‼️Продаж 2кімн.кв.з терасою вул.Широка,Брюховичі, ЖК Грінвуд 3
0 переглядів оголошення |
0 сьогодні
Додано: 29 березня 2026, ID: 4881496
Характеристики
-
Без комісії
Ні
-
Кімнат
2
-
Загальна площа
63.3 м2
-
Площа кухні
17.39 м2
-
Поверх
2
-
Поверховість
5
-
Ремонт
Після будівельників
-
Планування
Роздільна
-
Тип стін
Цегляний
-
Опалення
Власна котельня
-
Комфорт
Панорамные окна, Пожарная сигнализация, Охраняемая территория, Гостевой паркинг, Подземный паркинг, Лифт
-
Коммуникации
Центральный водопровод, Электричество, Центральная канализация, Вывоз отходов, Асфальтированная дорога
Опис
• Продаж 2-кімн.кв-ри вул.Широка,22в / Брюховичі в ЖК Грінвуд- 3 , Greenwood-3 в сосновому лісі
• 2-й поверх, як 3-й по висоті / 5 цегл.будинку
• заг.площа 63,3 м.кв. / житлова 24,34м. кв./ кухня 17,39 м.кв.
• друга черга, здача - червень 2026р.
• переуступка, яку оплачує власник !
• автономне опалення ( газова дахова котельня з поквартирним лічильником на опалення )
• також є лічильники на холодну/ гар'ячу воду та двозонний лічильник день- ніч на електроенергію
• квартира в " нульовому циклі", стоять вхідні двері, МП вікна, чистова стяжка, розведене опалення, радіатори, заведений інтернет- кабель
• простора кухня-студія + дві ізольовані кімнати + санвузол + ванна
• є балкон- тераса з виходом, як з кухні , так і з кімнати
• вікна виходять на південно- західну сторону
• гарне розташування в сосновому лісі, територія комплексу закрита , є охорона !
Наземний паркінг. Дитячий та спортивний майданчики. Працюватиме багато комерції.
• До ТЦ Спартак 8-10 хв їзди на авто. До оперного театру 15 хв їзди.
• Ціна 86 000$.
Телефонуйте. Покази за домовленістю у зручний для Вас час з 9.00 до 18.00
Схожі оголошення
9
- Трикімнатна
- 62 м2
- 3 / 5 пов.
Вулиця Покровська 41. 113 школа. Район Ювілейної. Продаж 3-х кімнатної квартири. "Брежневка ". Найкращий 3-й поверх. Не вуглова. Не прохідна. Зроблено багато робіт, майже усі металопластикові вікна, балкон засклений металопластиком. Металопластикові труби. Нова електрика. Нові вхідні, та частково міжкімнатні двері. Санвузол Зроблено на 95% залишається натягнути стелю. Новий кахель, сантехніка, бойлер. Лічильники на все . Доробити ремонт на свій смак і не переплачувати за чужі ремонти. Без боргів і проблем. Телефонуйте розповім детальніше. Ваш рієлтор Роман.
Кривий Ріг, Саксаганський
13
- Двокімнатна
- 38 м2
- 1 / 3 пов.
Пропоную до продажу двокімнатну квартиру біля скверу у центрі Одеси!
Розташування цієї квартири дозволить Вам насолоджуватися пішими прогулянками та колоритом не тільки центральних одеських вулиць, а й знаменитого Привозу, центрального залізничного вокзалу та іншими визначними пам'ятками найкращого міста у світі! Будинок міцний, розташований усередині зачиненого двору.
Дана пропозиція потребує не тільки сміливих дизайнерських рішень і чекає свого господаря, а ще ідеально підходить або під орендний бізнес, або під дворовий офіс! За більш детальною інформацією телефонуйте вже, організую оперативний перегляд!
9
- Двокімнатна
- 34.5 м2
- 1 / 2 пов.
Пропоную до продажу приємну однокімнатну квартиру на Французькому бульварі у житловому стані.
Самий курортний район міста підходить як для життя так і для ведення бізнесу.
Це не просто квадратні метри, а спосіб життя біля моря у гарному, доглянутому районі з історією. Ближче до моря тільки пісок!
За більш детальною інформацією телефонуйте організую показ!