1  / 8
Продаж 2-х кімнатної квартири «сталінки» на Дзержинці - фото 1
Продаж 2-х кімнатної квартири «сталінки» на Дзержинці - фото 2
Продаж 2-х кімнатної квартири «сталінки» на Дзержинці - фото 3
Продаж 2-х кімнатної квартири «сталінки» на Дзержинці - фото 4
Продаж 2-х кімнатної квартири «сталінки» на Дзержинці - фото 5
Продаж 2-х кімнатної квартири «сталінки» на Дзержинці - фото 6
Продаж 2-х кімнатної квартири «сталінки» на Дзержинці - фото 7
Продаж 2-х кімнатної квартири «сталінки» на Дзержинці - фото 8

Продаж 2-х кімнатної квартири «сталінки» на Дзержинці

Кривий Ріг, Саксаганський, Гетьманська

Поскаржитись
11 000 $
431 перегляд оголошення | 0 сьогодні Показати статистику
Додано: 2 червня 2025, ID: 3899777
Характеристики
  • Без комісії Ні 
  • Кімнат
  • Загальна площа 50.3 м2
  • Житлова площа 28.2 м2
  • Площа кухні 5 м2
  • Поверх
  • Поверховість
  • Тип будинку Сталінка 
  • Ремонт Житловий стан 
  • Планування Роздільна 
  • Опалення Централізоване 
  • Комфорт Кондиционер, Душевая кабина, Мебель на кухне, Гардероб 
  • Коммуникации Газ, Центральный водопровод, Электричество, Центральная канализация, Асфальтированная дорога 
Опис
Продаж 2-х кімнатної квартири, Саксаганський район, вул.Гетьманська, Дзержинка.
Про об’єкт:
- Квартира розташована на 2/2 поверхового будинку.
- Загальна площа 50,3кв.м.,
- Житлова 28.2кв.м., всі кімнати окремі,
- Кухня 5кв.м.,
- Санвузол окремо,
- Висота стелі 2.84м.
Особливості квартири:
- Простора квартира, двостороння.
- Частково мебльована.
- Вікна м/пл., замінені труби м/пл., встановлені лічильники, бойлер, кондиціонер, колонка - автомат.
Об'єкти поруч:
- Центр міста
- Зручне місце розташування
- Поряд велика кількість магазинів, супермаркет «Varus», кафе, аптека.
Ціна 11 000$ торг
За будь-якими питаннями за цією або схожими пропозиціями звертайтесь за номером телефону, де вам відповість наш ріелтор 098 985 09 08.
З повагою, команда АН Credo
Зворотній зв’язок
Надія
офлайн
Схожі оголошення
  • Однокімнатна
  • 31.1 м2
  • 4 / 5 пов.
20 500 $
Продаж /Чернігів / Ремзавод/ Квартира по пр Миру на 4му поверху 5ти поверхового будинку без ремонту. Загальна 32м2, кімната 18м2 Нові металопластикові вікна. Нові вхідні двері. Біля будинку зупинка транспорту, магазини, аптеки
Чернігів
Продаж 3к квартири з покращеним плануванням (Ласточка) Кривий Ріг 20
  • Трикімнатна
  • 63 м2
  • 8 / 9 пов.
16 900 $
Якщо Ви шукаєте: Прекрасне планування з великою кухнею! Та краще розташування! Тоді наш варіант точно для Вас) Продам 3-кімнатну квартиру на Ластівці, розташовану на восьмому поверсі дев’ятиповерхового будинку, Довгинцівський район Основна інформація про квартиру: Розташування – зручний спальний район, з розвиненою інфраструктурою та всім необхідним для комфортного проживання. Поруч Варус, магазини, школи та садки, зупинки транспорту Планування – двостороннє, некутове, з роздільними кімнатами, двома лоджіями, більшою кухнею (8.6м), роздільним санвузлом. Стан – житловий, замінена сантехніка у ванній кімнаті, мінялися вікна на лоджіях на металопластикові, встановлений кондиціонер, бойлер, є лічильники на воду, металеві вхідні двері, новий ліфт у будинку. Квартира житлова, але потребує капітального ремонта. Зателефонуйте нам зараз для деталей та організації перегляду. Наша команда готова допомогти вам зробити правильний вибір!
Кривий Ріг, Довгинцівський
Продаж затишної 3к на Рудані Кривий Ріг 12
  • Трикімнатна
  • 58.3 м2
  • 5 / 5 пов.
18 200 $
Шукаєте простір, де у кожного буде своє місце? Ця квартира по вул.Героїв АТО - саме той варіант, де можна одразу "заїжджати та жити". Розташована на п'ятому поверсі п'ятиповерхового будинку. Усі кімнати в квартирі роздільні. Загальна площа - 58.3кв м, житлова - 41.6кв м, кухня - 5.6кв м. Квартира дуже тепла - не кутова! Повністю замінена сантехніка та проводка. Дах після капітального ремонту. Усі меблі та техніка залишаються - не потрібно витрачати гроші на облаштування! Є велика комора для зберігання речей. Також повністю облаштована дитяча кімната. Буквально за кілька кроків школи, садочки, аптеки, лікарні, магазини, супермаркети. Поруч є великий парк - це ідеальне місце для вечірніх прогулянок. Не зволікайте та телефонуйте!
Кривий Ріг