтеся +38********92
Зворотній зв’язок
Марта
офлайн
Схожі оголошення
Продаж 3-х кімнатної квартири. Вулиця Покровська 41. Район Ювілейної. Кривий Ріг 9
  • Трикімнатна
  • 62 м2
  • 3 / 5 пов.
16 000 $
Вулиця Покровська 41. 113 школа. Район Ювілейної. Продаж 3-х кімнатної квартири. "Брежневка ". Найкращий 3-й поверх. Не вуглова. Не прохідна. Зроблено багато робіт, майже усі металопластикові вікна, балкон засклений металопластиком. Металопластикові труби. Нова електрика. Нові вхідні, та частково міжкімнатні двері. Санвузол Зроблено на 95% залишається натягнути стелю. Новий кахель, сантехніка, бойлер. Лічильники на все . Доробити ремонт на свій смак і не переплачувати за чужі ремонти. Без боргів і проблем. Телефонуйте розповім детальніше. Ваш рієлтор Роман.
Кривий Ріг, Саксаганський
Двокімнатна квартира в центрі Одеси біля скверу! Одеса 13
  • Двокімнатна
  • 38 м2
  • 1 / 3 пов.
27 500 $
Пропоную до продажу двокімнатну квартиру біля скверу у центрі Одеси! Розташування цієї квартири дозволить Вам насолоджуватися пішими прогулянками та колоритом не тільки центральних одеських вулиць, а й знаменитого Привозу, центрального залізничного вокзалу та іншими визначними пам'ятками найкращого міста у світі! Будинок міцний, розташований усередині зачиненого двору. Дана пропозиція потребує не тільки сміливих дизайнерських рішень і чекає свого господаря, а ще ідеально підходить або під орендний бізнес, або під дворовий офіс! За більш детальною інформацією телефонуйте вже, організую оперативний перегляд!
Одеса, Приморський
Квартира на Французькому бульварі біля моря! Одеса 9
  • Двокімнатна
  • 34.5 м2
  • 1 / 2 пов.
29 995 $
Пропоную до продажу приємну однокімнатну квартиру на Французькому бульварі у житловому стані. Самий курортний район міста підходить як для життя так і для ведення бізнесу. Це не просто квадратні метри, а спосіб життя біля моря у гарному, доглянутому районі з історією. Ближче до моря тільки пісок! За більш детальною інформацією телефонуйте організую показ!
Одеса, Приморський
офлайн
Марта
На сайті з 16 квітня 2020