1  / 20
ПРОДАЖ 1 кім.квартири Бровари, 2 поверх - фото 1
ПРОДАЖ 1 кім.квартири Бровари, 2 поверх - фото 2
ПРОДАЖ 1 кім.квартири Бровари, 2 поверх - фото 3
ПРОДАЖ 1 кім.квартири Бровари, 2 поверх - фото 4
ПРОДАЖ 1 кім.квартири Бровари, 2 поверх - фото 5
ПРОДАЖ 1 кім.квартири Бровари, 2 поверх - фото 6
ПРОДАЖ 1 кім.квартири Бровари, 2 поверх - фото 7
ПРОДАЖ 1 кім.квартири Бровари, 2 поверх - фото 8
ПРОДАЖ 1 кім.квартири Бровари, 2 поверх - фото 9
ПРОДАЖ 1 кім.квартири Бровари, 2 поверх - фото 10
ПРОДАЖ 1 кім.квартири Бровари, 2 поверх - фото 11
ПРОДАЖ 1 кім.квартири Бровари, 2 поверх - фото 12
ПРОДАЖ 1 кім.квартири Бровари, 2 поверх - фото 13
ПРОДАЖ 1 кім.квартири Бровари, 2 поверх - фото 14
ПРОДАЖ 1 кім.квартири Бровари, 2 поверх - фото 15
ПРОДАЖ 1 кім.квартири Бровари, 2 поверх - фото 16
ПРОДАЖ 1 кім.квартири Бровари, 2 поверх - фото 17
ПРОДАЖ 1 кім.квартири Бровари, 2 поверх - фото 18
ПРОДАЖ 1 кім.квартири Бровари, 2 поверх - фото 19
ПРОДАЖ 1 кім.квартири Бровари, 2 поверх - фото 20

ПРОДАЖ 1 кім.квартири Бровари, 2 поверх

Бровари

Поскаржитись
34 999 $
0 переглядів оголошення | 0 сьогодні
Додано: 18 червня 2026, ID: 5107245
Характеристики
  • Без комісії Ні 
  • Кімнат
  • Загальна площа 25.1 м2
  • Площа кухні 5 м2
  • Поверх
  • Поверховість
  • Ремонт Євроремонт 
  • Планування Студія 
  • Тип стін Шлакоблоковий 
  • Опалення Централізоване 
  • Комфорт Душевая кабина, Мебель на кухне, Видеонаблюдение, Парковочное место, Гостевой паркинг 
Опис
Продаж комфортної квартири в місті Бровари . Ідеальний варіант під купівлю першого житла або інвестиція під оренду.
Квартира розташова за адресою вул.Лісова 26, м.Бровари.
Загальна площа 25.1кв.м , комфортний 2 поверх . Тарифи на комунальні стандартні як для споживачів.
Квартиру власниця робила для себе все продумано до деталей. Кухня незвичайна зроблена на замовлення, меблі на замовлення є зона відпочинку та кухні. Санвузол спільний з душовою кабіною .
Територія ЖК знаходиться в тихому місті поруч вся необхідна інфраструктура, ТЦ «Термінал», нова пошта, кафе, спортзал , недалеко ліс.
Документи в порядку , чекаємо покупця з готівкою ! Телефонуйте перегляд по - домовленості
Зворотній зв’язок
Ріелтор Роксолана
офлайн
Схожі оголошення
Продаж 3к квартири вул. Білицька,18 Київ 2
  • Трикімнатна
  • 100 м2
  • 13 / 20 пов.
120 000 $
Продаж 3к квартири, кімнати роздільні. Ремонт. Будинок 2013 року знаходиться в тихій парковій зоні. Закрита територія на два будинки, магазин, зона відпочинку. Підключено генератор. Розвинена інфраструктура району, у 500 метрах громадський транспорт, ТЦ Балтійський.
Київ, Подільський
Продаж 1 кімнатної квартири по вул. Воскресенська . б.16, ЖК Паркові озера Воскресенка, Дніпровський Київ 9
  • Двокімнатна
  • 52 м2
  • 12 / 25 пов.
92 000 $
Продаж 1 кімнатної квартири по вул. Воскресенська . б.16, ЖК Паркові озера Воскресенка, Дніпровський район Дарниця Лівобережна на 12 поверсі 25 поверхового будинку. Загальна площа 52кв.м., житлова площа 20кв.м., площа кухні 13кв.м. Квартира з якісним сучасним ремонтом, повністю готова до проживання. Продумане планування забезпечує максимум простору та комфорту. Велика кухня стане улюбленим місцем для сімейних вечерь і теплих зустрічей із друзями. Переваги квартири: ✔ якісний ремонт – без додаткових витрат; ✔ простора житлова кімната; ✔ велика кухня 13 м²; ✔ комфортний 12-й поверх із гарним видом із вікон; ✔ сучасний будинок із швидкісними ліфтами та доглянутою прибудинковою територією. Переваги ЖК «Паркові Озера»: • закрита та доглянута територія; • поруч парк «Перемога» з озерами, зонами для прогулянок і відпочинку; • дитячі та спортивні майданчики; • магазини, супермаркети, кафе, аптеки, салони краси – усе в пішій доступності; • зручна транспортна розв’язка та швидкий доступ до метро. Ця квартира стане чудовим вибором як для власного проживання, так і для вигідної інвестиції під оренду. Ціна 92000у.о., 0976449950 Наталя,
Київ, Дніпровський
Продаж 2-к квартири вул. Макіївська 2 Київ 3
  • Двокімнатна
  • 42 м2
  • 3 / 5 пов.
70 000 $
Продаж 2-к квартири вул. Макіївська 2. Поруч з будинком є садочки, школи, парк. Дуже зручна транспортна розвʼязка. Капітальний ремонт, склопакети у всіх приміщеннях, замінена проводка, сантехніка, нові меблі в кухні, ванній. Балкон утеплений. Двері броньовані.
Київ, Оболонський
офлайн
Ріелтор Роксолана
На сайті з 16 квітня 2020