1  / 10
Продаж 1 кімнатної квартири, проспект Павла Тичини 5А,  35 м2 озеро Тельбін, та Дніпровська набережн - фото 1
Продаж 1 кімнатної квартири, проспект Павла Тичини 5А,  35 м2 озеро Тельбін, та Дніпровська набережн - фото 2
Продаж 1 кімнатної квартири, проспект Павла Тичини 5А,  35 м2 озеро Тельбін, та Дніпровська набережн - фото 3
Продаж 1 кімнатної квартири, проспект Павла Тичини 5А,  35 м2 озеро Тельбін, та Дніпровська набережн - фото 4
Продаж 1 кімнатної квартири, проспект Павла Тичини 5А,  35 м2 озеро Тельбін, та Дніпровська набережн - фото 5
Продаж 1 кімнатної квартири, проспект Павла Тичини 5А,  35 м2 озеро Тельбін, та Дніпровська набережн - фото 6
Продаж 1 кімнатної квартири, проспект Павла Тичини 5А,  35 м2 озеро Тельбін, та Дніпровська набережн - фото 7
Продаж 1 кімнатної квартири, проспект Павла Тичини 5А,  35 м2 озеро Тельбін, та Дніпровська набережн - фото 8
Продаж 1 кімнатної квартири, проспект Павла Тичини 5А,  35 м2 озеро Тельбін, та Дніпровська набережн - фото 9
Продаж 1 кімнатної квартири, проспект Павла Тичини 5А,  35 м2 озеро Тельбін, та Дніпровська набережн - фото 10

Продаж 1 кімнатної квартири, проспект Павла Тичини 5А, 35 м2 озеро Тельбін, та Дніпровська набережн

Київ, Дніпровський

Поскаржитись
50 000 $
11 переглядів оголошення | 1 сьогодні Показати статистику
Додано: 4 лютого 2026, ID: 4727673
Характеристики
  • Без комісії Ні 
  • Кімнат
  • Загальна площа 35 м2
  • Площа кухні 6.7 м2
  • Поверх
  • Поверховість
  • Ремонт Житловий стан 
  • Тип стін Панельний 
  • Опалення Централізоване 
Опис
Продаж 1 кімнатної квартири, проспект Павла Тичини 5А, 35 м2 озеро Тельбін, та Дніпровська набережна

Пропонується до продажу однокімнатна квартира в одному з найзеленіших районів Києва - Березняки, Дніпровського району.

2 поверх 9-поверхового будинку.

Квартира в житловому стані, балкон засклений, с/в суміжний, є газ, що дуже актуально в наш час. Все, що на фото - залишається. Будинок розташований не над дорогою, а це тиша та спокій гарантовані.

Чудова інфраструктура: поруч зупинка транспорту, кілька шкіл та дитячих садочків, магазини та супермаркети , банки, аптеки, ринок, поліклініка - все в пішій доступності.

На громадському транспорті до метро Лівобережна 10 хвилин, до центру міста 15-20 хвилин. Транспорт ходить постійно.

Квартира ідеально підійде як для власного проживання, так і для орендного бізнесу. Документи готові до угоди. Телефонуйте!

Ціна 50 000 у.о.

Марина 0505077158
valion.ua /1144801
Зворотній зв’язок
Марина Миколаївна
офлайн
Схожі оголошення
Продам 1к.квартиру Лівий берег (р-н вул. Калинова) Дніпро 8
  • Однокімнатна
  • 31 м2
  • 7 / 9 пов.
30 000 $
Продам 1к.кв. на лівому березі Дніпра (р-н вул. Калинова) + Зручне місце розташування. Поруч супермаркети, магазини, транспортная розвязка. + середній поверх - 7/9 пов. + цегляний будинок Ліфт S=31 загальна площа Балкон засклений. У квартирі виконаний капітальний ремонт, а саме повна заміна електро.проводки, труби, вікна. Водонагрівач (бойлер). Душова кабіна. Залишається усе крім стола та телевізора. З усих більш детальних питань прошу дзвонити на вказаний номер. На повідомлення можу не відповісти вчасно
Дніпро, Амур-Нижньодніпровський, Калинова
Продам 2к.квартиру ж/м Тополь Дніпро 4
  • Двокімнатна
  • 52 м2
  • 5 / 9 пов.
35 000 $
Продам 2к.квартиру ж/м Тополь 5/9 эт. Общая площадь S=52/30/7 Раздельные комнаты. Центральное отопление. Квартира в жилом состоянии Возможно обсудить наличие мебели и техники. По всем более детальным вопросам прошу звонить или писать в телеграмм, на сообщение здесь могу не ответить. т19
Дніпро, Шевченківський, Тополь
Продам 2к.квартру р-н Просп. О. Поля Дніпро 12
  • Двокімнатна
  • 45 м2
  • 3 / 5 пов.
35 000 $
Продам 2к.кв. р-н просп. О. Поля + Зручне місце розташування. Поруч супермаркети, магазини, транспортная розвязка. + середній поверх - 3/5 пов. S=46 м2 загальна площа Квартира у житловому стані Водонагрівач (бойлер). Душова кабіна. З усих більш детальних питань прошу дзвонити на вказаний номер. На повідомлення можу не відповісти вчасно
Дніпро, Центральний
офлайн
Марина Миколаївна
На сайті з 28 травня 2025
Realtors|Перевірений партнер
VALION
Довіряйте професіоналам!
VALION — лідер на ринку нерухомості, що працює з 2007 року. За час своєї роботи ми досягли не тільки визнання як професіоналів своєї справи та безліч задоволених клієнтів, але й отримали визнання на міжнародних конференціях — як компанія року. Мета нашої компанії — це не тільки підбір нерухомості клієнту, а й допомога в оформленні угоди від «А» до «Я».