1  / 3
Продам земельну ділянку 10 сот - фото 1
Продам земельну ділянку 10 сот - фото 2
Продам земельну ділянку 10 сот - фото 3

Продам земельну ділянку 10 сот

Чернівці

Поскаржитись
200 000 грн.
14 переглядів оголошення | 0 сьогодні Показати статистику
Додано: 27 серпня 2024, ID: 3012405
Характеристики
  • Расстояние до ближайшего города В городе 
  • Кадастровый номер 7310136300240020331 
  • Площадь участка 10 соток
  • Ландшафт Холмы, Лес 
Опис
Продаю свою дачу.
Не вагайтесь запронувати свою ціну після перегляду.
10 соток прямокутної форми.
На ділянці коробка з цегли і керамблоку, стоїть на бетонних блоках Гермес і перекрито залізобетонними плитами.
Є підвал, повністю ізольований.
Чисте повітря. Відмінне місце.
На ділянці великий горіх і поруч столітній дуб, під яким ростуть білі гриби.
Є водойма на ділянці.
Ділянка має нахил, будинок стоїть на рівній частині.

Як доїхати? Їдете по вул. Спаській, після перетину вул. Веренчанської та Лужанської перший поворот наліво (дивіться кадастрову карту). Вулиця тупикова. Нижче є галявина.
Садове товариство Черемшина # 149/166.
До стовпа 60 м, неподалік люди живуть цілий рік.
Дивіться за кадастровою картою розташування.
Продаю не поспішаючи, хто прийшов і подивився, далі нотаріус і ви власник цього прекрасного місця.
Давайте домовимся: Ви оглядаєте дачу, а далі робите свою пропозицію по вартості.
Дякую за увагу.
Зворотній зв’язок
Ірина
офлайн
Схожі оголошення
Продам участок 8,5 соток, все коммуникации, СТ "Приморский" Черноморск Молодіжне 5
    14 900 $
    Продам участок в пригороде г. Черноморск - СТ "Приморский". Владелец! Без оплаты посреднических услуг! Документы в порядке и готовы к сделке. Кадастровый номер присвоен. Площадь - 8,5 соток (потенциально, можно разделить на 2 участка, благодаря 2 фасадным сторонам). Все коммуникации вдоль участка - вода, электричество, и главное - ГАЗ (труба прямо по границе участка - видно на фото). Дорога - твёрдое покрытие, можно проезжать в любое время года. До асфальтированной основной дороги - 45 м. До ближайшего супермаркета "Атика" - 350 м. До моря - около 800 м. До Черноморска - несколько минут на автомобиле (3-5 минут). Благодаря доступности всех коммуникаций, включая газ, и удачному расположению в непосредственной близости к Черноморску и морю, можно построить дом для круглогодичного проживания либо отель для приезжих, что очень популярно в этой местности (можно глянуть по карте Google).
    Молодіжне
    Земельна ділянка 1.5 га з незавершеним будівництвом с. Неліпино | м. Свалява Свалява 11
      99 750 $
      Продам незавершене будівництво промислової будівлі на земельній ділянці площею 1,5 га (150 соток), акт, розташоване на границі м. Свалява та с. Неліпино. Цільове призначення ділянки - промислове будівництво. Об’єкт розташований на землях с. Неліпино, 500 м від м. Свалява, вул. Торгова 20. На ділянці знаходяться цоколь адмін будівлі, фундаменти під колони для будівлі 120/18 м. Можна поставити любу частину. Територія грунт, до асфальту 500 м, дорога відсипана щебнем, електроенергія. Ціна 665 $ за сотку. Власник Петро. Телефонуйте. За потреби, вишлю посилання на відео.
      Свалява
      Земельний масив 3 ГА під забудову біля КМ «Swisstown» Копилів Київ 11
        300 $
        Унікальна пропозиція для забудовників та інвесторів! Земельний масив 3 ГА під забудову біля КМ «Swisstown» Київська область (с. Копилів) — лише 40 км від Києва по Житомирській трасі. Можлива купівля як усього масиву, так і окремих його частин. Ділянка юридично складається з 3 наділів: 20 га 10 га 3 га Переваги об'єкта: Призначення: під котеджну забудову (КМ, таунхауси, еко-резорт). Комунікації: До ділянки вже підведено газ.. Рельєф та ландшафт: Ділянка рівна. Місцями на території росте ліс. Всього за 7 км від ділянки пройде Нова Кільцева дорога (ВКАД). Локація-преміум: навпроти елітного котеджного містечка Swisstown («Швейцарське містечко»). Супер-ціна для цієї локації: всього 300 у.е. за сотку! БЕЗ КОМІСІЇ (від власника).
        Київ, Святошинський
        офлайн
        Ірина
        На сайті з 16 квітня 2020