1  / 20
Продаж 1-кімнатної квартири (51м2), Крюківщина, Євромісто 2 - фото 1
Продаж 1-кімнатної квартири (51м2), Крюківщина, Євромісто 2 - фото 2
Продаж 1-кімнатної квартири (51м2), Крюківщина, Євромісто 2 - фото 3
Продаж 1-кімнатної квартири (51м2), Крюківщина, Євромісто 2 - фото 4
Продаж 1-кімнатної квартири (51м2), Крюківщина, Євромісто 2 - фото 5
Продаж 1-кімнатної квартири (51м2), Крюківщина, Євромісто 2 - фото 6
Продаж 1-кімнатної квартири (51м2), Крюківщина, Євромісто 2 - фото 7
Продаж 1-кімнатної квартири (51м2), Крюківщина, Євромісто 2 - фото 8
Продаж 1-кімнатної квартири (51м2), Крюківщина, Євромісто 2 - фото 9
Продаж 1-кімнатної квартири (51м2), Крюківщина, Євромісто 2 - фото 10
Продаж 1-кімнатної квартири (51м2), Крюківщина, Євромісто 2 - фото 11
Продаж 1-кімнатної квартири (51м2), Крюківщина, Євромісто 2 - фото 12
Продаж 1-кімнатної квартири (51м2), Крюківщина, Євромісто 2 - фото 13
Продаж 1-кімнатної квартири (51м2), Крюківщина, Євромісто 2 - фото 14
Продаж 1-кімнатної квартири (51м2), Крюківщина, Євромісто 2 - фото 15
Продаж 1-кімнатної квартири (51м2), Крюківщина, Євромісто 2 - фото 16
Продаж 1-кімнатної квартири (51м2), Крюківщина, Євромісто 2 - фото 17
Продаж 1-кімнатної квартири (51м2), Крюківщина, Євромісто 2 - фото 18
Продаж 1-кімнатної квартири (51м2), Крюківщина, Євромісто 2 - фото 19
Продаж 1-кімнатної квартири (51м2), Крюківщина, Євромісто 2 - фото 20

Продаж 1-кімнатної квартири (51м2), Крюківщина, Євромісто 2

Крюківщина

Поскаржитись
3 165 255 грн.
4 перегляди оголошення | 0 сьогодні Показати статистику
Додано: 31 січня 2026, ID: 4710318
Характеристики
  • Без комісії Ні 
  • Кімнат
  • Загальна площа 68.07 м2
  • Площа кухні 20 м2
  • Поверх
  • Поверховість 10 
Опис
До вашої уваги пропонується на продаж квартира у сучасному ЖК Євромісто 2.
Крюківщина, вулиця Добра.

Простора 2-кімнатна квартира, загальною площею 68,07 м2;
Розташована на 6-му поверсі 10-го будинку, секція 6;
Здача в експлуатацію - 1 квартал 2026 року.

46500 грн за м2 / 3165255 грн / еквівалент $74477 по курсу 42,5.

Ви отримуєте вигідну пропозицію: ціна на 20–40% нижча, ніж на аналогічні квартири у столиці, тому це оптимальний варіант з точки зору інвестицій та щоденного комфорту.

Комплекс розташований усього за 3 км від Києва - це пряма доступність як для автотранспорту, так і громадського: до метро чи центру міста можна добратися швидше, ніж із багатьох житлових масивів столиці.

Євромісто 2 - це повноцінне місто в місті, де для вашого життя вже створено сучасну інфраструктуру. На території - власні магазини, кафе, салони, фітнес-клуб, парк із зонами для відпочинку та дозвілля, озера з облаштованими пляжами, дитячі та спортивні майданчики, закрита доглянута територія з цілодобовою охороною та відеоспостереженням. Дім і двір - абсолютно без машин, паркінг окремий, що гарантує максимальну безпеку для дітей та комфортний простір для мешканців.

В кожній квартирі - автономне газове опалення, якісні енергозберігаючі системи, шумоізоляція, сучасні планування та високі стелі. Поруч із комплексом - супермаркети, школи, дитячі садки, новітній медичний центр, зупинки автобусів і залізнична станція Вишневе.

Це місце для затишного і безпечного життя, де легко поєднувати роботу, відпочинок та сімейний комфорт. Усе необхідне - поруч, а додаткові державні програми іпотеки у 2026 році дозволяють придбати квартиру на вигідних умовах, без зайвих переплат та ризиків. Звертайтесь, щоб обрати свою ідеальну квартиру у Євромісто 2 та стати частиною сучасної, дружньої громади. На вибір є площі, поверх та планування, звертайтесь!