1  / 17
Продам власну квартиру - фото 1
Продам власну квартиру - фото 2
Продам власну квартиру - фото 3
Продам власну квартиру - фото 4
Продам власну квартиру - фото 5
Продам власну квартиру - фото 6
Продам власну квартиру - фото 7
Продам власну квартиру - фото 8
Продам власну квартиру - фото 9
Продам власну квартиру - фото 10
Продам власну квартиру - фото 11
Продам власну квартиру - фото 12
Продам власну квартиру - фото 13
Продам власну квартиру - фото 14
Продам власну квартиру - фото 15
Продам власну квартиру - фото 16
Продам власну квартиру - фото 17

Продам власну квартиру

Лозова

Поскаржитись
9 000 $
5 переглядів оголошення | 0 сьогодні Показати статистику
Додано: 30 жовтня 2025, ID: 4439637
Характеристики
  • Без комісії Ні 
  • Кімнат
  • Загальна площа 35 м2
  • Площа кухні 8 м2
  • Поверх
  • Поверховість
  • Тип будинку Житловий фонд 80-90-ті 
  • Ремонт Косметичний ремонт 
  • Планування Роздільна 
  • Тип стін Цегляний 
  • Опалення Централізоване 
  • Комфорт Душевая кабина, Мебель на кухне, Лифт 
  • Коммуникации Газ, Центральный водопровод, Электричество, Центральная канализация, Вывоз отходов, Асфальтированная дорога 
Опис
Продам однокімнатну квартиру на 5 мікрорайоні. Восьмий поверх, не кутова, ліфт працює. Загальна площа 35 кв. Є додаткова комора між поверхами для зберігання речей.
Сантехнічні комунікації та радіатори опалення замінені. Вхідні двері металеві, вікна пластикові. Підлога в ванній, коридорі та кухні - плитка, в залі - лінолеум. Лічильники на газ, воду, світло. Загальний косметичний ремонт проводився 7 років назад. Квартира затишна, готова до заселення. Борги за комунальні послуги відсутні. Документи готові.
Інфраструктура: Супермаркет "Рулька", ринок, продовольчі та господарські магазини, кафе, школа, дитячий садок, зупинка громадського транспорту - 200 м.
Зворотній зв’язок
Дмитро
офлайн
Схожі оголошення
Продам 2-ком квартиру с РЕМОНОМ на Дюковской Одеса 4
  • Двокімнатна
  • 60 м2
  • 13 / 17 пов.
60 000 $
В продаже 2-комн квартира 60/32/9,5 м2 в центре города ул.Дюковская / Дидрихсона возле Морской и Строительной академий. Расположена на 13 эт /17эт. НОВОГО КИРПИЧНОГО дома. Квартира с современным ремонтом, теплая и солнечная. Полностью укомплектована мебелью и техникой. Заходи и живи! Две уютные РАЗДЕЛЬНЫЕ комнаты (15м2 +17м2), ГАРДЕРОБНАЯ. Раскрытая, застекленная и утепленная лоджия на две комнаты. КОМФОРТНАЯ кухня, большой санузел. Установлен счетчик подачи отопления. Закрытая и охраняемая придомовая территория. Остается вся мебель и техника. Документы готовы к продаже!
Одеса, Приморський
Продам 1 кімн 2/5 поверх, Черемушки Одеса 4
  • Однокімнатна
  • 31 м2
  • 2 / 5 пов.
30 000 $
ЕКСКЛЮЗИВ, ЦІНА З ОФОРМЛЕННЯМ! Терміново продам 1 кімн. квартиру на Черемушках, вул. Космонавтів. Розташована на 2 поверсі / 5 поверх. будинку, НЕ ФАСАДНА. Другий ряд будинків, зелений ТИХИЙ ДВІР. Квартира в житловому стані, СВІТЛА і ДУЖЕ ТЕПЛА, НЕ кутова. На кухні залишається НОВА газова плита (з магазину). Санвузол фанерований плиткою 15х15, ТРУБИ в санвузлі НОВІ, нова сантехніка, бойлер. НОВИЙ електролічильник. Балкон не засклений, але є грати. ЧИСТА ПАРАДНА, привітні сусіди. У кроковій доступності ПАРК Марка Твена (Горького). Поруч школа, садок, чудова транспортна розв'язка. ДОКУМЕНТИ ПЕРЕВІРЕНІ ТА ГОТОВІ ДО ПРОДАЖУ. Телефонуйте, ми обов'язково домовимося та організуємо показ У ЗРУЧНИЙ ДЛЯ ВАС ЧАС!
Одеса, Хаджибейський
Продаж 1-к квартири вул. Зарічна 2 Київ 4
  • Однокімнатна
  • 44 м2
  • 25 / 26 пов.
123 000 $
Продаж 1-к квартири вул. Зарічна 2. Найвидовіша квартира в ЖК Славутич. В квартирі зроблено дизайнерський ремонт, є вся необхідна побутова техніка: посудомийка, вбудований холодильник, сенсорна витяжка, варочна поверхня, мікрохвильовка, духовка, пральна машинка з функцією осушки, кондиціонер, телевізори, душ, ванна, інсталяція, парящя стеля, паряще ліжко, декоративна оздоблення стін-штукатурка В ЖК цілодобова охорона на камери відеоспостереження. 044 200 10 80
Київ, Дарницький
офлайн
Дмитро
На сайті з 16 квітня 2020