1  / 11
Продаж 1-к квартира ЖК БРИТАНСЬКИЙ КВАРТАЛ, в. Дм. Луценка 12, Теремки - фото 1
Продаж 1-к квартира ЖК БРИТАНСЬКИЙ КВАРТАЛ, в. Дм. Луценка 12, Теремки - фото 2
Продаж 1-к квартира ЖК БРИТАНСЬКИЙ КВАРТАЛ, в. Дм. Луценка 12, Теремки - фото 3
Продаж 1-к квартира ЖК БРИТАНСЬКИЙ КВАРТАЛ, в. Дм. Луценка 12, Теремки - фото 4
Продаж 1-к квартира ЖК БРИТАНСЬКИЙ КВАРТАЛ, в. Дм. Луценка 12, Теремки - фото 5
Продаж 1-к квартира ЖК БРИТАНСЬКИЙ КВАРТАЛ, в. Дм. Луценка 12, Теремки - фото 6
Продаж 1-к квартира ЖК БРИТАНСЬКИЙ КВАРТАЛ, в. Дм. Луценка 12, Теремки - фото 7
Продаж 1-к квартира ЖК БРИТАНСЬКИЙ КВАРТАЛ, в. Дм. Луценка 12, Теремки - фото 8
Продаж 1-к квартира ЖК БРИТАНСЬКИЙ КВАРТАЛ, в. Дм. Луценка 12, Теремки - фото 9
Продаж 1-к квартира ЖК БРИТАНСЬКИЙ КВАРТАЛ, в. Дм. Луценка 12, Теремки - фото 10
Продаж 1-к квартира ЖК БРИТАНСЬКИЙ КВАРТАЛ, в. Дм. Луценка 12, Теремки - фото 11

Продаж 1-к квартира ЖК БРИТАНСЬКИЙ КВАРТАЛ, в. Дм. Луценка 12, Теремки

Київ, Солом'янський

Поскаржитись
120 000 $
0 переглядів оголошення | 0 сьогодні
Додано: 5 лютого 2026, ID: 4732161
Характеристики
  • Без комісії Ні 
  • Кімнат
  • Загальна площа 42 м2
  • Площа кухні 20 м2
  • Поверх
  • Поверховість
  • Ремонт Євроремонт 
  • Комфорт Охраняемая территория, Гостевой паркинг, Лифт 
Опис
Продажа 1-к квартира ЖК БРИТАНСКИЙ КВАРТАЛ, ул. Дм. Луценко 12, Теремки

#31205
Елегантна 1-к квартира в ЖК "БРИТАНСЬКИЙ КВАРТАЛ"! Ідеальна автономність та стиль!
Пропонується до продажу лаконічна та стильна 1-кімнатна квартира у ЖК "Британський Квартал". Це ідеальний вибір для тих, хто цінує якість, продуманість та комфорт життя!

Переваги та Особливості:
Якісний Ремонт та Дизайн: Квартира виконана з використанням високоякісних матеріалів. Кожен куточок продуманий для максимальної функціональності.

Продумане Зонування: Грамотно організовані різні зони (відпочинку, робоча, кухонна), що створює відчуття простору та зручності.

Натуральний Камінь в Інтер'єрі: Підвіконня та стільниці виконані з натурального каменю, що додає особливої елегантності та довговічності.

Повна Автономність (Ключова Перевага!):

Індивідуальний Газовий Котел: Забезпечує незалежність від міських мереж опалення та гарячої води. Ви самі керуєте теплом і витратами!

Газова Плита: Гарантує можливість приготування їжі навіть при відключенні електроенергії. Це ваша повна незалежність при будь-яких умовах!

ЖК "Британський Квартал": Розвинена інфраструктура, стильна архітектура та зручне транспортне сполучення.

Не пропустіть можливість придбати готову для життя, стильну та повністю автономну квартиру!
Зворотній зв’язок
kv.goloseevo
офлайн
Схожі оголошення
2-к квартира Київ, Шевченківський, 60000 $ Київ 12
  • Двокімнатна
  • 48 м2
  • 2 / 5 пов.
60 000 $
Шевченківський, Нивки вул. Саратівська,53 (бульвар Павла Вірського) на перетині з вулицею Салютною продам двокімнатну квартиру.Квартира з ремонтом розташована на 2/5 будинку. 47/30/8,5. Кімнати суміжні. Нові вікна, балкон металопластиковий, утеплений. Кахель на кухні та в санвузлі. Лічильники повірені. Охорона, домофон. Все,що Ви бачите на фото залишається в квартирі. Із техніки пральна машина, бойлер, варильна поверхня Ардо, духова шафа Вірпул . Підїзд з ремонтом. У дворі стоять відеокамери. Прибудинкова територія цього будинку зайняла перше місце в районі. Рядом Фора, дитячий садок, школа, сквер з бюветом, ринок Нивки. Рядом з будинком знаходиться гаражний КООП Нивки-2 в якому продається гараж. Ціна 60000 у.є за все. +5% агентство. комісія: 5%
Київ
Продаж 3-х кімнатної квартири. Мікрорайон Ювілейний. Кривий Ріг 14
  • Трикімнатна
  • 63 м2
  • 7 / 9 пов.
17 900 $
Мікрорайон Ювілейний, будинок 11. З вікон вид на Собор і на новий McDonald's. Продаж 3-х кімнатної квартири. Не вуглова. Вікна на дві сторони. Є балкон і лоджія. Стан ретро. Під ремонт. Без боргів і проблем. Документи готові. Телефонуйте розповім детальніше. Ваш рієлтор Роман.
Кривий Ріг, Саксаганський
Продаж 4-х кімнатної квартири. Вулиця Павла Глазового. Кривий Ріг 15
  • Чотирикімнатна
  • 98 м2
  • 8 / 9 пов.
37 000 $
Вулиця Павла Глазового ( балакіно), нові будинки. 4-х кімнатна квартира поліпшеного планування з холом ( перепланованна з 5 кімнатної, перепланування узаконено). Квартира не вуглова. Кімнати окремо. Гарне місце, поруч станція швидкісного трамвая " Бульвар Вечірній ", гіпермаркет "Метро", "Епіцентр", АТБ, автостоянка, школи, дитячі садочки. Гарний жилий стан. Металопластикові вікна, лоджія засклена металопластиком. Вбудована кухня і техніка. В квартирі залишаються усі корпусні та м'які меблі. Взагалі все що на фото залишається, можна зайти і жити. Будинок під управлінням осбб, чистий доглянутий під'їзд. Не зважаючи на велику площу за опалення більше 2000 грн не буває! Є лічильник на тепло і на усі комунікації є лічильники. Без боргів і проблем. Документи готові. Телефонуйте розповім детальніше. Ваш рієлтор Роман.
Кривий Ріг, Саксаганський
офлайн
kv.goloseevo
На сайті з 16 квітня 2020