1  / 6
Продаж 2к Цегла АГВ єВідновлення купити двокімнатну квартиру - фото 1
Продаж 2к Цегла АГВ єВідновлення купити двокімнатну квартиру - фото 2
Продаж 2к Цегла АГВ єВідновлення купити двокімнатну квартиру - фото 3
Продаж 2к Цегла АГВ єВідновлення купити двокімнатну квартиру - фото 4
Продаж 2к Цегла АГВ єВідновлення купити двокімнатну квартиру - фото 5
Продаж 2к Цегла АГВ єВідновлення купити двокімнатну квартиру - фото 6

Продаж 2к Цегла АГВ єВідновлення купити двокімнатну квартиру

Вінниця

Поскаржитись
60 000 $
0 переглядів оголошення | 0 сьогодні
Додано: 18 лютого 2026, ID: 4761173
Характеристики
  • Без комісії Ні 
  • Кімнат
  • Загальна площа 56 м2
  • Площа кухні 10 м2
  • Поверх
  • Поверховість
  • Ремонт Косметичний ремонт 
  • Планування Роздільна 
  • Тип стін Цегляний 
  • Комфорт Ванна, Мебель на кухне 
  • Коммуникации Газ 
Опис
Продаж двокімнатної квартири в цегляному будинку!
Встановлено індивідуальне газове опалення.

По плануванню: дві окремі кімнати, простора кухня, роздільний санвузол.
Виконаний хороший ремонт, меблі та техніка залишаються по домовленості - Зайти і Жити.

Розташована по Барському шосе, поруч:школи, садочки. супермаркети, магазини.
Хороша транспортна розв`язка.

За деталями або записом на перегляд - звертайтесь за номером телефону.
Зворотній зв’язок
Анастасія АН Атланта
офлайн
Схожі оголошення
Продам теплу 3-кімнатну кватриру в Центрі, можна по сертифікату!!! Миколаїв 20
  • Трикімнатна
  • 52 м2
  • 4 / 5 пов.
24 000 $
Продається трикімнатна дуже тепла, розташована на зручному четвертому поверсі з п’яти. Чистий теплий доглянутий підїзд. Планування та стан: прохідна вітальня, 2 окремі спальні, роздільний санвузол, відкритий балкон, замінені труби водопостачання, метелопластикові вікна (всі окрім вітальні). Стан житловий, але потрбує ремонту. Розташування та інфраструктура: центр міста (біля зупинки Водопровідна), заташний тихий двір, будинок розташований всередині кварталу, є місце для паркування авто, в пішій доступності Центральний ринок, аптеки, школа, дитячий садок, зручна транспортна розв’язка. Можливий продаж по серифікату. Квартира підійде як для проживання так і для інвестиціїї. Телефонуйте та приходьте на перегляд.
Миколаїв, Центральний
Продам 1 кімнатну смарт кватриру в самому центрі міста Миколаїв 7
  • Однокімнатна
  • 26.6 м2
  • 3 / 3 пов.
23 500 $
Продам сматр-квартиру зі свіжим капітальним ремонтом, у самому центрі. На третьому поверсі триповерхового будинку. Після ремонту в квартирі ніхо не жив. Продуманий функціональний дизайн, сучасний інтерєр, у спокійних стриманих тонах. Квартира світла та затишна, повністю облаштована і готова для проживання, є всі необхідні меблі та техніка, заїжджай та живи! Вся побутова техніка нова: кондиціонер Samsung, пральна машинка beko, бойлер Atlantic 80 л, варильна поверхня, витяжка, та міні-холодильник. Поруч розвинена інфраструктура та зручна транспортна розв’язка, у пішій доступності Центральний ринок. Телефонуйте та приходьте на перегляд!!!
Миколаїв, Заводский
Продам 2 кімнатну квартиру в Корабельному районі Миколаїв 18
  • Двокімнатна
  • 67 м2
  • 2 / 2 пов.
45 000 $
Продам двокімнатну квартиру в новозведеному двоповерховому будинку. Будинок дуже теплий, розташований у тихому районі. Чистий та доглянутий підїзд на 8 квартир, добропорядні сусіди. Квартира після ремонту чиста затишна і простора, дві окремі кімнати,велика кухня правильної форми. Опалення – двухконтурний котел, також є підігрів підлоги. Готова до заселення, заїжджай та живи! В дворі є місце для паркування авто. Поруч вся необхідна інфраструктура школа, лікарня, ринок, дитячий садок. Телефонуйте та приходьте на перегляд!!!
Миколаїв, Корабельний
офлайн
Анастасія АН Атланта
На сайті з 16 квітня 2020