Додано: 26 березня 2024, ID: 2795918
Характеристики
-
Расстояние до ближайшего города
В городе
-
Площадь участка
8 соток
-
Коммуникации
Электричество, Без коммуникаций
-
Инфраструктура
Остановка транспорта
Опис
Продам земельну ділянку, на якій є цегляний гараж: металічні ворота, вкритий шифером, розмір гаража 5,5 x 3,3, знаходиться за адресою вул. 1-й провулок Електриків, 7( район Лозова). Земельна ділянка площею 8 соток, на якій розміщений старий саманний будинок під зніс. Ділянка не приватизована, але є всі папери про куплю-продаж. Будинок та гараж вписані в папери. Гарне місце для дачі, саду, сонячних батарей. Готові на обмін : земельна ділянка, дача, гараж, будматеріали, розглянемо ваші пропозиції.
Схожі оголошення
Земельна ділянка для будівництва житлового будинку в с.Корчин(15км від Червонограда) площею 25 соток.Газ та електроенергія поряд.
На ділянці є став розміром 10х15мп з рибою
2
Продам участок 15 соток в коттеджном районе Павленки ( район ул. Ньютона ). Размеры- 30* 50 метров. Участок приватизированный, с кадастровым номером. Целевое назначение- для постройки дома. Находится на застроенной жилой улице. Цена- экв. 25000/
067-984-19-63, 050-557-90-11
Харків, Слобідський, Павленки
4
Ексклюзивна пропозиція: Земельна ділянка 7.7 га біля озера в с. Семенівка, Київська обл.
Пропонується до продажу земельна ділянка площею 7.7 гектарів у мальовничому селі Семенівка, Обухівського району Київської області. Ділянка має прямий вихід до зариблененого озера з лебедями та розташована в рекреаційній зоні.
Переваги ділянки:
Зручний доступ: Асфальтований під'їзд.
Ідеальний рельєф: Рівна поверхня.
Родючий ґрунт: Чорнозем.
Перспективне призначення: Під забудову та ведення садівництва.
Інфраструктура: Поруч проходить лінія електропередач (ЛЕП).
Ділянка ідеально підходить для будівництва приватного будинку, котеджного містечка або розміщення модульних будинків. +380973562483 WhatsApp/Viber