1  / 7
Продам трехкомнатную кваритиру - фото 1
Продам трехкомнатную кваритиру - фото 2
Продам трехкомнатную кваритиру - фото 3
Продам трехкомнатную кваритиру - фото 4
Продам трехкомнатную кваритиру - фото 5
Продам трехкомнатную кваритиру - фото 6
Продам трехкомнатную кваритиру - фото 7

Продам трехкомнатную кваритиру

Лозова

Поскаржитись
30 000 $
0 переглядів оголошення | 0 сьогодні
Додано: 28 березня 2026, ID: 4878273
Характеристики
  • Без комісії Ні 
  • Кімнат
  • Загальна площа 63 м2
  • Площа кухні 12 м2
  • Поверх
  • Поверховість
  • Тип будинку Чешка 
  • Ремонт Євроремонт 
  • Планування Роздільна 
  • Тип стін Панельний 
  • Опалення Централізоване 
Опис
Продаю свою квартиру с капитальным ремонтом
МН-6 , этаж 1
Пластиковые окна , два балкона , два погреба,замена сантехники , пол с подогревом
Остается вся техника и частично мебель
ТОРГ
Зворотній зв’язок
Юлия
офлайн
Схожі оголошення
Продаж 3-х кімнатної квартири. Вулиця Покровська 41. Район Ювілейної. Кривий Ріг 9
  • Трикімнатна
  • 62 м2
  • 3 / 5 пов.
16 000 $
Вулиця Покровська 41. 113 школа. Район Ювілейної. Продаж 3-х кімнатної квартири. "Брежневка ". Найкращий 3-й поверх. Не вуглова. Не прохідна. Зроблено багато робіт, майже усі металопластикові вікна, балкон засклений металопластиком. Металопластикові труби. Нова електрика. Нові вхідні, та частково міжкімнатні двері. Санвузол Зроблено на 95% залишається натягнути стелю. Новий кахель, сантехніка, бойлер. Лічильники на все . Доробити ремонт на свій смак і не переплачувати за чужі ремонти. Без боргів і проблем. Телефонуйте розповім детальніше. Ваш рієлтор Роман.
Кривий Ріг, Саксаганський
Двокімнатна квартира в центрі Одеси біля скверу! Одеса 13
  • Двокімнатна
  • 38 м2
  • 1 / 3 пов.
27 500 $
Пропоную до продажу двокімнатну квартиру біля скверу у центрі Одеси! Розташування цієї квартири дозволить Вам насолоджуватися пішими прогулянками та колоритом не тільки центральних одеських вулиць, а й знаменитого Привозу, центрального залізничного вокзалу та іншими визначними пам'ятками найкращого міста у світі! Будинок міцний, розташований усередині зачиненого двору. Дана пропозиція потребує не тільки сміливих дизайнерських рішень і чекає свого господаря, а ще ідеально підходить або під орендний бізнес, або під дворовий офіс! За більш детальною інформацією телефонуйте вже, організую оперативний перегляд!
Одеса, Приморський
Квартира на Французькому бульварі біля моря! Одеса 9
  • Двокімнатна
  • 34.5 м2
  • 1 / 2 пов.
29 995 $
Пропоную до продажу приємну однокімнатну квартиру на Французькому бульварі у житловому стані. Самий курортний район міста підходить як для життя так і для ведення бізнесу. Це не просто квадратні метри, а спосіб життя біля моря у гарному, доглянутому районі з історією. Ближче до моря тільки пісок! За більш детальною інформацією телефонуйте організую показ!
Одеса, Приморський
офлайн
Юлия
На сайті з 16 квітня 2020