1  / 20
Продам новий сучасний будинок з авторським ремонтом 250 м.кв., 8 км від міста - фото 1
Продам новий сучасний будинок з авторським ремонтом 250 м.кв., 8 км від міста - фото 2
Продам новий сучасний будинок з авторським ремонтом 250 м.кв., 8 км від міста - фото 3
Продам новий сучасний будинок з авторським ремонтом 250 м.кв., 8 км від міста - фото 4
Продам новий сучасний будинок з авторським ремонтом 250 м.кв., 8 км від міста - фото 5
Продам новий сучасний будинок з авторським ремонтом 250 м.кв., 8 км від міста - фото 6
Продам новий сучасний будинок з авторським ремонтом 250 м.кв., 8 км від міста - фото 7
Продам новий сучасний будинок з авторським ремонтом 250 м.кв., 8 км від міста - фото 8
Продам новий сучасний будинок з авторським ремонтом 250 м.кв., 8 км від міста - фото 9
Продам новий сучасний будинок з авторським ремонтом 250 м.кв., 8 км від міста - фото 10
Продам новий сучасний будинок з авторським ремонтом 250 м.кв., 8 км від міста - фото 11
Продам новий сучасний будинок з авторським ремонтом 250 м.кв., 8 км від міста - фото 12
Продам новий сучасний будинок з авторським ремонтом 250 м.кв., 8 км від міста - фото 13
Продам новий сучасний будинок з авторським ремонтом 250 м.кв., 8 км від міста - фото 14
Продам новий сучасний будинок з авторським ремонтом 250 м.кв., 8 км від міста - фото 15
Продам новий сучасний будинок з авторським ремонтом 250 м.кв., 8 км від міста - фото 16
Продам новий сучасний будинок з авторським ремонтом 250 м.кв., 8 км від міста - фото 17
Продам новий сучасний будинок з авторським ремонтом 250 м.кв., 8 км від міста - фото 18
Продам новий сучасний будинок з авторським ремонтом 250 м.кв., 8 км від міста - фото 19
Продам новий сучасний будинок з авторським ремонтом 250 м.кв., 8 км від міста - фото 20

Продам новий сучасний будинок з авторським ремонтом 250 м.кв., 8 км від міста

Чернівці

Поскаржитись
250 000 $
4 перегляди оголошення | 0 сьогодні Показати статистику
Додано: 13 червня 2026, ID: 5092627
Характеристики
  • Без комісії Ні 
  • Кімнат
  • Загальна площа 250 м2
  • Поверховість
  • Площа ділянки 25 сот.
  • Опалення Комбіноване 
  • Ремонт Авторський проєкт 
Опис
Для комфортного життя!
Продається доглянуте домоволодіння у с.Ревне, 8 км від Чернівців, для великої сімʼї або для сім’ї з двох поколінь.

На приватизованій земельній ділянці 25 соток знаходяться:
• Новозбудований двоповерховий будинок з терасою та цокольним поверхом
( 9х9 кв.метрів );
• Новозбудований гараж з мансардою та підвалом ( 5х9 кв.метрів);
• Новозбудована лазня ( 6х11 кв.метрів);
• Будинок 1978 р.побудови з великою кухнею та підвалом, з ремонтом;
• Літня кухня 1960 р.побудови з санвузлом, з ремонтом;
• Підведені та розведені всі комунікації (вода, електрика, каналізація септик, опалення);
• Земельна ділянка: Цільове призначення: 02.01 – для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

 Новозбудований двоповерховий будинок має:
• Цокольний поверх ( 9х9 кв.метрів );
• Перший поверх: Коридор, Кухня простора, Вітальня, Житлова кімната,
Санвузол з душовою кабіною;
• Другий поверх: 3 Спальні, Санвузол з великою ванною;

Характеристика новозбудованого будинку:
• Фундамент : стрічковий, монолітний, армований;
• Стіни : натуральне дерево;
• Дах : керамічна черепиця;
• Вікна : металопластикові енергозберігаючі;
• Двері внутрішні: натуральне дерево;
• Вода – дві свердловини та колонка з помпою;
• Каналізація – септик;
• Опалення: Газовий котел, Електричний котел, Твердопаливний котел;
• Тепла підлога водяна: коридор, санвузол, підвал;
• Висота стелі 3.0 м.

 При будівництві використовувались тільки якісні будівельні матеріали, будувалось для себе.
 Обтяжень \ іпотеки немає.
 Будинок і земля оформлені на одного власника.
Вартість : 250 000 у.о.. Можливий торг.
Ольга, 06******18
Зворотній зв’язок
АН Ваш Ковчег нерухомість в Чернівцях
офлайн
Схожі оголошення
  • Двокімнатна
  • 26 м2
  • 8 соток
11 500 $
Продається 1/2 частина будинку, розташованого в місті Шпола — географічному центрі України. Будинок має дві суміжні кімнати, газифікований. На подвір’ї є літня кухня, погріб, сарай, город. Ділянка огороджена.
Шпола
Рожни, Дача;( цегла) 120 кв. м. : 5 соток , с/т, Медик Бровари 12
  • Чотирикімнатна
  • 120 м2
  • 6 соток
33 000 $
Рожни, Дача;( цегла) 120 кв. м.: 5 соток , с/т, Медик:; 33000 у. о - Дача; 120 кв. м; 2 поверхи+ цокольний поверх; без внутрішнього оздоблення; документи на будівлю є ( незавершене будівництво), земля приватизована; - матеріал стін; червона цегла; зовнішня облицьовано - цегла( рваний камінь); - Площа земельної ділянки 5 соток; Цільове призначення 01.06 Для колективного садівництва - Інфраструктура – поряд магазини; зупинка маршрутки на Київ , (метро Лісова) 20 хвилин на авто; - Під’їзд – до кооперативу асфальт., По кооператив асфальт; - Комунікації - світло в будинку заведено( лічильник встановлений), газ заведений будинок (лічильник встановлений); вода( скважена заведена в будинок;). -Поряд Десна 100 метрів, залив 50 метрів; тихе спокійне місце для відпочинку; на ділянці плодові дерева;( плодоносячі); - Вартість – 33000 у. о торг можливий документи на продажу готові;, вайбер телеграм ,0953777196,0637498868
Бровари
Продаж нового будинку з підвалом, 15 соток, Петропавлівське Бориспільський р-н Петропавлівське 17
  • П’ятикімнатна
  • 222 м2
  • 15 соток
220 000 $
Продаж нового просторого будинку в с. Петропавліське, поруч Гора, Вишеньки. 15 км від Києва. Будинок знаходиться в центрі села, поруч з продуктовими магазинами та зупинкою громадського транспорту. Загальна площа будинку 223 кв.з підвалом і котельнею. Житлова площа -160 кв.м. Планування будинку Перший поверх: вхідна зона з шафою, простора кухня вітальня з виходом на терасу та задній двір, санвузол першого поверху, спальня кімната, вхід в підвальне приміщення з котельною. Другий поверх: санвузол, 3 спальні кімнати та просторий хол з панорамними вікнами. Підвал 75 кв.м. Вся необхідна техніка для комфортного проживання в будинку є: Пральна машина, Сушильна машина, Електрочайник, Холодильник, Варильна панель, Мікрохвильова піч, Мультиварка, Духова шафа, Пилосос, Посудомийна машина. Опалення комбіноване, електро та твердопаливний котел. Газ по вулиці. Електроенергія 20 квт. Ділянка 15 соток, з фруктовими деревами, газон, автоматичний полив. Є навіс для авто з ямою. Проживання в селі Петропавлівське має кілька ключових переваг для тих, хто шукає баланс між заміським спокоєм та міським комфортом: Близькість до Києва: село розташоване всього за 14–16 км від станції метро «Бориспільська», що дозволяє дістатися столиці на автомобілі за 15–20 хвилин. Зручне транспортне сполучення: кожні 15 хвилин маршрутки до метро Бориспільська та Харківська. Гарна екологія та природа: село оточене лісосмугами та хвойними лісами, що забезпечує чисте повітря, тишу та чудові місця для відпочинку. Сучасна забудова та інфраструктура: тут активно розвиваються сучасні котеджні містечка. У селі є необхідні продуктові магазини, а поруч у сусідніх населених пунктах (Гора, Щасливе) розташовані великі супермаркети, дитячі садки та школи. Близькість до райцентру: відстань до міста Бориспіль становить близько 8–9 км, що відкриває швидкий доступ до міських лікарень, торгових центрів та інших сервісів. Продаж без комісії для покупця. Можливий торг. Код об’єкта - 17927
Петропавлівське
офлайн
АН Ваш Ковчег нерухомість в Чернівцях
На сайті з 16 квітня 2020