1  / 13
Продам однокімнатну квартиру - фото 1
Продам однокімнатну квартиру - фото 2
Продам однокімнатну квартиру - фото 3
Продам однокімнатну квартиру - фото 4
Продам однокімнатну квартиру - фото 5
Продам однокімнатну квартиру - фото 6
Продам однокімнатну квартиру - фото 7
Продам однокімнатну квартиру - фото 8
Продам однокімнатну квартиру - фото 9
Продам однокімнатну квартиру - фото 10
Продам однокімнатну квартиру - фото 11
Продам однокімнатну квартиру - фото 12
Продам однокімнатну квартиру - фото 13

Продам однокімнатну квартиру

Лиманка

Поскаржитись
60 000 $
0 переглядів оголошення | 0 сьогодні
Додано: 23 квітня 2026, ID: 4955858
Характеристики
  • Без комісії Ні 
  • Кімнат
  • Загальна площа 43.6 м2
  • Площа кухні 14 м2
  • Поверх
  • Поверховість 19 
  • Ремонт Євроремонт 
  • Планування Студія 
  • Тип стін Монолітний 
  • Опалення Власна котельня 
  • Комфорт Кондиционер, Ванна, Мебель на кухне, Пожарная сигнализация, Охраняемая территория, Гостевой паркинг, Лифт, Грузовой лифт 
  • Коммуникации Центральный водопровод, Электричество, Центральная канализация, Вывоз отходов, Асфальтированная дорога 
Опис
У продажу 1-кімнатну квартиру кухня-студія в ЖК «53 Перлина» Пропонується світла та затишна квартира площею 44 м², розташована на 5 поверсі сучасного житлового комплексу.
Квартира з якісним сучасним ремонтом, продуманим плануванням та приємною атмосферою. Простора кухня-студія створює відчуття свободи простору та чудово підходить як для повсякденного життя, так і для прийому гостей.
З вікон відкривається гарний вид на приватний сектор та море, що додає затишку, світла та відчуття простору. Будинок знаходиться в тихому і спокійному районі, комфортному для життя, із зручною інфраструктурою та гарною транспортною доступністю.
Квартира повністю готова до заселення та стане чудовим варіантом як для власного проживання, так і для вигідної інвестиції під оренду. Телефонуйте, щоб дізнатися деталі та домовитися про перегляд! З повагою Ан Премьер добровольського 99
Ад 214926

В продаже 1-комнатная квартира кухня-студия в ЖК «53 Жемчужина» Предлагается светлая и уютная квартира площадью 44 м², расположенная на 5 этаже современного жилого комплекса. Квартира с качественным современным ремонтом, продуманной планировкой и приятной атмосферой. Просторная кухня-студия создаёт ощущение свободы пространства и отлично подходит как для повседневной жизни, так и для приёма гостей.
Из окон открывается красивый вид на частный сектор и море, что добавляет уюта, света и ощущения простора. Дом находится в тихом и спокойном районе, комфортном для жизни, с удобной инфраструктурой и хорошей транспортной доступностью.
Квартира полностью готова к заселению и станет отличным вариантом как для собственного проживания, так и для выгодной инвестиции под аренду.
Звоните, чтобы узнать детали и договориться о просмотре!
С Уважением Ан Премьер Добровольского 99
Зворотній зв’язок
Лідер ринку нерухомості
офлайн
Схожі оголошення
Продаж 1-к квартири вул. Зарічна 4к1 Київ 4
  • Однокімнатна
  • 40 м2
  • 30 / 33 пов.
119 000 $
Продаж 1-к квартири вул. Зарічна 4к1. Видова квартира- студія вітальня з кухнею + окрема спальня. ЖК «Славутич». Квартира з продуманою ергономікою простору та зонуванням. Тепла підлога у вітальні та ванній кімнаті. Квартира повністю мебльована та готова до заселення. Будинок комфорт-класу, з генератором: працюють ліфти, опалення, вода під час відключень. 044 200 10 80
Київ, Дарницький
Продаж 1-к квартири Дніпровська набережна 20б Київ 4
  • Однокімнатна
  • 41 м2
  • 9 / 26 пов.
140 000 $
Продаж 1-к квартири Дніпровська набережна 20б. ЖК Seven. Вид на правий берег, Дніпро, красива панорама. Повністю укомплектована меблями й технікою, все гарної якості. Доглянутий, великий двір. Поруч метро, торгові центри, садочки, школи. В будинку є генератор, додаткові елементи живлення електроенергії. 044 200 10 80
Київ, Дарницький
Пропонуємо на продаж  двокімнатну квартиру з ремонтом у сучасному будинку біля метро КПІ та Шулявськ Київ 6
  • Двокімнатна
  • 79.9 м2
  • 15 / 25 пов.
160 000 $
Пропонуємо на продаж двокімнатну квартиру з ремонтом у сучасному будинку біля метро КПІ та Шулявська, за адресою: провулок Ковальський, 19. Квартира розташована на 15 поверсі 25-поверхового цегляного будинку. Світла, простора та повністю готова до проживання: -виконано якісний ремонт; - квартира укомплектована меблями та всією необхідною побутовою технікою. Зручне планування: дві окремі кімнати та велика кухня, що ідеально підійде як для комфортного проживання сім’ї, так і для вигідної інвестиції під оренду. Переваги будинку: - власна котельня — тепло та комфорт у будь-яку пору року; - генератор — безперебійна робота будинку навіть під час відключень; -підземний паркінг — безпечне та зручне місце для авто. Відмінна локація: поруч метро, КПІ, торгові центри, кафе, супермаркети та вся необхідна інфраструктура. Телефонуйте та домовляйтесь про перегляд — квартира варта вашої уваги! Ціна 160000у.е. +38 050 8553238 Любов
Київ, Шевченківський
офлайн
Лідер ринку нерухомості
На сайті з 16 квітня 2020