1  / 3
Продаж 1-к квартири в ЖК Кришталеві Джерела  вул.Метрологічна 58 - фото 1
Продаж 1-к квартири в ЖК Кришталеві Джерела  вул.Метрологічна 58 - фото 2
Продаж 1-к квартири в ЖК Кришталеві Джерела  вул.Метрологічна 58 - фото 3

Продаж 1-к квартири в ЖК Кришталеві Джерела вул.Метрологічна 58

Київ, Голосіївський

Поскаржитись
100 000 $
0 переглядів оголошення | 0 сьогодні
Додано: 18 жовтня 2025, ID: 4396432
Характеристики
  • Без комісії Ні 
  • Кімнат
  • Загальна площа 52 м2
  • Площа кухні 18 м2
  • Поверх
  • Поверховість
  • Ремонт Косметичний ремонт 
  • Тип стін Монолітний 
  • Опалення Централізоване 
Опис
Продаж 1-к квартири в ЖК Кришталеві Джерела по вул.Метрологічна 58. Будинок знаходиться на другій лінії від Хотівского ліса.
Квартира розташована на 2 поверсі/6 поверхового будинку.
Территорія ЖК під охороною и відеонаглядом.
Якісний ремонт у европейскому стилі. Підлога з ел. подігрівом. Мебльована якісними меблями. Ванна джакузі. Бойлер, Дитячий майданчик. Зона для барбекю, фонтани, ланшафи дизайн території.
У комплексі своя котельня.
Обжита інфраструктура: аптека, дитячий сад, Укрпочта, відділення банку, нотариус, "Новус", "Фора", школа.
Навколо садово-парковий комплекс Феофанія. Відмінний вариант для комфортного життя.
044 200 10 80
Зворотній зв’язок
АН Валион
офлайн
Схожі оголошення
  • Однокімнатна
  • 31.1 м2
  • 4 / 5 пов.
20 500 $
Продаж /Чернігів / Ремзавод/ Квартира по пр Миру на 4му поверху 5ти поверхового будинку без ремонту. Загальна 32м2, кімната 18м2 Нові металопластикові вікна. Нові вхідні двері. Біля будинку зупинка транспорту, магазини, аптеки
Чернігів
Продаж 3к квартири з покращеним плануванням (Ласточка) Кривий Ріг 20
  • Трикімнатна
  • 63 м2
  • 8 / 9 пов.
16 900 $
Якщо Ви шукаєте: Прекрасне планування з великою кухнею! Та краще розташування! Тоді наш варіант точно для Вас) Продам 3-кімнатну квартиру на Ластівці, розташовану на восьмому поверсі дев’ятиповерхового будинку, Довгинцівський район Основна інформація про квартиру: Розташування – зручний спальний район, з розвиненою інфраструктурою та всім необхідним для комфортного проживання. Поруч Варус, магазини, школи та садки, зупинки транспорту Планування – двостороннє, некутове, з роздільними кімнатами, двома лоджіями, більшою кухнею (8.6м), роздільним санвузлом. Стан – житловий, замінена сантехніка у ванній кімнаті, мінялися вікна на лоджіях на металопластикові, встановлений кондиціонер, бойлер, є лічильники на воду, металеві вхідні двері, новий ліфт у будинку. Квартира житлова, але потребує капітального ремонта. Зателефонуйте нам зараз для деталей та організації перегляду. Наша команда готова допомогти вам зробити правильний вибір!
Кривий Ріг, Довгинцівський
Продаж затишної 3к на Рудані Кривий Ріг 12
  • Трикімнатна
  • 58.3 м2
  • 5 / 5 пов.
18 200 $
Шукаєте простір, де у кожного буде своє місце? Ця квартира по вул.Героїв АТО - саме той варіант, де можна одразу "заїжджати та жити". Розташована на п'ятому поверсі п'ятиповерхового будинку. Усі кімнати в квартирі роздільні. Загальна площа - 58.3кв м, житлова - 41.6кв м, кухня - 5.6кв м. Квартира дуже тепла - не кутова! Повністю замінена сантехніка та проводка. Дах після капітального ремонту. Усі меблі та техніка залишаються - не потрібно витрачати гроші на облаштування! Є велика комора для зберігання речей. Також повністю облаштована дитяча кімната. Буквально за кілька кроків школи, садочки, аптеки, лікарні, магазини, супермаркети. Поруч є великий парк - це ідеальне місце для вечірніх прогулянок. Не зволікайте та телефонуйте!
Кривий Ріг
офлайн
АН Валион
На сайті з 28 травня 2025
Realtors|Перевірений партнер
VALION
Довіряйте професіоналам!
VALION — лідер на ринку нерухомості, що працює з 2007 року. За час своєї роботи ми досягли не тільки визнання як професіоналів своєї справи та безліч задоволених клієнтів, але й отримали визнання на міжнародних конференціях — як компанія року. Мета нашої компанії — це не тільки підбір нерухомості клієнту, а й допомога в оформленні угоди від «А» до «Я».