1  / 6
Продам земельный Ділянка, участок 31 сот. Фастов, Кадлубиця - фото 1
Продам земельный Ділянка, участок 31 сот. Фастов, Кадлубиця - фото 2
Продам земельный Ділянка, участок 31 сот. Фастов, Кадлубиця - фото 3
Продам земельный Ділянка, участок 31 сот. Фастов, Кадлубиця - фото 4
Продам земельный Ділянка, участок 31 сот. Фастов, Кадлубиця - фото 5
Продам земельный Ділянка, участок 31 сот. Фастов, Кадлубиця - фото 6

Продам земельный Ділянка, участок 31 сот. Фастов, Кадлубиця

Фастів

Поскаржитись
6 500 $
57 переглядів оголошення | 0 сьогодні Показати статистику
Додано: 27 серпня 2024, ID: 3010028
Характеристики
  • Расстояние до ближайшего города до 5 км. 
  • Площадь участка 31 соток
  • Коммуникации Электричество, Асфальтированная дорога 
  • Постройки на участке Сарай, Погреб 
  • Инфраструктура Остановка транспорта 
  • Ландшафт Озеро, Лес 
Опис
Продам два земельных участка вместе 25 (строительство) и 6(ОСГ) соток. Местонахождение: район Кадлубиця г. Фастов. В конце улицы Житомирская. Место с отличным автомобильным сообщением, дороги расходятся в трех направлениях: Житомирская трасса, центр Фастова и на Бышев через Сосновку. Сам участок находится в тихом месте, рядом лес и озеро. Заведено электричество, поскольку на участке есть старый дом под снос, есть погреб и сарай.
Кінець тихої вулиці,, фасад з видом на дорогу, але вона за метрів 30, разом із кінцевою зупинкою автобуса, 15 хвилин до центра Фастова, поряд ліс, позаду поле, в пішій доступності озера
. На ділянці знаходиться стара будівля під зніс,
старий сарай, вже років 20 ніхто не жив. ПРОДАЄ власник, кадастровий номер, право власності оформлено, чекає покупця. По вулиці газ, за парканом криниця. Додаткові фото будуть з початком весни, наразі немає
потреби туди їхати, подивитись ділянку можна за вказаною адресою, додаткові запитання по телефону, або в переписці
Зворотній зв’язок
Евгений
офлайн
Схожі оголошення
Продаж земельної ділянки СТ Фіаніт, село Фурси. Біла Церква 2
    7 000 $
    Пропоную Вашій увазі продаж земельної ділянки в селі Фурси, СТ Фіаніт. Загальна площа ділянки 8 соток, приватизовано. Рівна, правильної форми. Цільове призначення – для ведення садівництва. Газ, світло по вулиці. Поруч ліс. В пішої доступності зупинка громадського транспорту, магазини, кафе. Відстань до Києва 80 км., до Білої Церкви 10 км. Вартість 7000 у.о., присутній торг.
    Біла Церква
    Земельна ділянка у селі Яблуниця - 0,83 га Яремче 9
      290 500 $
      Добре розвинена інфраструктура, зручний асфальтований під'їзд до ділянки та Національний природний парк навколо. Такі характеристики має ділянка, площею 0,83 га у с. Яблуниця. Ділянка доволі полога, прямокутної форми, чиста від дерев, але з прямим виходом у ліс. З верхньої частини ділянки відкривається вигляд на г. Хом'як. Неподалік готель "Шпиці" та колиба, до мінімаркету, аптеки - 800 м. Дана земельна ділянка розташована біля перевалу "Беркут" - це межа між Івано-Франківською та Закарпатською областями. Та головне, поруч з дорогою, що ведене до гірськолижного курорту Буковель (7 км, до 10 хв).
      Яремче
      Земельна ділянка у селі Яблуниця 2.1 га Яремче 11
        8 000 $
        Ця ділянка площею 2.1 га (з будинком). Вона розташована на пагорбі у с. Яблуниця, а отже дивиться на Говерлу, Петрос, Хом'як і Синяк. Поруч полонина Перці й чудово проглядається все карпатське село. Тож тут точно вдасться пройнятися духом життя в горах. До цієї огородженої земельної ділянки в горах є два заїзди. До асфальтованої дороги 600 м. Уся інфраструктура в межах 1,5 км. Земельна ділянка межує з лісопарковою зоною. Звідси до Буковелю 5 км.
        Яремче
        офлайн
        Евгений
        На сайті з 16 квітня 2020