1  / 10
Продаж 2-к квартири Печерськ - фото 1
Продаж 2-к квартири Печерськ - фото 2
Продаж 2-к квартири Печерськ - фото 3
Продаж 2-к квартири Печерськ - фото 4
Продаж 2-к квартири Печерськ - фото 5
Продаж 2-к квартири Печерськ - фото 6
Продаж 2-к квартири Печерськ - фото 7
Продаж 2-к квартири Печерськ - фото 8
Продаж 2-к квартири Печерськ - фото 9
Продаж 2-к квартири Печерськ - фото 10

Продаж 2-к квартири Печерськ

Київ, Голосіївський

Поскаржитись
85 000 $
0 переглядів оголошення | 0 сьогодні
Додано: 7 січня 2026, ID: 4641473
Характеристики
  • Без комісії Ні 
  • Кімнат
  • Загальна площа 43 м2
  • Площа кухні 5 м2
  • Поверх
  • Поверховість
  • Тип будинку Хрущовка 
  • Ремонт Косметичний ремонт 
  • Планування Роздільна 
  • Тип стін Цегляний 
  • Опалення Централізоване 
  • Комфорт Мебель на кухне, Парковочное место, Гостевой паркинг 
  • Коммуникации Центральный водопровод, Электричество, Центральная канализация, Вывоз отходов 
Опис
Пропонується до продажу затишна двокімнатна квартира з власним паркуванням у самому серці Печерська, за адресою: м. Київ, вул. Лабораторна, 28. Цегляний будинок 1964 року, тиха зелена вулиця та максимально зручна центральна локація.



Це не просто квартира, а готове рішення для комфортного життя в одному з найпрестижніших районів столиці.



Переваги локації

Будинок розташований у пішій доступності до метро «Олімпійська» та «Палац Україна» — всього 7 хвилин. До Хрещатика — близько 15 хвилин неспішної прогулянки. Поруч Володимирський ринок, супермаркети «Новус» та «Мегамаркет», кафе, банки, школи, дитячі садки, а також знаковий Костел Святого Миколая. При цьому будинок знаходиться осторонь шумних магістралей, у тихому та затишному дворі.



Унікальна перевага — власне паркомісце

Рідкісна пропозиція для центру Києва: індивідуальне паркувальне місце у закритому дворі з приватним шлагбаумом та замком. Жодних пошуків парковки, штрафів чи витраченого часу.



Про квартиру

Квартира розташована на 5 поверсі 5-поверхового цегляного будинку. Загальна площа — 43 кв.м. Раціональне планування: дві роздільні кімнати, окрема гардеробна, засклений балкон, суміщений санвузол.



Квартира частково мебльована та повністю укомплектована необхідною технікою — можна заїжджати та жити одразу. У великій кімнаті — двоспальне ліжко з ортопедичним матрацом, у меншій — розкладний диван. Встановлено кондиціонер, металопластикові вікна, газ, центральне опалення (взимку дуже тепло), бойлер, пральну машину.



Кухня функціональна та облаштована: кухонні меблі, газова плита з духовкою, холодильник, мікрохвильова піч, обідній стіл, електрочайник.



Юридична інформація

Право власності понад 3 роки.

Вартість — 85 000 доларів США. Реальні пропозиції розглядаються.
Зворотній зв’язок
Мошкова Наталія
офлайн
Схожі оголошення
Однушка в центре фонтанки Фонтанка 9
  • Однокімнатна
  • 35 м2
  • 10 / 10 пов.
32 000 $
Продам 1комн квартиру Фонтанка Сити, с парковкой. Этаж 10/10, 35,5кв.м застекленный балкон, теплый пол. Цена 32000 $ 0500702081 Остаётся стиральная машинка, бойлер, холодильник, кровать. С квартирой идет крытое парковочное место.
Фонтанка
Продам стоматологический кабинет в Каменском Кам'янське 7
  • Двокімнатна
  • 57 м2
  • 1 / 3 пов.
33 000 $
Продам стоматологический кабинет общая площадь 57 кв м 2 большие комнаты с оборудованием и инструментом.помещение сухое и не угловое. без подвальное.решетки роллеты бронедвери автономка газовые конвектора. помещение выведено из жилого фонда .красная линия. справки по телефонам-0961101654 и 0635066845
Кам'янське
2-к квартира Київ, Шевченківський, 60000 $ Київ 12
  • Двокімнатна
  • 48 м2
  • 2 / 5 пов.
60 000 $
Шевченківський, Нивки вул. Саратівська,53 (бульвар Павла Вірського) на перетині з вулицею Салютною продам двокімнатну квартиру.Квартира з ремонтом розташована на 2/5 будинку. 47/30/8,5. Кімнати суміжні. Нові вікна, балкон металопластиковий, утеплений. Кахель на кухні та в санвузлі. Лічильники повірені. Охорона, домофон. Все,що Ви бачите на фото залишається в квартирі. Із техніки пральна машина, бойлер, варильна поверхня Ардо, духова шафа Вірпул . Підїзд з ремонтом. У дворі стоять відеокамери. Прибудинкова територія цього будинку зайняла перше місце в районі. Рядом Фора, дитячий садок, школа, сквер з бюветом, ринок Нивки. Рядом з будинком знаходиться гаражний КООП Нивки-2 в якому продається гараж. Ціна 60000 у.є за все. +5% агентство. комісія: 5%
Київ
офлайн
Мошкова Наталія
На сайті з 16 квітня 2020