1  / 7
Продам участок под застрой - фото 1
Продам участок под застрой - фото 2
Продам участок под застрой - фото 3
Продам участок под застрой - фото 4
Продам участок под застрой - фото 5
Продам участок под застрой - фото 6
Продам участок под застрой - фото 7

Продам участок под застрой

Полтава

Поскаржитись
19 800 $
0 переглядів оголошення | 0 сьогодні
Додано: 23 січня 2025, ID: 3501520
Характеристики
  • Расстояние до ближайшего города В городе 
  • Площадь участка 4.4 соток
  • Коммуникации Скважина, Электричество 
  • Постройки на участке Сарай 
  • Ландшафт Озеро 
Опис
Прекрасный, уютный участок 4,4 сотки под застрой. От остановки ГРЛ 15 мин пешком. На участке скважина глубиной 60 м, електричество, сарайчик, установлены столбы под забор, по улице газ. Есть кадастровый номер. Все документы в порядке. Участок по улице Полевая. Хороший райончик, который очень быстро застраивается. Рядом участка есть ставок. Торг уместен. Писать или звонить на вайбер- 09******05 Виктория.
Зворотній зв’язок
Виктория
офлайн
Схожі оголошення
Земельна ділянка в Яремчі 0.12 га Яремче 8
    1 800 $
    Дана ціна вказана за одну соту. У продажі земельна ділянка площею 12 соток, яка знаходиться в живописному місті Яремче (район Дора). Ділянка має майже правильну прямокутну форму з незначним зміщенням та невеликий нахил. Цільовим призначенням для введення сільського господарства. Поруч ліс і гори – тиша, свіже повітря. Зручний доїзд: до траси Н-09 — лише 2 км (повнопривідним авто); до центру Яремче — всього 5 км. У радіусі 3 км — магазини, школа, АТБ та вся необхідна інфраструктура. Ділянка розчищена від чагарників. Чудове, спокійне місце на пагорбі звідки відкривається красивий краєвид на гори та ліс. Зацікавила ця земельна ділянка? Тоді телефонуйте — будемо раді відповісти на всі запитання.
    Яремче
    Продам участок в Фонтанке Одеса 2
      7 500 $
      Продам участок в Фонтанке Участок 10 соток Правильная форма Размеры 25Х40. Коммуникации по улице. Застраиваемый район. Асфальтированный подъезд. Г/акт под строительство жилого дома. Цена 7 500у.е.
      Одеса, Фонтанка
      Терміновий продаж ділянки в с. Пухівка! Пухівка 13
        20 000 $
        Терміновий продаж чудової ділянки 8 соток у гарному, сонячному місці в с. Пухівка Броварського району, СТ ВЕГА, біля озер та р. Десна, живописне, атмосферне місце, поруч ліс та гарний пляж для відпочинку, член кооперативу, сплачено всі внески, поруч зупинка громадського транспорту, котеджне містечко повністю забудоване, все є для комфортного, постійного проживання, свіже повітря, тиша та мальовничі краєвиди, ціна 20000 у.е. Без комиссии!
        Пухівка
        офлайн
        Виктория
        На сайті з 16 квітня 2020