1  / 20
Продаж 1к квартири з газовим котлом ЖК Атмосфера, Вишневе - фото 1
Продаж 1к квартири з газовим котлом ЖК Атмосфера, Вишневе - фото 2
Продаж 1к квартири з газовим котлом ЖК Атмосфера, Вишневе - фото 3
Продаж 1к квартири з газовим котлом ЖК Атмосфера, Вишневе - фото 4
Продаж 1к квартири з газовим котлом ЖК Атмосфера, Вишневе - фото 5
Продаж 1к квартири з газовим котлом ЖК Атмосфера, Вишневе - фото 6
Продаж 1к квартири з газовим котлом ЖК Атмосфера, Вишневе - фото 7
Продаж 1к квартири з газовим котлом ЖК Атмосфера, Вишневе - фото 8
Продаж 1к квартири з газовим котлом ЖК Атмосфера, Вишневе - фото 9
Продаж 1к квартири з газовим котлом ЖК Атмосфера, Вишневе - фото 10
Продаж 1к квартири з газовим котлом ЖК Атмосфера, Вишневе - фото 11
Продаж 1к квартири з газовим котлом ЖК Атмосфера, Вишневе - фото 12
Продаж 1к квартири з газовим котлом ЖК Атмосфера, Вишневе - фото 13
Продаж 1к квартири з газовим котлом ЖК Атмосфера, Вишневе - фото 14
Продаж 1к квартири з газовим котлом ЖК Атмосфера, Вишневе - фото 15
Продаж 1к квартири з газовим котлом ЖК Атмосфера, Вишневе - фото 16
Продаж 1к квартири з газовим котлом ЖК Атмосфера, Вишневе - фото 17
Продаж 1к квартири з газовим котлом ЖК Атмосфера, Вишневе - фото 18
Продаж 1к квартири з газовим котлом ЖК Атмосфера, Вишневе - фото 19
Продаж 1к квартири з газовим котлом ЖК Атмосфера, Вишневе - фото 20

Продаж 1к квартири з газовим котлом ЖК Атмосфера, Вишневе

Вишневе

Поскаржитись
45 000 $
2 перегляди оголошення | 0 сьогодні Показати статистику
Додано: 31 березня 2026, ID: 4883782
Характеристики
  • Без комісії Ні 
  • Кімнат
  • Загальна площа 39 м2
  • Площа кухні 13 м2
  • Поверх
  • Поверховість 10 
  • Ремонт Після будівельників 
  • Планування Роздільна 
  • Тип стін Цегляний 
Опис
52053
Найкраща ціна.
Вашій увазі пропонується затишна однокімнатна квартира у ЖК Атмосфера, вул. Європейська 32/1Б м. Вишневе
Знаходиться на 3 поверсі 10 поверхового будинку, що дуже актуально в наш час.

Квартира має гарне планування, загальна площа 38,6 м кв.
Ремонт : від забудовника.
Великою перевагою є наявність газового двоконтурного котла, що забезпечить комфортне та економне проживання навіть під час локдаунів.

Будинок уже майже заселений, зданий у 2022 році:
• зроблений з якісної червоної цегли, утеплений мінеральною ватою;
• закрита територія ЖК із дитячими та спортивними майданчиками;
• зони відпочинку та барбекю для мешканців;
• розвинена інфраструктура: поруч магазини, супермаркети Сільпо, АТБ, Фора;
• відмінна транспортна доступність: швидкий виїзд на Кільцеву дорогу, 10–15 хвилин до Києва. Пряме маршрутне таксі до м.Академмістечко, м.Теремки, м.Контрактова площа.

Чудовий варіант , як для особистого проживання, так і для здачі в оренду!
Право власності більше 3 років, тому мінімальне оформлення.

Ключі на руках!
Телефонуйте, пишіть — організуємо перегляд у зручний для вас час.
З повагою, представник агенції нерухомості «Dorogogo», Олег.
Зворотній зв’язок
Олег Сухий
офлайн
Схожі оголошення
Терміново!Продам 3-кімнатну квартиру Євгена Танцюри/Івана та Юрія Лип під програму Одеса 13
  • Трикімнатна
  • 93 м2
  • 4 / 10 пов.
92 999 евр.
Коли люди шукають квартиру — вони думають про майбутнє. А коли бачать цей варіант — розуміють, що майбутнє вже готове. 93 м² безпеки, простору та стабільності у будинку, який давно введений в експлуатацію. Поки хтось вкладає кошти в квадратні метри з очікуванням на 2026 рік, ви вже сьогодні можете отримати готову сімейну квартиру з усім, що важливо саме зараз: ✔ газ ✔ автономне живлення до 7 діб ✔ укриття ✔ ремонт ✔ меблі та техніка ✔ три окремі спальні + кабінет ✔ 2 лоджії ✔ 4 поверх із 10 Для порівняння: у ЖК Аврора новобудова в цьому ж сегменті коштує дорожче, але без ремонту, без меблів і з відкладеним комфортом. Тут ви не купуєте “перспективу”. Ви купуєте результат. Не бетон. Не обіцянки. Не рендер. А готовий простір для життя, де все вже працює на вас і вашу родину. Квартира для тих, хто обирає не квадратні метри — а рівень життя. Телефонуйте. Бо такі об’єкти ринок довго не тримає.
Одеса, Хаджибейський
БЕЗ % Продажа 2к квартиры, ул. Максима Кривоноса 10, Севастопольская площадь Київ 16
  • Двокімнатна
  • 54 м2
  • 4 / 4 пов.
56 000 $
БЕЗ % Продажа 2к квартиры, ул. Максима Кривоноса 10, Севастопольская площадь Продам 2к квартиру в Соломенском районе, Севастопольская площадь • Квартира на 4 /4 этажа, сталинка, кирпичный дом, газ • Общая площадь 54 м2, жилая 26 м2, кухня 7 м2 • Квартира в жилом состоянии, требуется ремонт • Балкон застеклен, своя комора под продукты, холл • Тихое место, рядом парковка, • Развитая инфраструктура, АТБ, ФОРА, магазины, кафе, • Ближайшее метро: Шулявская, Лыбедская, Вокзальная, Лукьяновская • Отличная транспортная развязка, Севастопольская площадь. . Ціна 56 000 $ БЕЗ КОМИСИИ! Ключи на сделке! Тел. 067-445-68-04
Київ, Солом'янський
Продаж 1 кімнатної квартири Проспект Романа Шухевича, 28а Київ 5
  • Однокімнатна
  • 34 м2
  • 4 / 16 пов.
39 000 $
Продається однокімнатна квартира на проспекті Романа Шухевича, 28а. Будинок серії БПС 1980 року, 4 поверх 16 поверхового будинку. Технологія будівництва - Утеплена панель, Тип будинку - Чеський проект. Немає газу, кухонна плита електрична. Загальна площа 34 кв.м, житлова кімната 17 кв.м, кухня 8,3 з виходом на балкон. Квартира має дуже зручне та популярне планування, стан житловий, але - після квартирантів. Із плюсів: встановлені метало-пластикові вікна, броньована дверь, мінялися труби. Під’їзд закривається на магнітний ключ. Будинок знаходиться у затишному дворі. Квартира дуже тепла і світла. Вікна виходять на парковку. Є балкон. Будинок розташований у мікрорайоні з розвинутою інфраструктурою: дитячий садочок у дворі, школа неподалік, невеличкий ринок, Сільпо, пошта, кав’ярні, крамнички. Поряд зупинка громадського транспорту у напрямку М.Чернігівська, М.Лівобережна та М.Почайна. Через дорогу маємо канал с пішохідною зоною для прогулянок. Ніхто не прописаний, первинні документи, за необхідністю готові до якомога швидкого оформлення, Ціна 39000 у.о. тел 050 355 37 45 Катерина
Київ, Дніпровський
офлайн
Олег Сухий
На сайті з 16 квітня 2020