1  / 6
Продам Земельну ділянку 12соток,30*40,під Будівництво, 15кмКиїв - фото 1
Продам Земельну ділянку 12соток,30*40,під Будівництво, 15кмКиїв - фото 2
Продам Земельну ділянку 12соток,30*40,під Будівництво, 15кмКиїв - фото 3
Продам Земельну ділянку 12соток,30*40,під Будівництво, 15кмКиїв - фото 4
Продам Земельну ділянку 12соток,30*40,під Будівництво, 15кмКиїв - фото 5
Продам Земельну ділянку 12соток,30*40,під Будівництво, 15кмКиїв - фото 6

Продам Земельну ділянку 12соток,30*40,під Будівництво, 15кмКиїв

Велика Олександрівка

Поскаржитись
38 000 $
25 переглядів оголошення | 0 сьогодні Показати статистику
Додано: 22 січня 2025, ID: 3497989
Характеристики
  • Расстояние до ближайшего города до 15 км. 
  • Кадастровый номер 3220880901 
  • Площадь участка 12 соток
  • Коммуникации Асфальтированная дорога 
  • Ландшафт Озеро 
Опис
Найкраща Земельна ділянка для будинка Вашої мрії .

Київська область , Бориспільський район , с. Велика Олександрівка ,вулиця Сухомлинського , 15 км Київ

12 соток , розміри 30*40

Під Будівництво

Кадастровий номер
3220880901:01:001:0100

Асфальтований підʼїзд
Паркан по всій території

Сад фруктових дерев з плодами вже чекає на нового власника .

Можливе Підключення електроенергію до 25КВТ
Газ по вулиці .

Розвинута інфраструктура :
Садочок Їжачок , школа ВеликаОлександрівська , продуктові магазини , кавʼярні , укр. пошта , нова пошта , будівельні магазини , салон краси .

В селі є Озеро та парк для вечірніх прогулянок .

Кінцева маршрутки до м.Харківська що півгод. Школа, садок, школа мистецтв, сучасний стадіон, сквер, став, аптека, магазини, сільрада, кулінічі цілодобово - все 100м!
Дві траси на Київ 15хв.
Аеропорт 10хв. Епіцентр Бориспіль 10хв.

Затишне та спокійне село , в якому хочеться купувати земельну ділянку та будувати будиночок для проживання .

Локація та відео по запиту .

Перегляди в будь-який час зручний для Вас .

До зустрічі з GoldenKeyWithIrina
Зворотній зв’язок
Ирина Игоревна
офлайн
Схожі оголошення
Земельна ділянка в Дорогинці Фастів 9
    19 000 $
    Дорогинка. Фастівський район. Продається газифікована та електрифікована земельна ділянка приватизована 34 сотки (всі документи в наявності). Будинок з відкритою терасою, потребує капремонту 112,6 кв. м. Водопровід централізований, каналізація-септик. Усі комунікації підведені. На ділянці сарай з дровами, сухий погріб та гараж, газифікована літня кухня. Альпійська гірка, доріжки, фруктові дерева, альтанка з сортовим виноградом. Ідеальне та затишне місце для проживання та відпочинку. Село тихе, дві крамниці, школа, амбулаторія, церква. Ліс, каскад озер (і для риболовлі, і для пляжного відпочинку). У 5 хвилинах - автобусна зупинка (автобуси до Фастова і пряма маршрутка до Києва). Детальна інформація - за вказаним номером телефону. Перегляд - за попередньою домовленістю. Вартість об'єкта містить всі додаткові витрати 19000 у. о.
    Фастів
    Земельна ділянка в Фастовці Фастів 5
      5 700 $
      Фастівець Фастівського району.Продається земельна ділянка для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) площею 10 соток приватизовані поряд зі ставком. Світло, газ поряд. Вартість ділянки 5 700у.о (з урахуванням усіх додаткових витрат і податків).
      Фастів
        4 900 $
        Пгт Калита ул. Квитнева 217.Броварской р. н. 14.6сот.под строительство. в пгт. инфраструктура. До города 25км Торг Возможен обмен на авто
        Бровари
        офлайн
        Ирина Игоревна
        На сайті з 16 квітня 2020