1  / 6
Продаж 1-к квартири  просп. Берестейський  11к1 - фото 1
Продаж 1-к квартири  просп. Берестейський  11к1 - фото 2
Продаж 1-к квартири  просп. Берестейський  11к1 - фото 3
Продаж 1-к квартири  просп. Берестейський  11к1 - фото 4
Продаж 1-к квартири  просп. Берестейський  11к1 - фото 5
Продаж 1-к квартири  просп. Берестейський  11к1 - фото 6

Продаж 1-к квартири просп. Берестейський 11к1

Київ, Шевченківський

Поскаржитись
87 000 $
1 перегляд оголошення | 0 сьогодні Показати статистику
Додано: 28 травня 2025, ID: 3898735
Характеристики
  • Без комісії Ні 
  • Кімнат
  • Загальна площа 53.3 м2
  • Площа кухні 16 м2
  • Поверх 34 
  • Поверховість 36 
  • Ремонт Після будівельників 
  • Тип стін Монолітний 
  • Опалення Централізоване 
Опис
Продаж 1-к квартири просп. Берестейський 11к1.
ЖК Manhattan City.
Роздільне планування.
З кухні вихід на лоджію з шикарним виглядом на місто, окремо спальня, є гардеробна кімната, суміщений санвузол.
Комплекс складається з трьох будинків, з унікальним фасадом і системою освітлення. Має власну інфраструктуру з лаунж-зоною.
Поруч є вся необхідна інфраструктура.

044 200 10 80

Зворотній зв’язок
АН Валион
офлайн
Схожі оголошення
1-к квартира Фастівський, Новосілки, 55000 $ Новосілки 8
  • Однокімнатна
  • 34 м2
  • 3 / 10 пов.
55 000 $
ЖК Sofia Nova від Мартинова с.Новосілки (Фастівський) Продаж 1-к квартири в новому ЖК закритого типу, розташований приблизно 7-10 хв. на авто від метро Теремки. Поверх - 3. Загальна площа - 34кв.м. - передпокій -4.4кв.м. - санвузол - 3.8кв.м. - кухня - 11.0кв.м. - житлова - 14.8кв.м. Монолітно - цегляний будинок, введено в експлуатацію. Фасад утеплений пінополістиролом - стіни - цегла. Індивідуальне опалення - 2х контурний газовий котел. Розведено електрику по квартирі Встановлено лічильники на воду, газ, електрику. Підлога з підігрівом / якісна стяжка / Виводи під сантехніку (водопостачання та каналізація) Санвузол - кахель. Кухня - кахель, робоча стіна. ЖК має ЗРУЧНЕ РОЗТАШУВАННЯ та зручне транспортне сполучення з Києвом: Поруч пролягає Одеська траса, а територія комплексу включає власну інфраструктуру з дитячим садком, магазинами та зонами відпочинку. Зручний виїзд на Кільцеву дорогу. Перегляд по домовленості. Телефонуйте у будь який час. Документам 3 роки. 55.000у.о. Без комісії, для покупця.
Новосілки
Продам квартиру 65 м2 Рівер Парк Набережна Перемоги 44П після забудовника Дніпро 16
  • Однокімнатна
  • 65 м2
  • 6 / 12 пов.
61 750 $
Продам квартиру 65 м2 в ЖК Рівер Парк вул. Набережна Перемоги 44П Квартира після забудовника. Площа 65,4/36,8/23,/7 м2. Поверх 6/12 Автономне газове опалення. Можна під програми кредитування.
Дніпро, Соборний
Продаж 1-кімнатної квартири в центрі міста з видом на річку Миколаїв 13
  • Однокімнатна
  • 27 м2
  • 7 / 9 пов.
17 500 $
Продається затишна 1-кімнатна квартира у центрі міста по вул. Шосейній (у будинку, де на першому поверсі розташований міський РАЦС). 7 поверх із 9 цегляного будинку (1980-ті роки забудови). Квартира тепла та світла, з цікавим плануванням:великий коридор, світла кімната, просторий панорамний балкон з видом на річку, металопластикові вікна, стан — житловий. Будинок цегляний, під’їзд облаштований пандусом. Двір облаштований: дитячий майданчик, волейбольний майданчик, паркувальні місця, камери спостереження з боку РАЦС Чудова локація: 150 м до річки (8 причал, яхт-клуб), 50 м до зупинки трамвая та автобуса, поруч гастрономи, аптеки, супермаркет, ресторан, автомат з джерельною водою біля будинку, безкоштовний пункт питної води.
Миколаїв, Корабельний
офлайн
АН Валион
На сайті з 28 травня 2025
Realtors|Перевірений партнер
VALION
Довіряйте професіоналам!
VALION — лідер на ринку нерухомості, що працює з 2007 року. За час своєї роботи ми досягли не тільки визнання як професіоналів своєї справи та безліч задоволених клієнтів, але й отримали визнання на міжнародних конференціях — як компанія року. Мета нашої компанії — це не тільки підбір нерухомості клієнту, а й допомога в оформленні угоди від «А» до «Я».