1  / 13
Продаж 2-к квартири  вул.Донецька18, Солом'янський район - фото 1
Продаж 2-к квартири  вул.Донецька18, Солом'янський район - фото 2
Продаж 2-к квартири  вул.Донецька18, Солом'янський район - фото 3
Продаж 2-к квартири  вул.Донецька18, Солом'янський район - фото 4
Продаж 2-к квартири  вул.Донецька18, Солом'янський район - фото 5
Продаж 2-к квартири  вул.Донецька18, Солом'янський район - фото 6
Продаж 2-к квартири  вул.Донецька18, Солом'янський район - фото 7
Продаж 2-к квартири  вул.Донецька18, Солом'янський район - фото 8
Продаж 2-к квартири  вул.Донецька18, Солом'янський район - фото 9
Продаж 2-к квартири  вул.Донецька18, Солом'янський район - фото 10
Продаж 2-к квартири  вул.Донецька18, Солом'янський район - фото 11
Продаж 2-к квартири  вул.Донецька18, Солом'янський район - фото 12
Продаж 2-к квартири  вул.Донецька18, Солом'янський район - фото 13

Продаж 2-к квартири вул.Донецька18, Солом'янський район

Київ, Солом'янський

Поскаржитись
101 000 $
4 перегляди оголошення | 0 сьогодні Показати статистику
Додано: 28 травня 2025, ID: 3897370
Характеристики
  • Без комісії Ні 
  • Кімнат
  • Загальна площа 60.7 м2
  • Площа кухні 7.7 м2
  • Поверх
  • Поверховість
  • Ремонт Косметичний ремонт 
  • Тип стін Цегляний 
  • Опалення Централізоване 
Опис
Продається 2-кімнатна квартира за адресою: вулиця Донецька, 18, Солом’янський район
Загальна площа: 60,7 м², житлова – 36,8 м², кухня: 7.7 м²
Санвузол: роздільний 3,4 м², 1.2 м²
Коридор: 5,1 м²
Висота стелі: 3.000 м
Поверх: 1 з 3

Будинок сталінка 1953 року. Квартира з капітальним ремонтом: замінені всі комунікації, нова проводка, встановлено шумопоглинаючі склопакети, а також лічильники на світло, газ та воду. Комунальні платежі — низькі, у будинку створено ОСББ.
Приміщення тепле, стіни 60 см — взимку зберігають тепло, а влітку прохолоду. У кімнатах — натуральний паркет, у коридорі, санвузлі та кухні — плитка, нова сантехніка. Квартира продається з меблями.
Затишний двір із можливістю паркування. Два вікна квартири виходять на фасад, а два — на вулицю. Це створює потенціал для побудови власного входу та подальшого комерційного використання. Також є можливість облаштувати підвал під квартирою.
Під’їзд охайний, вхід із кодовим замком. У будинку є власне бомбосховище.
Розташування в зеленій зоні — поруч Солом’янський парк, парк Відрадний та сквери. Тихий і безпечний район.
Розвинена інфраструктура: поряд супермаркети (АТБ, Novus), школи, дитячі садки, спортивні клуби, кав’ярні, аптеки, Нова пошта.
Зручна транспортна розв’язка: до метро Вокзальна або Шулявська — 10 хв. на транспорті. Поруч зупинки тролейбусів, маршруток і автобусів.
Ідеальне рішення як для комфортного проживання, так і для ведення бізнесу — стоматологія, салон краси, ательє, дитячий центр тощо.
044 200 10 80


Зворотній зв’язок
АН Валион
офлайн
Схожі оголошення
Продаж квартири-студії 28,6 м² у ЖК «Нагірний Хаус» (Nagirniy House) Київ 11
  • Однокімнатна
  • 28.6 м2
  • 1 / 5 пов.
62 000 $
Продаж без комісії світлої та затишної квартири-студії 28,6 м2 у ЖК «Нагірний Хаус» (Nagirniy House), вул. Якубенківська, 12. Житловий комплекс розташований в історичному частині столиці Шевченківського району. У квартирі виконана стяжка підлоги та штукатурка стін, що дозволяє одразу переходити до чистового ремонту та реалізувати власний дизайн-проєкт. Також є можливість замовити ремонт та повну комплектацію меблями та технікою квартири під ключ від забудовника. Квартира розташована на високому 1 поверсі (фактично рівень третього поверху). Будинок введений в експлуатацію, право власності оформлено. Сучасний будинок на 5 поверхів із продуманою архітектурою та концепцією автономного життя. • Власна газова котельня • Особлива перевага - сучасне укриття на -2 поверсі • Підземний паркінг (-1 поверх) • Консьєрж-сервіс, гостьова вбиральня в лобі • Ліфт, який спускається на -1 та -2 рівень • Коворкінг для мешканців • Кінозал • Можна купити комору Це простір, де можна безпечно перебувати під час повітряних тривог, працювати та відпочивати не виходячи з будинку. На даху облаштовується зона відпочинку та BBQ-простір - ідеальне місце для перезавантаження. Завершення робіт по благоустрою заплановано до кінця цієї весни. Комплекс розташований у тихому районі міста всього за 4 км від центру Києва. До метро Лукʼянівська — лише 5 хвилин автомобілем. Поруч зупинки громадського транспорту. У пішій доступності ТЦ Променада центр. Локація поєднує спокій житлового району та швидкий доступ до всієї міської інфраструктури. Це чудовий варіант як для власного проживання, так і для інвестиції під оренду з високою дохідністю в сучасному автономному будинку з розвиненою внутрішньою інфраструктурою. Дзвоніть та записуйтесь на перегляд! Ціна 62000 у.о., Дарія тел. 063 668 97 67,
Київ, Шевченківський
Продаж 2-к квартири вул. Смілянська 1 Солом'янський район Київ 3
  • Двокімнатна
  • 43 м2
  • 5 / 5 пов.
57 500 $
Продаж 2-кімнатної квартири у Київ, Солом’янський район,вул.Смілянська,1 Чудова локація + вигідна ціна — ідеальний варіант для життя або інвестиції. Мінімальний ремонт — без переплати, можна зробити під себе Без меблів Газова колонка — гаряча вода завжди Тихий, зелений двір Гарні, спокійні сусіди Дитячий майданчик у дворі та парк навпроти Поруч усе необхідне: парк, ринок, супермаркети, школа, садочок, лікарні, поліклініки Зручна транспортна розв’язка 044 200 10 80
Київ, Солом'янський
Продаж, без%: 2-кімнатна квартира 45,5м2 на 1пов./5 на вул.Данила Щербаківського,49б (метро Нивки) Київ 8
  • Двокімнатна
  • 45.5 м2
  • 1 / 5 пов.
35 000 $
Продаж, без %, єдина пропозиція квартири у цьому будинку і навкруги нього: 2-кімнатна двостороння квартира 45,5м2 на 1пов./5 за адресою вул.Данила Щербаківського,49-Б (метро Нивки, Шевченківський район) Високий цоколь, до нижнього краю вікон квартири 2+ метра. Зручне планування: від входу праворуч - ванна кімната (з віконцем на кухню), кухня; прямо - вітальня, з якої ліворуч - спальна кімната. На підлозі квартири у вітальні і спальній кімнаті паркет. Стан квартири - під капремонт; ідеально для перепланування і фліппінгу. Бонуси: - Квартира тепла, не кутова; - Завжди є газ, вода, опалення; - Перший поверх - жодних марафонів по сходах - Гарний номер квартири - Мінімальна, чесна ціна! Якщо Вам подобається змінювати все на краще, це може бути Ваш вибір;) Чисте оновлене парадне, культурні сусіди. Будинок 1962 року побудови, проект 1-480-15вк; з/б панель. Поряд ринок Нивки, торговий центр МегаМаркет Нивки з кінотеатром Баттерфляй і JYSK, Сільпо, заклади освіти, зупинки громадського транспорта; до станції метро Нивки - 15 хвилин пішки. Ціна об'єкта 35000 у.о. без комісії для Покупця. (095)792-03-77, Роман Бабенко; /
Київ, Шевченківський
офлайн
АН Валион
На сайті з 28 травня 2025
Realtors|Перевірений партнер
VALION
Довіряйте професіоналам!
VALION — лідер на ринку нерухомості, що працює з 2007 року. За час своєї роботи ми досягли не тільки визнання як професіоналів своєї справи та безліч задоволених клієнтів, але й отримали визнання на міжнародних конференціях — як компанія року. Мета нашої компанії — це не тільки підбір нерухомості клієнту, а й допомога в оформленні угоди від «А» до «Я».