1  / 1
Продаж 1-к квартири 52,5 м2 м.Київ, вул.Гришка, 9   70000 $ - фото 1

Продаж 1-к квартири 52,5 м2 м.Київ, вул.Гришка, 9 70000 $

Київ, Дарницький

Поскаржитись
70 000 $
0 переглядів оголошення | 0 сьогодні
Додано: 16 грудня 2025, ID: 4593407
Характеристики
  • Без комісії Так 
  • Кімнат
  • Загальна площа 52.5 м2
  • Площа кухні 13 м2
  • Поверх 25 
  • Поверховість 34 
  • Ремонт Євроремонт 
  • Планування Роздільна 
  • Тип стін Цегляний 
  • Опалення Централізоване 
  • Комфорт Кондиционер, Душевая кабина, Мебель на кухне, Гардероб, Панорамные окна, Консъерж, Охраняемая территория, Лифт, Грузовой лифт 
  • Коммуникации Центральный водопровод, Электричество, Центральная канализация, Вывоз отходов, Асфальтированная дорога 
Опис
Адреса квартири: м.Київ, вул.Михайла Гришка, 9.
1-кімн.квартира, 25 поверх 34 поверх.будинку. Загальна площа 52,5 м2, жила - 22,1 м2, площа кухні - 13 кв.м. Один сумісний санвузол. Засклена металопластиковими вікнами лоджія. Квартира мебльована. Встановлені лічильники опалення, води та електроенергії.
Квартира в жилому стані. Підїзд чистий, охайний, працює консьєрж, домофон. Біля будинку дитячий майданчик, парковка для авто, шлагбаум. На першому поверсі будинку ресторан та інші обєкти соцкультпобуту. До будинку підключено резервне електроживлення від дизельгенератора та інвертора, що працює від LiFePO4 акамуляторів.
Неподалік станція метро Позняки (5 хв. пішки). Також поруч: Скандинавська гімназія, дитячі садки, Ветеринарна клініка, ТРЦ "Аладдін", "Піраміда", Епіцентр, медичні центри "Добробут", Oxford, супермаркети Novus, АТБ та інших магазинів, відділення банків, аптеки, кафе, Пузата Хата, Нова Пошта, МакДональдз, пряма траса до Міжнародного аеропорту "Бориспіль" та іші зручності для комфортного проживання.
Від власника. Власник - юридична особа.
Зворотній зв’язок
Анатолій Анатолійович
офлайн
Схожі оголошення
3-к квартира Дніпро, Центральний, 73000 $ Дніпро 13
  • Трикімнатна
  • 70 м2
  • 8 / 12 пов.
73 000 $
Продам 3к квартиру 70 м2 в ЖК Женева вул. Короленка, 22А, секція 6. Квартира в новобудові, після будівельників. Планується в кухню студію та 2 окремі кімнати з гардеробом. Автономне газове опалення. Вид на р. Дніпро.
Дніпро
1-к квартира Київ, Печерський, 79000 $ Київ 16
  • Однокімнатна
  • 35 м2
  • 9 / 9 пов.
79 000 $
Печерський, Лаврська, 4, метро Арсенальна. Це будинок біля дороги, вікнами у затишний двір та на Лавру. Висота стелі 2.75 м, чисті підїзди, кодовий замок. Будинок цегляний, теплий та затишний. Парковка безкоштовна і платна, На першому поверсі аптека. Площа квартири 33/17/7. Санвузол суміжний. В квартирі свіжий ремонт. Облаштована всіма необхідними меблями та технікою для Вашого комфортного проживання. Є кондиціонер, пральна машина, бойлер, варильна поверхня та духова шафа, телевізор, новий холодильник,та мікрохвильова. Шафа купе та в коридорі шафа для одягу, двоспальне ліжко. Пору ччудова інфраструктура. Зелений затишний і тихий печерський дворик, тенісні корти, поруч супермаркет NOVUS, парк Слави, Маріїнський парк, Києво-Печерська Лавра, Мистецький арсенал, новий ТРЦ Зоряний, Kyiv Food Market на Арсенальній, Бізнес-центр. Поруч вулиці Московська, Мазепи, Лаврська, Кловський узвіз, Лейпцизька, Грушевського. До станції метро "Арсенальна" 7 хвилини ходьби, зупинка наземного транспорту. Продається повністю з меблями та технікою за 80000 у.є. Агентство 3%. Є відеоогляд квартири. комісія: 3%
Київ
Сучасний комфорт у кожный деталы: 3 кім.кв. в ЖК Diamond Hall Черкаси 19
  • Трикімнатна
  • 92 м2
  • 2 / 10 пов.
156 000 $
Пропонується стильна 3-кімнатна квартира в новобудові в самому центрі ЖК: «Diamond Hall» комфорт, який відчувається з першого кроку! Ремонт зроблений у сучасному мінімалістичному стилі підкреслює бездоганний смак власників. Інтер'єр виконаний у трендових графітово-світлих тонах із використанням декоративних панелей, фактурних стін, прихованих дверей та ефектного LED-освітлення. Великоформатна плитка, якісні матеріали преміум класу, продумана ергономіка та сучасні дизайнерські рішення створюють атмосферу комфорту й елегантності. Кожна деталь продумана до дрібниць: стильна кухня, ефектна ТВ-зона, сучасні світильники, тепла підлога та технологічне оснащення квартири роблять її не лише красивою, а й максимально комфортною для життя. Це житло для тих, хто цінує якість, стиль та сучасний рівень комфорту. Переваги квартири: -встановлена система резервного живлення з інвертором, що забезпечує комфорт навіть під час відключень електроенергії; - тепла підлога для затишку в холодну пору року; -сучасна побутова техніка та продумані інженерні рішення; -2 місткі гардеробні кімнати для зручного зберігання речей; -якісні меблі та стильний інтер'єр; -використані сучасні технології для енергоефективності та комфорту; -функціональне планування з просторими кімнатами та великою кухнею. Квартира створена для тих, хто цінує якість, безпеку та сучасний стиль життя. Вам не доведеться витрачати час і кошти на ремонт усе вже продумано до дрібниць
Черкаси
офлайн
Анатолій Анатолійович
На сайті з 16 квітня 2020