1  / 2
Продам земельну ділянку 26 соток в Гостомелі - фото 1
Продам земельну ділянку 26 соток в Гостомелі - фото 2

Продам земельну ділянку 26 соток в Гостомелі

Гостомель

Поскаржитись
19 500 $
4 перегляди оголошення | 0 сьогодні Показати статистику
Додано: 22 січня 2025, ID: 3492917
Характеристики
  • Расстояние до ближайшего города В городе 
  • Кадастровый номер 3210945900 
  • Площадь участка 26.77 соток
Опис
Продається земельна ділянка в Гостомелі, цільове призначення: для ведення особистого селянського господарства. Ділянка має рівну прямокутну форму, розміри 76,24 х 31,41 м.
Поруч вулиця Остромирська. Загальна вартість 19500$ (ціна за сотку 750$).
Є ще ділянки, деталі за телефоном.
Зворотній зв’язок
Світлана
офлайн