1  / 16
Продам  виробничо   складське  приміщення   вул   Дніпровська - фото 1
Продам  виробничо   складське  приміщення   вул   Дніпровська - фото 2
Продам  виробничо   складське  приміщення   вул   Дніпровська - фото 3
Продам  виробничо   складське  приміщення   вул   Дніпровська - фото 4
Продам  виробничо   складське  приміщення   вул   Дніпровська - фото 5
Продам  виробничо   складське  приміщення   вул   Дніпровська - фото 6
Продам  виробничо   складське  приміщення   вул   Дніпровська - фото 7
Продам  виробничо   складське  приміщення   вул   Дніпровська - фото 8
Продам  виробничо   складське  приміщення   вул   Дніпровська - фото 9
Продам  виробничо   складське  приміщення   вул   Дніпровська - фото 10
Продам  виробничо   складське  приміщення   вул   Дніпровська - фото 11
Продам  виробничо   складське  приміщення   вул   Дніпровська - фото 12
Продам  виробничо   складське  приміщення   вул   Дніпровська - фото 13
Продам  виробничо   складське  приміщення   вул   Дніпровська - фото 14
Продам  виробничо   складське  приміщення   вул   Дніпровська - фото 15
Продам  виробничо   складське  приміщення   вул   Дніпровська - фото 16

Продам виробничо складське приміщення вул Дніпровська

Чернігів

Поскаржитись
155 000 $
296 $ за м²
8 переглядів оголошення | 0 сьогодні Показати статистику
Додано: 9 березня 2024, ID: 2725178
Характеристики
  • Общая площадь 523 м2
  • Этаж
Опис
Продам виробничо складське приміщення із рампою м Чернігів, вул Дніпровська, площадь 523 км
Логістика з зручним під'їздом з
автодороги М-01 (Київ — Чернігів — Нові Яриловичі).
Ласкаво просимо на продаж першокласного складу!
Цей просторий об'єкт розташований у чудовому районі та пропонує багато місця для будь-якого бізнесу.

Цей склад з великим відкритим плануванням ідеально підходить для зберігання та організації інвентарю чи обладнання. , багато природного світла та безпечні входи. Є також багато місць для паркування для клієнтів або співробітників. Скористайтеся цією рідкісною можливістю та інвестуйте у склад, який служитиме вашому бізнесу довгі роки! Склад з рампою та офісом 523м.кв. Дах критий єврорубероїдом, без підтікання.

Велика асфальтована площадка для вигрузки фур.
Наявне освітлення 380В. 10 кВт.
Вся електрична система поміняна на нові кабелі та лед освітлення. . Обладнана розетка для заряджання електрокари.
Сигналізація на пульт охорони з відеонаглядом.
Склад сухий з рівною підлогою.
Є можливість заїзду в склад автомобілем розміром з Газель.
Можливо використовувати під будь-яке виробництво.
Офісні приміщення забезпечені електроенергією, є можливість підключення інтернету. Висота потолку 6-7 м.. Реальному покупцю -гарний торг. В наявності водопостачання та каналізація, на теперішній час відключено. Склад перебуває в оренді. Готовий бізнес.
Зворотній зв’язок
Лідія Миколаївна
офлайн
Схожі оголошення
Продам административно-складской комплекс город Кривой Рог Кривий Ріг 14
    1 600 000 евр.
    Продам коммерческую недвижимость новый административно-складской комплекс. город Кривой Рог, рн.Смычки, ул.Лозоватская. Общая площадь 3100кв.м,склад привезен с ОАЭ,утеплен,2 КПП,офисные и бытовые помещения 500 м.кв,душевые, рампа, навесы под авто, газовое отопление,своя генераторная на 4 к.ВТ,холодильная камера,есть 380 Вт,наливной пол,высота 5-6 м.,участок 65 соток, территория ограждена капитальным забором есть видео наблюдение, охрана.Рассмотрим вариант рассрочки оплати.
    Кривий Ріг, Саксаганський
    Офіс в центрі міста, 4 і 5 поверх. Своя тераса, 2 ліфта Дніпро 15
      660 000 $
      Офіс в центрі міста, 4 і 5 поверх. Своя тераса, 2 ліфта, опалення автономне Газ, 50 квт на поверх (100 квт) Загальна площа- 1147,8 м2, можна продаж по поверхово (550 м2+-) Ціна 660 000 долл 093 47 15 722 050 63 49 895, телефонуйте
      Дніпро
      Ринковий комплекс (Павільйони з водой і каналізацією) в Районі "Сільпо" на Червоному Камені. Дніпро 12
        550 000 $
        Ринковий комплекс (Павільйони з водой і каналізацією) в Районі "Сільпо" на Червоному Камені. Загальна площа 465 м2, поділена на окремі магазинчики. На сьогодні повністю в оренді, приносить 276 800 грн. чистими. Договір оренди землі в процессі повторного оформлення. 40 кВт електрики Ціна 550 000 долл Комісія АН + 3% комісійних рієлтору 093 47 15 722 050 63 49 895, телефонуйте
        Дніпро
        офлайн
        Лідія Миколаївна
        На сайті з 16 квітня 2020