1  / 2
Продам пай біля Василькова - фото 1
Продам пай біля Василькова - фото 2

Продам пай біля Василькова

Васильків

Поскаржитись
50 $
15 переглядів оголошення | 1 сьогодні Показати статистику
Додано: 27 серпня 2024, ID: 3008817
Характеристики
  • Расстояние до ближайшего города до 5 км. 
  • Площадь участка 3.52 соток
  • Коммуникации Газ 
  • Инфраструктура Детский сад, Школа, Рынок 
  • Ландшафт Холмы, Парк, Лес 
Опис
Продається пай біля Василькова. Площа -3,52 га. Рілля.
Зручний проїзд Дорога асфальт і грунтівка.
Між Васильковом і Малою Бугаївкою, ближче до міста. Відноситься до Фастівського району, Глеваської ОТГ
Пай в оренді, але можна розірвати.
Документи готові до продажу.
Ціна за сотку.
Телефонуйте.
Зворотній зв’язок
Руслан
офлайн
Схожі оголошення
УНІКАЛЬНА ІНВЕСТИЦІЯ: 3 ГА У СОСНОВОМУ ЛІСІ Київ 3
    12 000 $
    УНІКАЛЬНА ІНВЕСТИЦІЯ: 3 ГА У СОСНОВОМУ ЛІСІ Велика лісова ділянка з комунікаціями 24 км від Києва. Локація: с. Осиково (Фастівський/Бучанський район), 24 км від КП. Ділянка в оточенні вікового соснового лісу. Прямо через дорогу від діючого елітного КМ Swisstown. ЧОМУ ЦЕ ВИГІДНО ДЛЯ ЗАБУДОВНИКА? Цільове призначення: Під житлове будівництво. Повністю розроблено генеральний план під котеджне містечко. Газифікація: На ділянку вже заведено газ середнього тиску. Електрика: Готовий та затверджений проект на 4 МВт. СУПЕР-ЦІНА: 500 USD / сотка (Найкраща пропозиція в локації для такого об'єму!) Загальна вартість ділянки (300 соток): 120 000 USD. Маємо інші цікаві пропозиції та ділянки різної площі у цій локації!
    Київ
    УНІКАЛЬНА ІНВЕСТИЦІЯ: 3 ГА У СОСНОВОМУ ЛІСІ Макарів 3
      120 000 $
      УНІКАЛЬНА ІНВЕСТИЦІЯ: 3 ГА У СОСНОВОМУ ЛІСІ Велика лісова ділянка з комунікаціями 24 км від Києва. Локація: с. Осиково (Фастівський/Бучанський район), 24 км від КП. Ділянка в оточенні вікового соснового лісу. Прямо через дорогу від діючого елітного КМ Swisstown. ЧОМУ ЦЕ ВИГІДНО ДЛЯ ЗАБУДОВНИКА? Цільове призначення: Під житлове будівництво. Повністю розроблено генеральний план під котеджне містечко. Газифікація: На ділянку вже заведено газ середнього тиску. Електрика: Готовий та затверджений проект на 4 МВт. СУПЕР-ЦІНА: 500 USD / сотка (Найкраща пропозиція в локації для такого об'єму!) Загальна вартість ділянки (300 соток): 120 000 USD. Маємо інші цікаві пропозиції та ділянки різної площі у цій локації! +380973562483 (WhatsApp)
      Макарів
      Участок 2 гектара в Харькове! Асфальт. подъезд! Недорого Харків 3
        30 000 $
        Цена снижена! Участок 2 гектара в Харькове ( район ХТЗ, просп. Индустриальный). Приватизированный, целевое назначение- сельхоз. ОСГ ( не пай). Подъезд асфальтированный. Идеально под бизнес- идеи ( логистику, складское, производственное, сельхоз. и т.д.) Цена- экв. 30000. С торгом! ( есть возможность приобрести рядом ещё 2 га). 067-984-19-63, 050-557-90-11
        Харків, Індустріальний
        офлайн
        Руслан
        На сайті з 16 квітня 2020