1  / 14
Продаж 150м2 с.Підгірці/Обухівський р-н/7 соток/з ремонтом/басейн/Газ - фото 1
Продаж 150м2 с.Підгірці/Обухівський р-н/7 соток/з ремонтом/басейн/Газ - фото 2
Продаж 150м2 с.Підгірці/Обухівський р-н/7 соток/з ремонтом/басейн/Газ - фото 3
Продаж 150м2 с.Підгірці/Обухівський р-н/7 соток/з ремонтом/басейн/Газ - фото 4
Продаж 150м2 с.Підгірці/Обухівський р-н/7 соток/з ремонтом/басейн/Газ - фото 5
Продаж 150м2 с.Підгірці/Обухівський р-н/7 соток/з ремонтом/басейн/Газ - фото 6
Продаж 150м2 с.Підгірці/Обухівський р-н/7 соток/з ремонтом/басейн/Газ - фото 7
Продаж 150м2 с.Підгірці/Обухівський р-н/7 соток/з ремонтом/басейн/Газ - фото 8
Продаж 150м2 с.Підгірці/Обухівський р-н/7 соток/з ремонтом/басейн/Газ - фото 9
Продаж 150м2 с.Підгірці/Обухівський р-н/7 соток/з ремонтом/басейн/Газ - фото 10
Продаж 150м2 с.Підгірці/Обухівський р-н/7 соток/з ремонтом/басейн/Газ - фото 11
Продаж 150м2 с.Підгірці/Обухівський р-н/7 соток/з ремонтом/басейн/Газ - фото 12
Продаж 150м2 с.Підгірці/Обухівський р-н/7 соток/з ремонтом/басейн/Газ - фото 13
Продаж 150м2 с.Підгірці/Обухівський р-н/7 соток/з ремонтом/басейн/Газ - фото 14

Продаж 150м2 с.Підгірці/Обухівський р-н/7 соток/з ремонтом/басейн/Газ

Підгірці

Поскаржитись
415 000 $
0 переглядів оголошення | 0 сьогодні
Додано: 28 липня 2026, ID: 5180597
Характеристики
  • Без комісії Ні 
  • Кімнат
  • Загальна площа 150 м2
  • Поверховість
  • Площа ділянки 7 сот.
  • Ремонт Авторський проєкт 
Опис
Продаж сучасного теплого будинку біля чистого озера, всього за 15 хвилин від Києва по Новообухівській трасі.

Будинок перебуває на стадії оздоблення.

Характеристики:
• Висота стелі — 2,9 м;
• Підлога — керамограніт;
• Стіни — керамоблок, гіпсова штукатурка та фарбування;
• Стеля — натяжна;
• Двері прихованого монтажу.

Комунікації та опалення:
• Газ;
• Електрокотел;
• Тепла водяна підлога;
• Як альтернативне джерело опалення встановлюються камін та дизельний генератор (індивідуально для кожного будинку).

Водопостачання:
• Централізоване водопостачання;
• Вода з артезіанської свердловини.

Комплектація та благоустрій:
• Власний вихід до води;
• Алюмінієві вікна;
• Огорожа;
• Озеленення території;
• Готові фасади.

Додатково можливо замовити:
• Альтанку;
• Гараж;
• Теплицю;
• Навіс для автомобіля.
З неймовірними краєвидами та басейном 4×8 м.

Вартість вказана за будинок із повним внутрішнім та зовнішнім оздобленням, земельною ділянкою площею 7 соток, а також повним пакетом документів.

КОД: # A 2 9 8 0 5
Зворотній зв’язок
Ирина
офлайн
Схожі оголошення
Продажа- частина будинку- Ірпінь - 81.000 $ Ірпінь 18
  • Трикімнатна
  • 86.4 м2
  • 1.82 сотка
81 000 $
ПРОДАЖ ЧАСТИНИ БУДИНКУ • Ірпінь • 81000 $ Без комісії • Торг можливий • Огляд у зручний час Продається частина будинку з окремим входом і ділянкою 1,82 сотки. Будинок готовий до проживання: двоконтурний котел, металопластикові вікна, асфальтований під’їзд, у кухні є погріб. ✅ Характеристики Площа: 86,4 м², житлова 41,1 м² 3 кімнати: 16,5 / 15,4 / 9,2 м² Кухня: 11,4 м², санвузол: 5,6 м² Коридори та комори: 28+ м² Стіни: цегла • Перекриття: дерево/бетон Висота стель: 2.70–2.80 м ✅ Земля 1,82 сотки, приватизована ✅ Локація Зупинка — 200 м Магазини — 200 м Тихий приватний сектор 81 000 $Без комісії. Торг. Телефонуйте!
Ірпінь
Терміново!Продаж будинку в Совіньйоні архітектурний проєкт з басейном і гостьовим будинком Одеса 18
  • Чотирикімнатна
  • 450 м2
  • 10 соток
1 400 000 $
Продам будинок в Совіньйоні 450 м² чистого простору від Архітектора Садовського на ділянці 10 соток. Без компромісів. Просто заїхати та жити. У будинку: - 4 майстер-спальні (кожен зі своїм простором та гардеробними кімнатами) - кухня-вітальня - велика, світла, з виходом у двір - окремий гостьовий будинок ~100 м² (ідеально під гостей / оренду / персонал) - гараж на 3 авто - відкритий басейн з зоною відпочинку Це не будинок – це рівень. Мінімалізм, геометрія, дорога архітектура, все в одному стилі. Двір – як у європейських віллах: зелень, приватність, чиста естетика. Басейн - з мозаїкою та зоною релаксу. Лежаки, газон – все вже готове з ландшафтом. Локація: закрита, тиха та безпечна територія з власною атмосферою. Поруч знаходяться коплекс відпочинку Йолки-Палки, ресторани Berlys, AATMA NAMASTE, NAVI Sushi Bar, фітнес клуби, спа та салони краси. Школи — Fayna Centre та ліцей Ерудит. Зручна транспортна розв’язка — маршрутка №220 і трамвай №27. До моря — кілька хвилин, до міста — близько 15 хвилин. Совіньйон – це вже бренд. Тихо, закрито, безпечно. І при цьому до міста рукою подати. Торг
Одеса, Київський
Продаж будинку. Мікрорайон. Ювілейна. Вулиця Владислава Ревенка Кривий Ріг 16
  • Двокімнатна
  • 50 м2
  • 6 соток
25 000 $
Вулиця Владислава Ревенка ( скляра). Мікрорайон. Ювілейна. Продаж будинку. Топ місце. Майже 6 сотих приватизованої землі. Усі комунікації ( газ,світло, вода). Будинок шлаколитий в плитці. Звичайний жилий стан ( після бабусі). Усе впорядковано, доглянуто. Є літня кухня, технічні споруди, погріб. Чудово підійде під реконструкцію, або нове будівництво. В цьому районі рідко щось виходить в продаж! Без боргів і проблем. Документи готові. Телефонуйте розповім детальніше. Ваш рієлтор Бартков Роман.
Кривий Ріг, Саксаганський