1  / 9
Продаж 3-к квартири в австрійському будинку — Центр (біля Магнуса) - фото 1
Продаж 3-к квартири в австрійському будинку — Центр (біля Магнуса) - фото 2
Продаж 3-к квартири в австрійському будинку — Центр (біля Магнуса) - фото 3
Продаж 3-к квартири в австрійському будинку — Центр (біля Магнуса) - фото 4
Продаж 3-к квартири в австрійському будинку — Центр (біля Магнуса) - фото 5
Продаж 3-к квартири в австрійському будинку — Центр (біля Магнуса) - фото 6
Продаж 3-к квартири в австрійському будинку — Центр (біля Магнуса) - фото 7
Продаж 3-к квартири в австрійському будинку — Центр (біля Магнуса) - фото 8
Продаж 3-к квартири в австрійському будинку — Центр (біля Магнуса) - фото 9

Продаж 3-к квартири в австрійському будинку — Центр (біля Магнуса)

Львів, Галицький

Поскаржитись
115 000 $
0 переглядів оголошення | 0 сьогодні
Додано: 19 травня 2026, ID: 5022754
Характеристики
  • Без комісії Ні 
  • Кімнат
  • Загальна площа 69 м2
  • Площа кухні 13.5 м2
  • Поверх
  • Поверховість
  • Ремонт Житловий стан 
  • Планування Роздільна 
  • Тип стін Цегляний 
  • Комфорт Мебель на кухне, Парковочное место 
  • Коммуникации Газ, Центральный водопровод, Электричество, Центральная канализация, Вывоз отходов, Асфальтированная дорога 
Опис
Ідеальний варіант як для престижного життя, так і для успішного бізнесу (офіс, салон, клініка).

Код квартири #26958977

Вулиця: Таманська, (2 хв до ТЦ «Магнус», 5 хв до Оперного театру)

Характеристики об’єкта
Тип будинку: Австрійський (цегла)
Кількість кімнат: 3
Поверх: 1 із 3 (високий бельєтаж)
Площа: Загальна — 69 м²
Опалення: Індивідуальне газове (встановлено котел)
Стан: Житловий
Комунікації: Газ, електрика, вода, каналізація.

Бізнес-потенціал: Квартира має 3 фасадні вікна, що виходять на вулицю. Це ідеальна видимість для вашого майбутнього офісу чи комерції.

Гнучке планування: Конструкція дозволяє легко перепланувати простір або навіть розділити об'єкт на дві окремі квартири з власними входами.

Високі стелі: Дозволяють облаштувати «антресоль» (другий рівень) для спального місця або зони відпочинку, що фактично збільшує корисну площу.

Власне укриття: У вартість входить величезний підвал (20 м²) безпосередньо під квартирою. Він сухий, високий та має комунікації — ідеально під склад або приватне бомбосховище.

Паркування: Незважаючи на центр, поруч є місця для авто.
Зворотній зв’язок
Тетяна
офлайн
Схожі оголошення
Продаж чудової 2к квартири (кільце 129 кварталу) Кривий Ріг 12
  • Двокімнатна
  • 50 м2
  • 9 / 9 пов.
17 000 $
Шукаєте квартиру з гарним ремонтом? Живете у місті Кривий Ріг і втомилися від нашого повітря? Тоді пропонуємо до Вашої уваги чудову двокімнатну квартиру з якісним ремонтом на дев'ятому поверсі дев'ятиповерхового будинку по вулиці Ватутіна (Федора Караманиць). Всі вікна дуже якісні - трикамерні склопакети. Встановлено бойлер. Влітку не буде жарко, тому що в квартирі встановлено два кондиціонери. По всій квартирі поклали дуже якісну підлогу. Квартира не кутова, кімнати роздільні, санвузол роздільний. Тихі сусіди на майданчику та стояку. Боргі відсутні. прописанних немає. Лічильники на газ, світло, воду. У дворі велике паркування для автомобілів. Цей район має гарну транспортну розв'язку, поряд зупинка громадського транспорту. У кроковій доступності АТБ, Терра, школа, дитячий садок, ринок, аптека, банки. Сам район входить до складу найбільш екологічно чистих місць Кривого Рогу. Це дуже гарний варіант для тих, хто шукає затишно житло у тихому районі, але при цьому хоче мати всі необхідні зручності поряд. Новим власникам потрібно розставити меблі та насолоджуватися комфортним життям. Телефонуйте, приходьте на перегляд та купуйте!
Кривий Ріг, Покровський
Продаж 2-к квартири (Всебратське-2) Кривий Ріг 12
  • Двокімнатна
  • 53 м2
  • 6 / 8 пов.
19 600 $
Продається простора 2-кімнатна квартира чеського проєкту на 6 поверсі 8-поверхового будинку. ???? Загальна площа — 53,3 м² ???? Житлова — 28,3 м² ???? Кухня — 9,3 м² Квартира не кутова, тепла та світла, з гарним плануванням. Встановлені металопластикові вікна, натяжні стелі та 3 кондиціонери, які забезпечать комфорт у будь-яку пору року. Є засклений балкон. Залишаються кухонний гарнітур, вбудовані шафи у коридорі та спальні, а також пральна машина. Будинок доглянутий, ОСББ, чистий під’їзд, є зручний заїзд для дитячих і інвалідних візків. Встановлено будинковий теплолічильник, є лічильники на газ та електроенергію. Поруч є все необхідне для комфортного життя: кілька дитячих садків, школа, магазини, зупинка громадського транспорту. Квартира без боргів. Додатково є можливість придбати гараж поруч із будинком Телефонуйте та записуйтеся на перегляд — квартира варта вашої уваги
Кривий Ріг, Центрально-Міський
Терміново!Продам квартиру як з обкладинки стильного журналу в Приморському рн. Одеса 19
  • Двокімнатна
  • 120 м2
  • 10 / 24 пов.
224 999 $
Терміново!Продаж квартири як з обкладинки стильного журналу або з добірки Pinterest. Інстаграмна двокімнатна квартира + кухня-вітальня у новому ЖК на проспекті Шевченка у Приморському районі міста Одеси. Цей будинок еліт-класу. Унікальна квартира з дизайнерським ремонтом та видом на море, прямий вихід до парку Перемоги. Характеристики квартири: Площа: 118,7 кв. м. Поверх: 21 з 24 Планування: кухня-вітальня та дві спальні Кухня обладнана якісними меблями та технікою, включаючи індукційну плиту, духовку, холодильник, посудомийну машину та пральну машину. Підлога: ламінат та іспанська плитка; тепла підлога у ванній кімнаті. Вбудовані меблі на замовлення з Італії: стіл, стільці, диван. Три інверторні кондиціонери з іонізацією повітря Mitsubishi і два телевізори Samsung Smart. Ця квартира призначена для тих, хто цінує комфорт та розкіш у кожній деталі. Переваги розташування: Центральне розташування у самому серці Одеси. Піша доступність до парку Шевченка та пляжу "Ланжерон" всього за 10 хвилин. Розвинена інфраструктура району: громадський транспорт, школи, дитячі садки та багато іншого. Тихі та спокійні сусіди, які створюють затишну атмосферу для проживання. Не пропустіть шанс придбати затишне житло в мальовничому куточку Одеси! Телефонуйте зараз, щоб домовитися про перегляд! Деталі Будинок Введено в експлуатацію - Бетонно монолітний, в квартирі 2 кімнати. Планування кімнат Кухня-вітальня. Нема газу. Гаряча вода – електричний бойлер. Опалення автономний котел електричний. У квартирі є Телевізор, Праска, Фен, Шкаф, Холодильник, Ліжко, Пральна машина, Мікрохвильовка, Посуд, Кондиціонер, Сигналізація, Супутникове ТБ, Лічильники, Душова кабіна. Загальний стан - Дизайнерський ремонт. Терміново, Вільна, Ексклюзивний договір. Є автономна електроенергія – генератор. Інтернет дротовий (кабельний). Торг https://ah-era.rem.ua/ua
Одеса
офлайн
Тетяна
На сайті з 16 квітня 2020