1  / 20
Продаж 2х кімнатної біля Велесу - фото 1
Продаж 2х кімнатної біля Велесу - фото 2
Продаж 2х кімнатної біля Велесу - фото 3
Продаж 2х кімнатної біля Велесу - фото 4
Продаж 2х кімнатної біля Велесу - фото 5
Продаж 2х кімнатної біля Велесу - фото 6
Продаж 2х кімнатної біля Велесу - фото 7
Продаж 2х кімнатної біля Велесу - фото 8
Продаж 2х кімнатної біля Велесу - фото 9
Продаж 2х кімнатної біля Велесу - фото 10
Продаж 2х кімнатної біля Велесу - фото 11
Продаж 2х кімнатної біля Велесу - фото 12
Продаж 2х кімнатної біля Велесу - фото 13
Продаж 2х кімнатної біля Велесу - фото 14
Продаж 2х кімнатної біля Велесу - фото 15
Продаж 2х кімнатної біля Велесу - фото 16
Продаж 2х кімнатної біля Велесу - фото 17
Продаж 2х кімнатної біля Велесу - фото 18
Продаж 2х кімнатної біля Велесу - фото 19
Продаж 2х кімнатної біля Велесу - фото 20

Продаж 2х кімнатної біля Велесу

Івано-Франківськ

Поскаржитись
118 000 $
0 переглядів оголошення | 0 сьогодні
Додано: 18 червня 2026, ID: 5110484
Характеристики
  • Без комісії Ні 
  • Кімнат
  • Загальна площа 76.5 м2
  • Площа кухні 24 м2
  • Поверх
  • Поверховість
  • Ремонт Євроремонт 
  • Комфорт Подогрев полов, Душевая кабина, Мебель на кухне, Лифт 
Опис
Простора 2-кімнатна квартира з якісним ремонтом у затишному районі

Пропонується комфортна квартира в обжитому цегляному будинку від надійного забудовника «Франківський Дім».

Розташована на зручному 2 поверсі та має двостороннє планування, що забезпечує багато природного світла та комфортний мікроклімат у будь-яку пору року.



Переваги квартири:
• Якісний сучасний ремонт – можна одразу заїжджати та жити
• Простора кухня-вітальня площею 24 м²
• Індивідуальне газове опалення
• Тепла підлога в коридорі та санвузлах
• Дві окремі кімнати
• Двостороннє планування
• Тиха та дуже затишна квартира



Переваги будинку та локації:
• Цегляне будівництво
• Закритий двір
• Дитячий майданчик
• Спокійний та комфортний район Софіївка
• Обжитий будинок із приємним сусідством



Ідеальний варіант для сім’ї, яка шукає готове житло з якісним ремонтом у тихій та комфортній локації.
Зворотній зв’язок
Галина
офлайн
Схожі оголошення
2х комн. квартира в Лузановке Одеса 5
  • Двокімнатна
  • 38 м2
  • 3 / 5 пов.
16 000 $
В продаже 2х комнатная квартира в непосредственной близости от Моря, на среднем этаже 5ти этажного крепкого дома. Отличное состояние. Возможна продажа с мебелью и бытовой техникой. Квартира дворовая. Удачное расположение дома, позволяет за считанные минуты дойти до ухоженного берега Моря. Рядом расположены: Школа, Детский Садик, Торговые Центры. 16 000у.е. Возможен торг!
Одеса, Лузановка
Продам 1 комн. самостоятельную квартиру на ул. Ак.Заболотного Одеса 4
  • Однокімнатна
  • 25 м2
  • 3 / 9 пов.
15 500 $
Предлагается к продаже 1 комн. самостоятельная квартира на ул. Ак.Заболотного. Расположена на «золотом» 3м этаже, теплого, кирпичного, газового 9ти этажного дома. С французским балконом. Оборудована мебелью и бытовой техникой. Сан.Узел Т/Душ, бойлер, облицован. Отличное месторасположение. Тихий уютный двор. В шаговой доступности: Торговые Центры, Рынки, Школы, Детские площадки, Зоны Отдыха. Областная Больница и Поликлиника + Детская Областная. Хорошая транспортная развязка во все районы города. Цена 15 500у.е.
Одеса, Пересипський
Продаж 1к квартири, Княжий Затон 9, метро Позняки, Дарницький район Київ 15
  • Однокімнатна
  • 50 м2
  • 19 / 25 пов.
79 900 $
Продаж 1-кімнатної квартири за адресою вулиця Княжий Затон, 9, метро Позняки, Дарницький район. Характеристики квартири: - площа: загальна 50 м2, житлова 23 м2, кухня 11,5 м2 - поверх 19/25 - планування: окрема кімната, кухня з виходом на балкон, просторий хол та гардеробна - ремонт, з меблями та технікою - резервне живлення (генератор), в разі відсутності світла працює ліфт, є водопостачання та опалення - працює консьєрж-сервіс, встановлено системи відеоспостереження Будинок: - введений в експлуатацію в 2010 році - клас комфорт - монолітно-каркасна технологія будівництва, стіни цегла - висота стелі 2,7 м - опалення централізоване - велика зелена прибудинкова територія з спортивними, дитячими майданчиками та стадіоном - підземний паркінг Інфраструктура: - до станцій метро «Осокорки» та «Позняки» всього 8–12 хвилин пішки - навпроти будинку розташований великий NOVUS. У пішій доступності також знаходяться «Сільпо», «АТБ» та «Велика Кишеня». - поруч з будинком кілька дитячих садків та ліцеїв, медичні установи, фітнес-центри, салони краси, затишні кав'ярні та ресторани Це інвестиція у якість життя, де вам не потрібно витрачати час на дорогу. Усе, від свіжої кави зранку до найкращих шопінг-молів міста, знаходиться на відстані кількох кроків від вашого під'їзду. Телефонуйте для запису на перегляд. Цена 79900 у.о. 0937470721 Наталья
Київ, Дарницький
офлайн
Галина
На сайті з 16 квітня 2020