Продаж 2-рівневої квартири 137,3м2 по вул. Зелена парк Погулянка
0 переглядів оголошення |
0 сьогодні
Додано: 26 квітня 2026, ID: 4967880
Характеристики
-
Без комісії
Ні
-
Кімнат
4
-
Загальна площа
137.3 м2
-
Площа кухні
17.4 м2
-
Поверх
10
-
Поверховість
10
-
Тип будинку
Житловий фонд 2001-2010-ті
-
Ремонт
Євроремонт
-
Планування
Багаторівнева
-
Тип стін
Цегляний
Опис
Продаж дворівневої квартири по вул. Зелена 115Ж в Личаківському районі площею 137,3м2.
Квартира функціональна з правильним плануванням. На першому рівні вміщує простору вхідну зону, кухню із всією необхідною побутовою технікою, додатково господарська комірка прихованого зразка. Вітальня в класичному стилі із діючим каміном на дрова - особливий комфорт та затишок домашньої атмосфери. Із кімнати вихід на закритий тип балкону. Окрема гардеробна кімната. Суміжний санвузол. Другий рівень налічує три ізольовані кімнати (дві спальні та робочий кабінет), двостороннє планування, вигляд із вікон у внутрішні двори. Окремий санвузол із вікном. Із трьох кімнат та кухні вихід на балкон. Додатково до квартири належить комірка на коридорі. Індивідуальне опалення- двоконтурний газовий котел, підігрів підлоги в кухні. Для комфорту кондиціонери. Під'їзд чистий та сухий на кодовий замок, домофон. Працює ОСББ.
Розвинута інфраструктура району гарантує комфортне проживання - поруч магазини, супермаркет, аптека, район новобудов із комерційним рядом, зупинка транспорту, все необхідне в пішій доступності. Поруч парк Погулянка для прогулянок на свіжому повітрі. До центру 10 хв.
Телефонуйте за деталями, організуємо показ у зручний для Вас час!
Схожі оголошення
8
- Трикімнатна
- 65 м2
- 3 / 4 пов.
97 квартал. Проспект Університетський ( Гагаріна ). Продаж 3-х кімнатної квартири. Сталінка. Комфортний 3-й поверх. Кімнати окремо. Зроблено туалет і ванна. Частково металопластикові вікна. В кімнатах і кухні стан жилий, можливо ремонт під себе. Металопластикові труби. На гарячу воду газова колонка. Лічильники на все. Гарне місце. Географічний і бізнес центр Кривого Рога. Без боргів і проблем. Документи готові. Телефонуйте розповім детальніше. Ваш рієлтор Роман.
Кривий Ріг, Саксаганський
13
- Чотирикімнатна
- 89 м2
- 9 / 9 пов.
5-й Зарічний. Будинок 37. Біля станції швидкісного трамваю Елекрозаводська. Будинок поліпшеного планування. Продаж 4-х кімнатної квартири. Супер планування. Великі окремі кімнати, хол, велика кухня, дві лоджії. По даху проблем немає. Металопластикові вікна і частково труби. Кахель у ванній. Вбудована кухня і техніка. Бойлер. Велика шафа купе в холі. Бойлер. Стан жилий, потрібно завершення ремонту під себе. Документи готові. Телефонуйте розповім детальніше. Ваш рієлтор Роман.
9
- Двокімнатна
- 43 м2
- 5 / 5 пов.
Вулиця Ярослава Мудрого, 62. Між 97 та 98 кварталом. Продаж 2-х кімнатної квартири. Цегляний будинок. Квартира в гарному жилому стані. Можна зайти і жити. Металопластикові вікна і труби. Балкон засклений металопластиком. Кахель в санвузлі і в кухні. Меблі на кухні + холодильник. Взагалі усі меблі залишаються новим власникам. На гарячу воду нова газова колонка ( завжди є горяча вода ). Лічильники на все. Без боргів і проблем. Телефонуйте розповім детальніше. Ваш рієлтор Роман.
Кривий Ріг, Саксаганський